#rustlang #ciekawostka jest taka że OpenAI zostało platynowym członkiem Rust Foundation. Czy będzie to miało jakiś wpływ na język i kierunek jego rozwoju trudno powiedzieć, każdy oceni w przyszłości sam.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to tutaj norma co roku - fabryki fajerwerkow wybuchaja i pare dni pozniej nikt o tym nie pamieta. koncesje na wytwarzanie i obrot materialami wybuchowymi to prowizorka. pojecie "odbioru magazynu" broni/materialow wybuchowych znane z polski jest tutaj czyms zupelnie obcym. to ze przy stole do konfekcjonowania materialow wybuchowych i fajerwerkow kladzie sie telefon podpiety do ladowarki by sluchac muzyki to norma. to ze takie pomieszczenie ma otwarte okna po prostu na publiczna
  • Odpowiedz
Na zdjęciu śniadanie jakie można zamówić w Niemieckim Imbiss – odpowiedniku Polskiego baru mlecznego. Zamówione w miejscowości Pasewalk, koszt to 3 euro. Co jest tutaj takie niezwykłe?

Jaja na twardo. Każdy wie, że na miękko są lepsze. Niemcy w barach mlecznych jednak nie znają takiego pojęcia jak jajko na miękko z jednego, historycznego względu. W czasach II wojny światowej Niemiecka gospodarka była mocno nadwyrężona co odbijało się na sposobie żywienia obywateli. Problemy z
corrupted_huop - Na zdjęciu śniadanie jakie można zamówić w Niemieckim Imbiss – odpow...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#iran #wojna #ciekawostka

Może im to straty pokryje? :-) Z drugiej strony, jest to przyklad, że kapitał nie ma narodowości - Iran i Arabia Saudyjska to najwięksi wrogowie na Bliskim Wschodzie, co nie przeszkodziło w transferze pieniędzy i złota pomiędzy nimi.
Nieszkodnik - #iran #wojna #ciekawostka 

Może im to straty pokryje?  :-)  Z drugiej ...

źródło: 4899

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieszkodnik: i tyle było z chowania dobrobytku w Dubaju (to bardziej jebnie ich wizerunkowo niż się teraz wydaje)
Kto będzie chciał brać udział w transakcjach gdzie pan X stwierdzi że można zajumać bo to Iranu było i tyle.
  • Odpowiedz
@otonavauni: Wiesz co to oznacza 520 miliardów. Tutaj jest mowa o rezydencji a rezydencja tam najczęściej wiąże się z zakupem nieruchomości. Mogę się założyć że znaczna część tej kwoty to właśnie coś z nieruchomościami.
One tam i tak tyle warte nie są.

Co inwestycji przez ZEA to przecież wszędzie jest na rynkach finansowych że Chłopaki z Iranu nie mają dostępu do giełd na zachodzie itp. Nie znam struktury tego co zajumano ale
  • Odpowiedz
@MrFryteczka: Nie pamiętam tego meczu. Wpisałem w google i nie pamiętam go. Świder i Kamyk po golu. Oni 0-1. My 2-1. II połowa wszystko, a ja sobie myślę co w ten D.D. w 2022 roku robiłem i nie wiem;)
  • Odpowiedz