Potwierdziły się doniesienia użytkowników o problemach technicznych a2mobile.
Jestem kolejną osobą, której przestał działać Internet przy przedłużaniu pakietów ()
Chyba zbyt wielu klientów skusiło się na ich ofertę i nie wyrabiają sprzętowo...

#a2mobile
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo, czy ktoś ma problem z LTE dzisiaj, od 14 nie mam internetu, robiłem nawet hard reset telefonu i wszystko, dalej ciezko. predkosc na poziomie 1 kbps/s
#a2mobile
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motaboy mam to odkąd są na rynku, po kilkunastu latach w idea/orange i złego slowa powiedziec nie mogę.
Uzywam w Warszawie i na działce na kompletnym zadupiu. Dodatkowo monitoring lata mi właśnie na danych z innej karty a2mobile.
Moja matula miała problemy ale okazało się to winą telefonu.
  • Odpowiedz
#a2mobile wtf? od 2 dni problemy z dzwonieniem poza sieć (zajęte/albo zrywa po połączeniu), internet też słabo... mam kilka nr-ów i wszędzie to samo.
Ktoś coś wie na ten temat, czy po zmianie operatora coś zmieniają w parametrach sieci, czy to zbieg okoliczności?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki z #a2mobile macie jakieś problemy z połączeniami? u mnie 4 numery i od rana za cholerę nie idzie się dogadać, notorycznie po nawiązaniu połączenia i kilku sekundach rozmowy w słuchawce robi się cisza i nikt nikogo nie słyszy, albo komunikat "sieć której numer wybrałeś jest obecnie niedostępna". Okolice #opole here. Zgłoszenie poszło, zobaczymy co ztego będzie. Zaczyna mnie w------ć ta sieć ( ͡° ʖ̯ ͡
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#a2mobile
mam problemy od dwóch dni w okolicach ZG, zrywa połączenia jak wściekły / w momencie, gdy ja inicjuję połączenia/!!
przekazane do BOK'u maja interweniować i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki zmigrowalem rodzicom 2 karty sim na #a2mobile u taty w telefonie nokia 100 wszystko dziala , natomiast u mamy w maxcomie kilka godzin pochodzi poczym gubi zasieg i nie wykrywa karty SIM, przerzucilem ta karte do nowego maxcoma ktory mam awaryjnie i to samo zgubi sygnal po kilku godzinach i " Nie wykryto karty SIM" restart urzadzenia nic nie daje dopiero wyjecie i wlozenie ponownie karty SIM. BOK #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Korzysta ktoś może z #a2mobile? Widzę, że jest tu oferta za 20zl z internetem 5gb + lejek 3mbit/s. Czy ten lejek faktycznie jest taki szybki, czy po prostu to jest "do 3mbit/s", a w rzeczywistości jest duzo, dużo wolniejszy?

#sieci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dosiu: może i tak, nie wiem jak będzie wyglądał leje bo w premium go nie ma, masz 20gb i korzystasz w ramach tej ilości z pełnię prędkości. Jeżeli wykorzystasz pakiet możesz dokupić dodatkowe GB w cenie 6zl za 3gb. Wg mnie najlepsza opcja jeżeli nie chcesz się wiązać umowa długoterminowa.
  • Odpowiedz
@desygnat: tak, strone internetową ci wczyta po chwili ale YT nie odpalisz, za to wazzap, facebook i insta chodza bez limitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam ledwo 8gb na miesiac zużywam
  • Odpowiedz
To i tak jest spółka córka Plusa, teraz po prostu jak nałapała klientów to kupiła ją jakaś prywatna firma i tyle.


