Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ostatnich dniach czytałem, że kościołek prosi o pomoc, bo im do dziesiątego nie starcza. Rydzyk potrafił już dwa razy łkać w mediach i przy tym żebrać od starszych ludzi. Wyjątkowo perfidna osóbka. Wiecznie nienażarty typ. Jakieś siostrzyczki również wyciągają łapę do wiernych, bo wzięły kredyt i nima na spłatę. Panie, na kredyt nima, dej nam, dej... (może ziemię by sprzedały, jak nima?)

Wszystko to jest o tyle odrażające, że w tym
s.....s - W ostatnich dniach czytałem, że kościołek prosi o pomoc, bo im do dziesiąte...

źródło: comment_1585675246LmANIfNjlSxVGc2RWyk4f0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciorqa: Od jakiegoś czasu męczy mnie to samo pytanie. Bo póki co wszyscy krzyczą "zostań w domu" i prześcigają się w nakładaniu zakazów. Ale nikt nie komunikuje społeczeństwu, co potem.

Choroba zniknie? Nie ma szans, bo wystarczy jeden / kilku zarażonych i mamy epidemię na nowo.

Pojawi się szczepionka albo lekarstwo? No też nie, bo to kwestia lat na badania, a później ogromne koszty i logistyka
  • Odpowiedz
@wojna: przecież to jest utrudnienie i zniechęcenie do spacerów + praktyczna rzecz jeśli chodzi o kontrolowanie par, bo tak funkcjonariusze musieliby sprawdzać, czy spacerowicze są czy nie są partnerami, mieszkającymi wspólnie, czy może właśnie zgadali się przez tindera
  • Odpowiedz