@ATAT-2: Testowałem większość z nich i śmiało mogę polecić Hattric, Old Spice Whitewater i Bonda z kofeiną. Zwłaszcza ten ostatni fajnie się łączy z drzewno-irysowymi perfumami.
  • Odpowiedz
w ogóle chude szczury, zdradzę Wam co możecie stosować na pryszcze i inne takie. Siadać chudzielce, bo będzie kącik beauty.

Na pryszcze, które NIE są wywołane hormonami, więc jak masz pryszcze od czeskiej mety to sorry, musisz z nimi żyć, zadziała nadtlenek benzoilu. Można tutaj kupić z USA Panoxyl do mycia ciała (jest płatność blikiem i dostawa do paczkomatu) https://pl.iherb.com/pr/panoxyl-acne-treatment-bar-for-face-body-4-oz-113-g/131470

Jak masz pryszcze na mordzie, to prawdopodobnie na skórze głowy również, więc ją
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlepyBazant: nadtlenek benzoilu spoko, o ile nie masz na niego uczulenia, że aż skóra swędzi i piecze. Wtedy wywala jeszcze więcej pryszczy od drapania.
Nie ma co się p-------ć z jakimiś maściami. Po prostu kuracja izotekiem i masz spokój przynajmniej na kilka lat
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do tego wpisu
dziś jego kontynuacja. Otóż...

Niejaka Elva, chora psychicznie osoba od razu po operacji usuwania silikonu zrobiła sobie kolejne domowe zastrzyki.
Lekarz Dr Marek Wasiluk zaoferował Elvie pomoc i przeprowadził już pierwszą operację ale Elva woli dalej okaleczać twarz.
Elva kilka dni temu po zabiegu wyglądała już nieco lepiej
4pietrowydrapaczchmur - W nawiązaniu do tego wpisu
dziś jego kontynuacja. Otóż...

Ni...

źródło: 719813502_1328628852712215_531494181441011699_n

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka, jest tu kto? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wyzwanierozowej

Chciałabym oficjalnie ogłosić, że walka z trądzikiem póki co od kilku miesięcy nie jest zakończona, ale zdecydowanie nie mam już na co narzekac.

Przez te kilka lat chodziłam średnio kilka razy w roku do losowego dermatologa i każdy mówił, że muszę ogarnąć hormony - nie da się mi pomóc. Czasami dostawałam coś do smarowania, ale nic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@runnerrunner: jeśli chodzi o to co brałam na receptę co zadziałało to clindacne rano, zgodnie z ulotka przez kilka miesięcy.

Jednocześnie używałam na wieczór zamiennie differin i acnederm (ten drugi jest bez recepty), a na to krem isobiome h. Te kosmetyki używam nadal, chociaż szukam zamiennika za isobiome, bo średnio moja cera na niego reaguje.

Dermatolog wyjaśniła mi, że muszę też myć rano buzię żelem nawilżającym. Oczywiście na dzień wysoki SPF,
  • Odpowiedz
@puffpuff: jasne, tutaj masz to w skrócie opisane: https://www.drlouisenewson.co.uk/knowledge/body-identical-hormones

Chodzi o to, że hormony bioidentyczne mają budowę chemiczną identyczną z tymi, które naturalnie produkowałby kobiecy organizm. Bez estrogenów ciało kobiety po menopauzie zaczyna się starzeć dość szybko, a terapia pozwala ten proces mocno spowolnić, ale musi być wszystko dobrze dobrane (estrogen, progesteron, ew. testosteron)
  • Odpowiedz

Tylko brzydcy ludzie nie lubią się ładnie ubierać.
Zazwyczaj dlatego, że uważają, iż ładny ubiór i tak im nie pomorze, a czasem dlatego, że myślą, że ładne ubrania będą kontrastować z ich brakiem urody. Jest to potworna pułapka psychologiczna wynikająca tak naprawdę wyłącznie z własnych kompleksów i niewiary w siebie.
Mówi sie, że nie szaty zdobią człowieka, ale z pewnością często odzwierciedlają umysł człowieka.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Astra Superior Platinum żyletki 400 sztuk
⠀ ⠀ Cena: 25.99 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260510_092439

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaczęłam używać takiego zestawu codziennie i moja skóra na twarzy mi dziękuje pięknie, gładka buzia jak u dzieciątka bożego, polecam każdej, która ma naczynkową cerę oraz suchą skórę :))) ten eucerin to jeszcze na noc kupię, super, polecam #rozowepaski #uroda
n.....a - zaczęłam używać takiego zestawu codziennie i moja skóra na twarzy mi dzięku...

źródło: 11216

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SamiecCzlowiekaNierozumnego: mam suchą skórę i niestety, ale cokolwiek muszę tam kłaść, i na skórę głowy, na twarz, na ciało też powinnam, ale mi się nie chce, na szczęście się nie maluję to mniej wysuszona jest, ale jak ktoś ma problemy takie jak AZS i tym podobne, to ciężko cokolwiek dobrać, żeby nie podrażniało
  • Odpowiedz
@nienajciekawsza: ŁZS here. Pierw używałem głównie kremu, toniku i szamponu od Pharmaceris, ale ceny są zaporowe a opakowania malutkie (zwłaszcza jak chodzi o krem). Obecnie wypracowałem sobie trochę bardziej opłacalny zestaw. Do mycia mam nadal szampon z Pharmaceris, ale taki zielony, tańszy i więcej go jest. Tonik również został bo jest tani i serio dobry.

Zmieniły się kremy. Zawsze używałem Ziaja C.B3 + krem z Pharmaceris (w uj drogi), obecnie
  • Odpowiedz
Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. TOCOMOA Poszewka na poduszkę, zestaw 2 sztuki
⠀ ⠀ Cena: 7.99 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260418_184039

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach


Jakiego koloru macie oczy?
orkako - !#pytanie #ankieta #uroda #przegryw #wygryw #oczy

Jakiego koloru macie oczy...

źródło: 3560fbf988fc49f4e0f9726ae8047c0f

Pobierz

Jakiego koloru masz oczy?

  • Brązowe 12.8% (5)
  • Piwne/bursztynowe 10.3% (4)
  • Niebieskie 30.8% (12)
  • jasne niebieskie 7.7% (3)
  • szare 10.3% (4)
  • zielone szmaragdowe 0% (0)
  • zielone oliwkowe 7.7% (3)
  • sraczkowate 10.3% (4)
  • fiołkowe/czerwone 0% (0)
  • mieszane/dwubarwne 10.3% (4)

Oddanych głosów: 39

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #zdrowie #uroda

Jakiego koloru jest to oko?
orkako - #pytanie #zdrowie #uroda 

Jakiego koloru jest to oko?

źródło: 1000013031

Pobierz

Jakiego koloru jest to oko?

  • niebieskie 45.7% (21)
  • zielone 15.2% (7)
  • szare 6.5% (3)
  • piwne 4.3% (2)
  • zielono-piwne 0% (0)
  • niebiesko-piwne 0% (0)
  • chuj wie 28.3% (13)

Oddanych głosów: 46

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach