Mirki myślicie

1. w związku z zamknięciem urzędow i tymi ograniczeniami: jakby ktoś przyszedł w wojskowej masce gazowej to mają prawo go nie wpuścić?

2. nie sądzicie że te straszenie #policja i #strazmiejska to wał, bo #rzad swiadomie wiedział że będzie to stopniowo obostrzał na podstawie jakiego rozporządzenia, a na wybory to każdy niech sobie idzie?

3.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska (separacja społeczna) i Słowacja (separacja i obowiązkowe maski)
#polskaslowacjakoronawirus

założenia:
- okres inkubacji Koronawirusa wynosi przeciętnie 5 dni, a więc po 5 dniach od wprowadzenia ograniczeń powinny być widoczne pierwsze efekty tych ograniczeń
- dlatego na wykresach są dodatkowe czerwone i fioletowe liczby:
k.....x - Polska (separacja społeczna) i Słowacja (separacja i obowiązkowe maski)
#p...

źródło: comment_1585666339jdPyktBjK95QCCyFfE1wWO.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@feldmarszalek: a to jest bez sensu, aktywną część społeczeństwa (bo pracuje, wychowuje dzieci etc.) odcina się od sklepów na dwie godziny, a ta nieaktywna część i bardziej zagrożona śmiercią może się szwendać?
  • Odpowiedz
Ktoś może mieć zdanie, że leczenie ludzi w podeszłym wieku jest nieopłacalne , że powinno pozwolić się im umrzeć. Moim zdaniem, nie można rozpatrywać tego zero-jedynkowo, ponieważ mimo strat materialnych, ma się wtedy zyski innego rodzaju. Takie humanistyczne podejście odróżnia ludzi od zwierząt i pozwala osiągnąć wielkość . A cywilizacja, która dba tylko o dobro materialne, prędzej czy później sama się wykończy, np. ogólnoświatową wojną o zasoby.


#koronawirus #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MuItikonto_: jakby temat nie był nagłaśniany i nie było wzajemnego straszenia się, to rząd by nic nie zrobił i skończyło by się jak we Włoszech, czyli zapchanymi szpitalami. Masz szczęście że wprowadzono praktycznie stan wojenny i to spowolni epidemię.
  • Odpowiedz