Mirki
#a2mobile mogę odbierać mmsy ale nie mogę wysyłać. Jakieś złote rady?
#a2mobile mogę odbierać mmsy ale nie mogę wysyłać. Jakieś złote rady?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_XEKER5ofstlx2SRxwURwfyPGVuLChbBa.jpg
Pobierz
źródło: comment_eUof2S84Qg9mm0LqhI1z59u5QPWQcvQ5.jpg
Pobierz
źródło: comment_9c21vW2P8MT6oXs0f8eJBYBUDEHxChj0.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#sieci #telefony #telekomunikacja #miui
Play LTE rzeczywiście działa na wszystkich czterech częstotliwościach. To pewnie dlatego.
Ale Plus reklamuje tak LTE Advanced, a jak sprawdziłem na btsearch, to praktycznie tylko dwie częstotliwości LTE na wszystkich masztach (kuj-pom). To