To teraz wiem już, dlaczego w tym samym czasie co Sebek s--------ł za granicę, to wyłączono serwery Wykopu. Żeby mireczki przedwcześnie nie pomogły w poszukiwaniach. A nuż ktoś na lotnisku by czytał Wykop i go akurat przyuważył. Jednak kilka milionów kumatych użytkowników mogłoby go szybciej namierzyć niż jakiekolwiek służby.

#a1 #wykop #teoriaspiskowa #wypadek #policja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym artykule jest wiecej informacji:

Jak wynika z nieoficjalnych informacji mediów, podejrzany najprawdopodobniej znajduje się poza granicami kraju.

Przedstawiciel jego rodziny zapewnia, że podejrzany się stawi, ale my nie możemy polegać wyłącznie na deklaracjach dobrej woli, musimy podejść do nich krytycznie. Uruchomiliśmy wszystkie możliwe działania. Na moje polecenie prokurator krajowy kontaktował się z kierownictwem policji - została wydana tzw. czerwona nota Interpolu, zastosowany Europejski Nakaz Aresztowania - to sprawa czasu, gdy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Policjanci poszukują 31-letniego kierowcy bmw, który brał udział w wypadku na autostradzie A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina. Wczoraj mężczyźnie zaocznie postawiono zarzuty spowodowania wypadku. Nie został doprowadzony do prokuratury i jest poszukiwany. - Wydałem polecenia, aby w związku z wydaniem listu gończego został upubliczniony wizerunek sprawcy - poinformował w Łodzi minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Wiec zaraz bedzie wiadomo kto byl kierowca wedlug prokuratury. Wczesniej nie podawali nawet inicjalow.

Zrodlo: https://tvn24.pl/lodz/autostrada-a1-sieroslaw-jest-list-gonczy-za-kierowca-bmw-po-wypadku-bedzie-upubliczniony-wizerunek-sprawcy-7367202
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarka z Łodzi (radiolog) ze względu na zbieżność nazwiska z bandytą drogowym z A1 padła ofiarą hejtu. Pojawiło się sporo negatywnych komentarzy a nawet groźby. Google już je usunęło ale na przyszłość warto sprawdzić i się upewnić zanim się zacznie pisać takie komentarze bo pewnie kobieta bała się już wychodzić z domu a wcześniejsze opinie sugerują że była faktycznie bardzo dobrze ocenianym lekarzem. #wypadek #a1 #lodz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety, ale polskie prawo jest absolutnie #!$%@?.
Mój wujek, (brat bliźniak mojej mamy) zginął na czerwonym świetle, w biały dzień! #!$%@? palant w aucie nagle wystartował i przejechał mojego wujka oraz jego znajomego.
Mój wujek nie przeżył, byłem w sądzie na rozprawie, i czytałem te jego listy z przeprosinami.
#!$%@? to warte, dla mnie 0 skruchy w głosie czy zachowaniu w sądzie.
Gościowi odebrano prawko na jakiś rok i ZAWIESZENIE chyba aż 2 LATA!!!
Więc panowie i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odnośnie wypadku na A1, pamiętam jaki parę lat temu był kwik na wykopie jak Volvo ogłosiło, że żadne ich nowe auto nie pojedzie więcej niż 180 km/h. Cała masa ludzi to wyśmiewała, krzyczała o jeżdżeniu szybko ale bezpiecznie itd. Przypominam, że maksymalna prędkość w Polsce to 140 km/h. Może gdyby BMW też stosowało takie ograniczenia (albo najlepiej wszyscy producenci) to by rodzina z kii nie spłonęła żywcem, tylko może by skończyli mocno
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yazir: uważam, że najlepsze prawo pod tym względem mają Niemcy. Na odcinkach bez ograniczeń mają prędkość zalecaną, jak ją przekroczysz to każdy wypadek z twoim udziałem jest automatycznie twoją winą, nawet jeśli nie zrobiłeś nic złego i ktoś ci wyjechał
  • Odpowiedz
W sprawie wypadku #bmw na #a1 - zero powiedział, że grozi sprawcy od 6 miesiecy do 8 lat.. przyznam szczerze ze nawet 8 lat nie bylby wyrokiem satysfakcjonujacym. Pytanie do tagu #prawo i #policja - czy istnieje możliwość zwiększenia tego wyroku? Czy mozna zmienic charakter tego wypadku, by kwalifikowal sie pod wyzszy wyrok? Jeśli powstałaby zbiórka na adwokata dla rodziny skarżącej majtczaka to chętnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj zadałem pytanie: "jak to jest walić ponad 200km/h autostradą w NOCY": https://wykop.pl/wpis/72937963/tak-sie-zastanawiam-jak-to-jest-walic-ponad-200km-#257731135

Napisałem w jaki sposób ułatwiam sobię jazdę nocą dzięki czemu staram się jeździć bezpiecznie i komfortowo.
"może ty bardziej stwarzasz zagrożenie niż taki handlowiec lecący 200"
"jakim ty gruzem jeździsz człowieku"
"chyba nie umiesz jeździć"
@shinX +3
@Gwozdziuuu ale wiesz mireczku że w różnych segmentach aut inaczej odczuwa się prędkość i w związku z tym jazda wygląda zupełnie inaczej? W przeciętnych autach przy 140km/h w środku już jest głośno i są wyraźnie wyczuwalne wibracje, dlatego 200km/h wydaje się abstrakcją. W wyższej klasie takie 200
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 52
@trololo55: yhm, tylko nigdzie nie napisałem że się boję tylko że sobie ułatwiam życie, a jadąc 200km musisz być non stop skoncentrowany i nie ma znaczenia jakim jedziesz samochodem, bo jak cokolwiek stanie się na drodze to nie masz możliwości reakcji ponieważ wyprzedzasz własne światła.
  • Odpowiedz