@lubie_p--o: teraz od mojego byłego szefa usłyszałem, że nie ma i nie będzie do czasu, aż premier lub kto inny oficjalnie powie. "Kierowców zawodowych od dziś też obowiązuje"
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według mnie tak akcja lot do domu to głupota, co prawda nie można zakazać obywatelowi wjazdu do kraju, ale w konstytucji nie ma nic o organizowaniu transportu gdy wszystkie loty są odwołane, a granice zamknięte.

#koronawirus #2019ncov
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polandballstats 2020/03/31 14:43:37
czerwono = duży przyrost zakażeń
3 największe skupiska wirusa to: #warszawa #wroclaw #katowice

jacku - #polandballstats 2020/03/31 14:43:37
czerwono = duży przyrost zakażeń
3 naj...

źródło: comment_1585659121mWxSFw7z6VbViAnf5GSVCU.jpg

Pobierz

NBP wydrukował 190 mld. zł, co powinien z nimi zrobić?

  • wykupić mieszkania w dobrych lokalizacjach 32.6% (45)
  • wybudować 19 placów zabaw w Warszawie 67.4% (93)

Oddanych głosów: 138

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pisałem o zamknięciu granic już na początku lutego. Teraz byśmy sobie spokojnie żyli w odciętym kraju, ale nie grypa groźniejsza, samoloty z Chin latały w najlepsze.

#koronawirus #2019ncov
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety to wszystko co rząd wprowadza, od początku do końca wygląda spoko, ale tylko z daleka.
Tak naprawdę to #pis w głównej mierze - swoim niechlujstwem i niedbałością będzie w 100% odpowiedzialny za to jak ta epidemia się rozwinie i nagle się k... dziwią że przyrosty się zwiększają.

Weźmy przeanalizujmy wszystko to co zrobili do tej pory:
- Lot do domu -> odpalany na szybko, już teraz, bez żadnego przygotowania. Pierwsze osoby -
Barteqmasi - Niestety to wszystko co rząd wprowadza, od początku do końca wygląda spo...

źródło: comment_1585656561hs3lhwNv9jalIEAtD4wxyx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koronawirus #2019ncov #wykop #polska przeraża mnie negatywna atmosfera i zachowanie użytkowników na tym portalu.Śmiejecie się z nocnej a oni mają o wiele więcej ciekawych treści niż wy. Jeszcze niedawno tag o wirusie był miejscem gdzie można było przeczytać ciekawe analizy i dyskusje a teraz tylko polityka i głupie memy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach