Wpis z mikrobloga

#samsung W każdym #!$%@? kraju s24 ultra dostępny, tylko w Polsce nie da się dosłownie żadnego wariantu kupić na stronie samsunga, a na innych mi się nie opłaca. #!$%@? samsung, już widzę jaka afera by byłą gdyby na amerykańskim rynku robili kampanię na cały kraj czegoś, czego nie da się kupić.
  • 33
via Wykop
  • 4
@Nanari: ehh, nie tyle problemy bogatych, co lubię smartfony. Uwierz mi, na większość rzeczy nie wydaję dużych pieniędzy i z reguły gardzę tego typu konsumpcjonizmem, ale telefony to jedna z niewielu rzeczy na których nie oszczędzam, jakoś mnie te małe urządzenia pasjonują ;_;
Nie przepadam za Xiaomi, lubię oprogramowanie Samsunga i w każdym innym mi czegoś zawsze brakuje :c
@vind: Czemu się nie oburzacie na moje prowokacyjne komentarze?! Mam nagle uznać, że ludzie na wykopie dojrzeli emocjonalnie, no jeszcze czego! :/
via Wykop
  • 0
@bubr32: Ale s22 ultra to byłby trochę downgrade w stosunku do mojego obecnego telefonu :| Flipa 4 mam.
Podoba mi się nawet wizualnie s24u, chcę kupić czysto z chęci posiadania go a nie z konieczności zmiany telefonu.
via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: Nic to nie zmienia w kwestii marży, ba, wydaje mi się że dochód Samsunga per sprzedana sztuka może być nawet wyższy u nas. #!$%@? mnie po prostu takie podejście więc dla zasady o tym wspominam, inaczej sobie firmy będą pozwalać na więcej.
via Wykop
  • 0
@Nanari: a bo ja troche już z wykopu wyrosłem, prawie tu nie nie siedzę. Za mało lewacki był dla mnie, zbyt odklejony w kwestiach społeczno-gospodarczych i za bardzo ogarnięty przez inceli. Wszedłem popatrzeć czy o tych samsungach coś ludzie piszą i przy okazji sie pożaliłem na nie trochę xd
@vind oj mylisz sie kolego. S22 ultra mi w zupełności wystarczy. A flip to jednak uboższa wersja ultra. Jedyne co ma lepsze to składanie sie i przez to oszczednosc miejaca w kieszeni
via Wykop
  • 1
@bubr32: Ja nie wątpię, że wystarczy. I szanuję to, bo ja zbyt często zmieniam telefony i zbyt duże oczekiwania wobec nich stawiam, ale mam po prostu do nich słabość. Z perspektywy moich potrzeb, czyli telefonu jako bajeru, s22u byłby zdecydowanym downgradem. Zastanawiam się czy s24u nie byłby nim, bo wiem że bardzo wielu możliwości flipa będzie mi brakować. Jak przez troche musiałem korzystać z innych telefonów to się np. bardzo wkurzałem
via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: sam się #!$%@? wykaż, trafianiem w literki. Nie zależy mi na tym żeby obsrali, mają po prostu widzieć, że #!$%@?. Dostali taką informację od setek osób na socialach, przez co na kolejny raz się lepiej przygotują. Tak działa zależność marketingu i logistyki.

via Android
  • 0
@gacek1267 ale słuchawki tylko przy zamówieniach do wtorku :/ Wątpię żeby tak napędzali sprzedaż, w innych krajach tak nie robią nie robili też tego w innych przedsprzedażach, ponadto z własnego doświadczenia wiem że to nieszczególnie tak działa, tylko ludzi wkurza xd
Też jestem pewny że wróci pytanie kiedy i w jakiej ilości :/
z reguły gardzę tego typu konsumpcjonizmem, ale telefony to jedna z niewielu rzeczy na których nie oszczędzam, jakoś mnie te małe urządzenia pasjonują ;_;


@vind: Serio cię smartfony pasjonują? Gdyby nie foldable (Flip 5 here) to nie przesiadał bym się z Pixela 4, zwykłe smartfony zatrzymały się w rozwoju. Łał dostanę +10% do wydajności względem S23 i wygląd niezmieniony od S20, faktycznie zauważę różnicę xD Fotki kota nigdy nie wyglądały lepiej
@vind jak miałeś parcie i tak kochasz nowe telefony to trzeba było zamówić w ciągu pierwszych 72h, praktycznie wszystkie warianty były dostępne. Co roku wiadomo że w przypadku S robisz zakup od razu i masz te wszystkie gratisy oraz dobrą cenę lub za pół roku gdy potanieją

moja S24U już spakowana :)))