Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wurzel: Właśnie. Ten co uzupełnie te cyferki, to jak bierze potwierdzone info? rozumiem np Polska - na twiterze dodają raz na jakiś czas, Włochy codziennie o 18.. Ale np taki kraj jak np Paragwaj to skąd gościu bierze info o zarażonych / zmarłych ?
  • Odpowiedz
@balatka:

w ramach świadczeń rzeczowym wykonywanych w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny

Przecież nie mamy wprowadzonego stanu wojennego, ani nawet nadzwyczajnego, ani nie ma nawet mobilizacji.
  • Odpowiedz
@Chmurek77: W zasadzie art 208 mówi o tym, że świadczenia rzeczowe mogą być wykonywane również w czasie klęski żywiołowej lub do czasu jej ustania. Niemniej stanu klęski klęski na terenie RP, z tego co mi wiadomo, nie ma...
  • Odpowiedz
Mireczki mam pytanie.

Widzę, że bardzo dużo osób kupuje bawełniane maseczki, które są opisywane jako wielorazowe.
Ktoś posiada takie coś? Warto to kupować np. żeby zabezpieczyć innych jeśli samemu jest się bezobjawowym nosicielem? Ludzie to piorą po każdym użyciu?

#koronawirus #2019ncov #maski #epidemia #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KazimierzWielki: Dziękuję za odpowiedź. Już kupiłem.
Rozumiem argument by ich nie prać. UV odpada, a w domowych warunkach to wysoką temperaturę chyba tylko w piekarniku uzyskam. Masz jakieś porady jak to poprawnie przeprowadzić w domowym zaciszu?
  • Odpowiedz
@1918 no teraz szukajcie kruczków prawnych aby wyjść z domu bo przecież wolnym narodem jesteśmy. No kuźwa to chyba dla dobra twojego, mojego i innych nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@sapkrzys:

no teraz szukajcie kruczków prawnych aby wyjść z domu bo przecież wolnym narodem jesteśmy. No kuźwa to chyba dla dobra twojego, mojego i innych nie sądzisz?


no teraz szukajcie kruczków prawnych aby jednak przeprowadzić wybory w epidemię bo przecież Duda potem straci poparcie. No kużwia stan nadzwyczajny to chyba dla dobra twojego, mojego i innych nie sądzisz?
  • Odpowiedz