Mikroblog

#f1 wniosek jest prosty, jak dostajesz kary w pitstopie czy widzisz żółte flagi to masz to w DUPIE, jedziesz dalej a potem udawaj głupka a MAfia nic nie zrobi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1
Odjął xDD Should be okay

MaFIA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Ale to jedynie pokazuje jak potężny mrówa wszedł dżordżowi do głowy chłop takie g---o o--------a co wyścig xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najbardziej lubię lody wiśniowe takie z całymi albo chociaż dużymi kawałkami wiśni
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wytlumaczy mi ktos czemu z jednej strony duzo kobiet chce zeby faceci zagadywali je na ulicy a z drugiej strony potem wyśmiewają takich facetow ktorzy zagadają nigdy nie zrozumie gadziego mozgu
Chyba ze tylko o chadow im chodzi
#przegryw
Henson_ - Wytlumaczy mi ktos czemu z jednej strony duzo kobiet chce zeby faceci zagad...

źródło: IMG_1764

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za moich czasów jak było Euro 2016 i #mecz Polska Szwajcaria to też były takie upały i jeszcze się ciepłą wódkę na słońcu piło i nikt nie narzekał. Tragedia co się podziało teraz z tym ludźmi, ledwo ponad 30 stopni i już żyć nie potrafią
#zalesie #bekazgrubasow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach