#plush
Oferta u nich kosztuje 25zł. Na mirko ktoś pisał, że da się obniżyć do 20zł. I rzeczywiście coś widziałem, że jak się doładowuje regularnie to co 3 miesiąc za free, czyli tak jakby wychodziło 20zł miesięcznie.
Nie mogę teraz tego znaleźć. Wycofali się z tego?
Ewentualnie czy polecacie jakąś inną sieć? Potrzebuję nolimit i trochę internetu. #mobileviking jest sporo droższy. W #a2mobile nie ma HD
Oferta u nich kosztuje 25zł. Na mirko ktoś pisał, że da się obniżyć do 20zł. I rzeczywiście coś widziałem, że jak się doładowuje regularnie to co 3 miesiąc za free, czyli tak jakby wychodziło 20zł miesięcznie.
Nie mogę teraz tego znaleźć. Wycofali się z tego?
Ewentualnie czy polecacie jakąś inną sieć? Potrzebuję nolimit i trochę internetu. #mobileviking jest sporo droższy. W #a2mobile nie ma HD






























#pytaniedoeksperta
źródło: comment_j9geODwc9esdB3FDU1CAWz2Bo3bJU0R4.jpg
Pobierz