Skąd w ogóle w Polsce taki kult przedsiębiorców?

W kraju, w którym przez ponad 30 lat wolnej amerykanki i raju podatkowego dla przedsiębiorców, "sól tej ziemi" zbudowała jedno wielkie g.wno.

No pomyślcie sobie - gdzie są te wspaniałe osiągnięcia polskich przedsiębiorców?
Metalowa skrzynka z elektronicznym zamkiem i wielokrotnie opóźniana a mimo to bezprecedensowo (jeżeli chodzi o wydania gier AAA na współczesne systemy) zabugowana gra wideo?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Satan_Was_a_Babyboomer: kawalerka Nawrockiego też była “wspólna” tzn miasta xD ja nie mówię o tym co jest lepsze co gorsze bo oba przypadki to oszustwa. Ty mówisz że ludzie nie wybacza jeżeli ktoś się wzbogacił czyimś kosztem - ja mówię że wybaczyli już.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli tak, janusze cieciembiorcy:
- lobbują sprowadzanie pajeetów z całego świata żeby mieć niewolników pracujących dla nich za głodowe stawki
- dla tych pajeetów państwo stawia z naszych podatków centra integracji, samych ciapatych też utrzymujemy dopóki tam są
- jawnie wyłudzają kapitał na swoje zachcianki, który jest tak na prawdę kredytem, który my będziemy musieli spłacić.
Powiem tak, mieszkanie w Polsce to jakieś igrzyska śmierci xD KAŻDY chce cię wyruchać, okantować albo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Przecież przy tarczach też były jawne. Na wykopku nawet była afera bo dostawali hajs z d--y np. bracia P-------c 1,9 mln


@Khorne_: Wiedziałeś tylko ile ktoś przytulił. Nie wiedziałeś jakie było uzasadnienie wniosku. Spora różnica.
  • Odpowiedz
I tak to kur#a jest w tej Polsce z tymi pciembiorcami. Infrastrukturę ma zapewnić państwo, pracowników ma wyedukować państwo, dotację ma przyznać państwo, odszkodowania ma wypłacić państwo, a w zamian wyprowadzają podatki wyprowadzają za granicę i sprowadzają niewolników z krajów czwartego świata.
Hatfu
#antykapitalizm #kpo #afera
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kulturozofia_pl

liberałowie gospodarczy nie popierają państwowych dopłat do biznesu? A bycie komunistą to jak bycie płaskoziemcem?


Ale czemu porównujesz komunizm taki jaki był w praktyce z liberalizmem jaki jest w teorii? Albo porównujemy te dobre założenia tego i tego albo praktyczne wykonanie tego i tego, wtedy idziemy na remis xd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Historia autentyk do kumpla na temat jednej z restauracji na podkarpaciu, gdzie pracuje jego znajoma:

"Poszła lepić jakieś ciastka jako pierwsza ,,stała’’ praca na wakacjach i najpierw musiała posprzątać całą kuchnię, umyć nie wiadomo co… potem praca ponad jeden etat, bo zamówienie na ciastka było, ogólnie śmieciówka i na telefon.
No i 500k sobie dobrali z KPO na rozwój cukierniczy xD"

Kurtyna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach