Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vind

vind

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41084
  • Znaleziska 11614
  • Mikroblog 29470
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 208
N.....i
konto usunięte 21.01.2024, 19:24:09
  • 4
Plakat komunistyczny z 1920 roku, przedstawiający kapitalistę. Na dole plakatu znajduje się wiersz Diemjana Biednego o tytule "Kapitał".

#ciekawostkihistoryczne #propaganda #komunizm #kapitalizm
N.....i - Plakat komunistyczny z 1920 roku, przedstawiający kapitalistę. Na dole plak...

źródło: kapitał

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 23.01.2024, 09:05:55 via Android
  • 0
Wciąż aktualny
  • Odpowiedz
KoneserOOOO
KoneserOOOO
22.01.2024, 15:41:06
  • 1
Witajcie mirki,

Po mojej długiej przygodzie z androidem, postanowiłem przesiąść się na iOS, mam pytanie do ludzi, którzy taką decyzje podjęli. Czego mi będzie brakować w systemie apple, w porównaniu z androidem?

Mocno zastanawiałem się czy nie zamienić mojego S21ultra, na tegoroczny model samsunga, ale już raczej zdecydowałem sie na ajfona. Myślę nad 15 pro maxem, jeżeli ma to jakieś znaczenie.

#android #ios #apple #samsung
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 22.01.2024, 16:37:49 via Android
  • 1
Możliwości normalnego cofania w aplikacjach, informacji jak długo się będzie ładował telefon, możliwości ułożenia sobie ikon na ekranie tak żeby nie były wszystkie na górze gdzie najtrudniej sięgnąć, brak możliwości zarządzania wizualną stroną oprogramowania, głośnością, powiadomieniami, automatycznymi czynnościami na telefonie, dzielenia ekranu i okienek popup.
  • Odpowiedz
ProstolinijnyW
ProstolinijnyW
21.01.2024, 13:41:13
  • 0
Poproszę o szczere opinie

#kiciochpyta #ankieta #polska

Jak wygląda status społeczny waszej dalszej rodziny?

  • Banda nieudaczników, zwykła patola 14.5% (9)
  • Ludzie prości z małymi zarobkami, ale uczciwi. 50.0% (31)
  • Klasa średnia, dobre zarobki, dobre wykształcenie 24.2% (15)
  • Elita (sędziowie, adwokaci, politycy, lekarze) 11.3% (7)

Oddanych głosów: 62

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 21.01.2024, 23:33:55 via Wykop
  • 0
@ProstolinijnyW: różnie lol.
- nauczyciele
- dosyć szanowani artyści i renowatorzy
- dyrektorzy i właściciele średnich i dużych firm
- elektrycy, ale tacy projektujący instalacje w mieście albo kompleksach większych
-
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
26.11.2023, 07:50:00
  • 0
#lodz Centrala polskiego oddziału Rossmanna jest na Bałutach? Takie dane są w aplikacji Rossmanna #rossmann #drogeria #baluty #korporacja
Poludnik20 - #lodz Centrala polskiego oddziału Rossmanna jest na Bałutach? Takie dane...

źródło: Screenshot_20231126-084848

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 19.12.2023, 15:43:54 via Wykop
  • 1
@Poludnik20: To zdjęcie jest nieaktualne, bo teraz dobudowany jest łącznik na drugą stronę ulicy po której się w pełni zautomatyzowany magazyn wysyłkowy z rampami pod które podjeżdżają automatycznie boksy z towarem :) A te wyższe części magazynu to też magazyny automatyczne, głównie paletowe. Poza tym są też magazyny regionalne (Pyskowice i Grudziądz), wynajmowany magazyn pod Zgierzem z którego realizowana jest też wysyłka e-commerce, parę przestrzeni magazynowych powynajmowanych dookoła i bodajże
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
12.12.2023, 16:21:30
  • 616
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 12.12.2023, 18:10:32 via Wykop
  • 1
Szkoda, że ktoś mu nie p-----------ł tam, byłoby to uzasadnione.
  • Odpowiedz
G.....r
konto usunięte 12.12.2023, 17:48:51
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 12.12.2023, 18:08:07 via Wykop
  • 0
Ojej, co dalej, wyrazi głębokie ubolewanie?
  • Odpowiedz
vind
vind 11.12.2023, 17:55:19
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind
Autor
11.12.2023, 18:04:02 via Wykop
  • 0
@Gumaa: no generalnie niewiele tam robi poza nieformalną reklamą swoich biznesów i stanowieniem politycznej furtki dla ludzi pokroju brauma
  • Odpowiedz
vind
vind
Autor
11.12.2023, 18:17:21 via Wykop
  • 0
@Gumaa: "dopiero zaczęła"? W sensie co, polityka się dopiero zaczęła?
Ale skoro pytasz co miałby moim zdaniem robić, to tu akurat się nie zawaham, wprost sugeruję żeby z polityki w---------ł XD
  • Odpowiedz
K.....k
K.....k
konto usunięte 01.12.2023, 12:56:20
  • 1499
#ekologia #heheszki #jedzenie
K.....k - #ekologia #heheszki #jedzenie

źródło: temp_file2254254283419253585

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 02.12.2023, 12:20:20 via Wykop
  • 0
@KosmicznyPaczek: a pakowanie sera w osobne folie postulują te same osoby, czy sobie po prostu głupawą propagandę uprawiasz?
  • Odpowiedz

754

Polacy chcą mieć życie po pracy

Polacy chcą mieć życie po pracy

W Polsce przeciętny tydzień pracy wynosi 40,4 godz. Średnia w Unii Europejskiej to 27,5 godz. Więcej czasu na relaks i wypoczynek chciałoby mieć 64 proc. przebadanych kobiet i 56 proc. mężczyzn.

troll234
z
pulshr.pl
dodany: 21.11.2023, 09:38:54
  • 306
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
vind
vind 22.11.2023, 00:24:53 via Android
  • -10
@WaldemarBatura wydajność, a raczej produktywność, zwiększamy od dekad, na te chwilę wszystkie zyski z tego zgarniają przedsiębiorcy.
d.....3
konto usunięte 15.10.2023, 22:54:18
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 15.10.2023, 22:57:30 via Wykop
  • 10
@dedler123: Szanuję, że wyszedłeś z tego gówna.
  • Odpowiedz
presburger
presburger
presburger
15.10.2023, 22:35:53
  • 2
co zauwazylem, to bardzo krotkie przemowienie powyborcze mentzena w przeciwienstwie do bosaka i brauna. widac brak doswiadczenia, i chyba nie dzignal tej porażki. ale nadzieja w tym, ze to przepracuje, chociaz jesli okaze sie ze nie wejdzie do sejmu to naprawdee bedzie dla niego duzy test czy ma mocna psyche czy slaba ( ͡° ͜ʖ ͡°) bosak ogarnął skubany jest mocny. mentzen dal poznac po mimice, gestach ze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 15.10.2023, 22:53:01 via Wykop
  • 1
Przecież ten dzban jedzie na częściowo wbitych na blachę, częściowo czytanych przemówieniach napisanych przez chat gpt na podstawie p---------a z jego social mediów xd
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
15.10.2023, 11:29:44
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 15.10.2023, 11:31:32 via Wykop
  • 0
O ile dobrze pamiętam to właśnie tak jak mówisz.
  • Odpowiedz
zombine
zombine
15.07.2023, 11:25:15
  • 696
"Mój młody zamiast jechać na tor się wybawić to śmiga po mieście" to pośmigał.
https://www.youtube.com/watch?v=AkbTPax1Xn8&t=861s&ab_channel=Hi_5
#krakow
zombine - "Mój młody zamiast jechać na tor się wybawić to śmiga po mieście" to pośmig...

źródło: Screen Shot 07-15-23 at 01.24 PM

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 15.07.2023, 21:49:57 via Wykop
  • 2
@zombine: Jeszcze się patusiara chwali ile punktów karnych nazbierała. Mając ich tyle powinna być w więzieniu z dożywotnim zakazem prowadzenia i posiadania pojazdów.
  • Odpowiedz
vind
vind 24.06.2023, 14:07:12
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....c
konto usunięte 05.06.2023, 20:54:51
  • 0
Zróbmy wykopową machinę czasu i pokażmy gorące z czasów kiedy platforma rządziła. Miesiąc po miesiącu... Zobaczmy te wspaniałe rządy... I mityczne ośmiorniczki. Bo innych afer nie było przecież #csiwykop
k.....c - Zróbmy wykopową machinę czasu i pokażmy gorące z czasów kiedy platforma rzą...

źródło: 5378f51d22ab14cfab77e5387f4747a2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 05.06.2023, 21:05:12 via Wykop
  • 2
@kxniec: no, ACTA była, gdzie z perspektywy czasu protestowanie przeciwko niej było wręcz żenująco śmieszne. Hurr, durr, ktoś chce wprowadzić jednolite zasady dotyczące zabezpieczania własności intelektualnej, jak tak można, internet do boju XDD
A jeszcze niedawno powtórka, gdzie prawica płakała i straszyła, że memów jej zakażą. Owieczkami z prawej strony da się manipulować co parę lat strasząc tym samym, tak jak teraz mamy powtórkę ze straszenia imigrantami XD

A, no
  • Odpowiedz
Aseru
Aseru
07.05.2023, 21:15:55
  • 5
#f1 jak oni tak szybko te koszulki zrobili xd ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 07.05.2023, 21:25:38 via Android
  • 0
@Aseru taki napis na koszulce naprasowuje się w parę sekund.
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
07.05.2023, 21:17:26
  • 7
ciekawe ze mieli tak szybko juz koszulki gotowe
jak widac nawet f1 jest ustawiane xd
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vind
vind 07.05.2023, 21:22:34 via Android
  • 0
@Farezowsky taki nadruk na koszulce robi się w parę sekund.
  • Odpowiedz

485

Roman z Łodzi to donosiciel rekordzista 75-latek składa pięć donosów dziennie

Roman z Łodzi to donosiciel rekordzista 75-latek składa pięć donosów dziennie

Okazuje się, że kierowcom przemierzającym ulice Łodzi dają się we znaki nie tylko dziury w jezdniach. Kolejnym zagrożeniem może być pan Roman. 75-latek od kilkunastu lat donosi policji o łamiących przepisy zmotoryzowanych. Do tej pory złożył ponad 4000 zgłoszeń.

konto usunięte
z
moto.pl
dodany: 26.04.2023, 18:18:41
  • 258
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
vind
vind 28.04.2023, 17:18:30 via Wykop
  • 4
Kolejnym zagrożeniem [dla kierowców] może być pan Roman


Zagrożeniem są dzbany łamiące przepisy. Całe miasto jest r-----------e przez samochodziarzy, dla których prawo nie istnieje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >
  • Łódź

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.06.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.07.2016

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 21.04.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking