#f1 wniosek jest prosty, jak dostajesz kary w pitstopie czy widzisz żółte flagi to masz to w DUPIE, jedziesz dalej a potem udawaj głupka a MAfia nic nie zrobi
Mikroblog
gorące
- 32
#f1 ale ten Gekon jest wku*wiajacy
- 28
Kleszcze na deser
źródło: 1000001318
Pobierz@KladzSie: piekne, musze psa do lasu wyprowadzic zeby tez troche nazbierac
- 28
źródło: 1000015248
Pobierz- 31
- 31
#f1 Ale to jedynie pokazuje jak potężny mrówa wszedł dżordżowi do głowy chłop takie g---o o--------a co wyścig xD
@SporderBoj najpierw upokorzony przez kalekę, teraz przez nastolatka, który ledwo do pedałów dosięga xD
@SporderBoj: ma Flashbacki jak go pan Kierowca robił na wsteku
@sensualnaibezpieczna: ale grube kolano.
@sensualnaibezpieczna: ty chłopem jestes, siusiaka tam masz
- 25
źródło: 1000025179
Pobierz- 25
Pora na deser
źródło: 1000004876
Pobierz@Soothsayer: jaki smak czy masło orzechowe
@Teuvo: nie było masła orzechowego jiestety, słony karmel
- 8
- 21
źródło: 1000033506
Pobierz- 19
#przegryw #crossdressing #femboy
Huopa nigdy matka nie przyłapała na przebieraniu się.
https://www.youtube.com/shorts/j5KZ0lkX8fA
Huopa nigdy matka nie przyłapała na przebieraniu się.
https://www.youtube.com/shorts/j5KZ0lkX8fA


@staryhuop0: taki by wystarczył ehh
- 19
#kononowicz
Masz, Bogutek, zgłaszaj za "atakuje mnie"
Masz, Bogutek, zgłaszaj za "atakuje mnie"
źródło: 1000046688
Pobierz@bellacavem:
Trochę za łatwe dajesz, znalazłem w 15 sekund, łun też szybko znajdzie i będzie miał za co zgłosić.
Trochę za łatwe dajesz, znalazłem w 15 sekund, łun też szybko znajdzie i będzie miał za co zgłosić.
@bellacavem: raz, dwa, trzy, iras patrzy!
- 19
nareperowałem sobie błotniczek
- 25
@rzaden_problem: barwy trzymamy na sparingi, a w meczach ligowych występujemy w bordowych albo kremowych bez herbu :/ fuck logic
@keep_it_real: miałem na myśli kolor ich skóry podczas gry na takiej patelni
- 22
@Henson_:
źródło: 13752378_moj-rudy-kocur-
Pobierz@Henson_: Ehhh ruda fajna
- 15
źródło: 1000079263
Pobierz@RicoElectrico: spagjeti
- 26
źródło: 1000024462
Pobierz@ShawnSpencer: oczywiście że tak 😍
@ShawnSpencer: pewnie i daj mu cos do miski bo czeka
- 20
najbardziej lubię lody wiśniowe takie z całymi albo chociaż dużymi kawałkami wiśni
#f1 jeszcze sie szmata gekońska cieszy xDDDDDDDDD
- 9
@Henson_: Zagaduje oski: jestem twoja
Zagaduje trukiel: halo, policja?
Zagaduje trukiel: halo, policja?
- 18
Za moich czasów jak było Euro 2016 i #mecz Polska Szwajcaria to też były takie upały i jeszcze się ciepłą wódkę na słońcu piło i nikt nie narzekał. Tragedia co się podziało teraz z tym ludźmi, ledwo ponad 30 stopni i już żyć nie potrafią
#zalesie #bekazgrubasow
#zalesie #bekazgrubasow
- 22
Huop sam sobie zrobił kebaba i litr sosu czosnkowego a Wy zazdrośni. #przegryw #jedzzwykopem #gotujzwykopem
źródło: 1000052302
Pobierz@KukiScotland: za gorąco na zazdrość, smacznego
@KukiScotland: już kupuje obrączki, szykuj się;)





















































![71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/74881fdb6f8f917e3c6bfed426d9f5b0093641e17512395068cf65e1c1806901,q80.jpg)




nad Kijowem strącają Zircony a kacapki tak wolno lecącego Flamingo nie potrafią trafić
źródło: Przechwytywanie
Pobierz