@lronman: Nic się nie zmienia. I tak nad tymi wszystkimi firmami stoi cyfrowy Polsat czyli jeden właściciel. Pewnie tylko chodzi o cięcie kosztów i unikanie podatków.
  • Odpowiedz
Zasięg za granicą ciąg dalszy.
Poczytałem u dołu trochę komentarzy i obawiam się, że to nierozwiązywalny problem na ten moment, chciałem po prostu się wyżalić i was przestrzec.
2 miesiące temu zasięg udało mi się złapać kilka razy w ciągu dnia, to wystarczyło, żeby dostać sms-y uwierzytelniające do kilku miejsc.
W tym momencie nie mogę złapać zasięgu w żadnej sieci - tzn sieci są wykryte, ale w żadnej nie mogę się 'zarejestrować',
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mnie #a2mobile zdenerwowało. Awaria na początku tygodnia i od tego czasu nie mam internetu w telefonie. Zgłosiłem na infolinię we wtorek. Pani "przekazała do działu technicznego i oddzwoni jak naprawią". Super bulwo, do poniedziałku co najmniej nie będę miał internetu, bo w weekend nawet infolinia nie działa. Do tego momentu byłem zadowolony z tej sieci...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Jak to jest z zasięgiem za granicą w a2mobile?
Od przyjazdu do Londynu zupełnie telefon stracił zasięg, ani wyszukiwanie ręczne ani automatyczne niczego nie znajduje.
#telefony #a2mobile #gsm #aero2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bike-girl: ja używam "tandemu" 2 kart Orange free na kartę. Na jednej mam wykupione pakiet rozmów SMS i Internetu za 25zl. Druga nie ma uruchomionych żadnych usług i kiedy potrzebuje netu np na wyjazd doładowuje druga kartę (dostajesz bonus za doładowanie np 15GB za 25zl) i tego używam a cała kwotę przelewam przelewem SMS na kartę główna. Tym sposobem masz druga kartę za 1zl (przelew SMS kosztuje 0.2zl max 5zl
  • Odpowiedz
Przenieś numer i będziesz miał za darmo.
A jak nie masz numeru do przeniesienia to z Lycamobile przez stronę możesz mieć darmowy starter ,rejestrujesz ,przenosisz numer do a2 i masz darmowy starter ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam problem z #a2mobile poza granicami. Czy ktoś w Szwecji korzystal z tej sieci w roamingu? Aktualnie za cholerę nie mam zasiegu, dzwonić sie nie da, internet - zapomnij. Czasem łapnje jak ręcznie wybiorę siec. Ale internet dalej nie dziala.
Jakis protip?
#szwecja #podroze #roaming #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opiszę może moje przygody z tym związane. We wrześniu wybrałam się na tour po Bałkanach. Konfiguracja roamingu zrobiona prawidłowo i to nie był mój pierwszy wyjazd. W Macedonii wszystko działało. Wraz z przekroczeniem granicy z Albanią telefon nie zarejestrował się w żadnej sieci. Zaczęło się boksowanie z biurem obsługi. Za każdym razem pisali mi, że to wina konfiguracji, ale konfigurację miałam na 100% dobrą, bo przecież w Macedonii też by nie działało.
  • Odpowiedz
#a2mobile przestało działać wczoraj LTE. Ot tak po prostu. Konfiguracja poprawna, ograniczenie użycia danych wyłączone, środki na koncie są i lipa. Ktoś coś? Bok dopiero w poniedziałek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przestało działać wczoraj LTE. Ot tak po prostu. Konfiguracja poprawna, ograniczenie użycia danych wyłączone, środki na koncie są i lipa. Ktoś coś? Bok dopiero w poniedziałek ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BezSpodni: Nie mam już, bo dałem sobie z nimi spokój - to jest nie warte tych nerwów i kłopotów przez które trzeba przechodzić (nie mówiąc już właśnie o komedii pt. BOK tylko pn-pt), ale spróbuj zrobić
  • Odpowiedz
@BezSpodni: u mnie trwało to dłużej i musiałem dwa telefony wykonać, dopiero teraz naprawili błąd na obu numerach, wielki plus za obsługę klienta, zadzwonili, przeprosili, oddali kasę i włączyli pakiety od nowa, zaprezntowali wyższy poziom obsługi klienta niż w abonamentach innych sieci, oby tak dalej
  • Odpowiedz
Elo Mirasy, najtańsza opcja na kartę jaka istnieje na rynku poza Rebtel to Otvarta
Za 8,99 zł dostajesz nielimitowane rozmowy do wszystkich + darmowe smsy + 6GB netu
Za 6,99 zł to samo co wyżej tylko z 2 GB.
Aby skorzystać z oferty trzeba przenieść swój aktualny numer.
Sieć Bangla po Plusie.

#
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach