Wpis z mikrobloga

Konfederacji Covid i wojna na Ukrainie spadły z nieba, bo to tematy na których od kilku lat mogli budować poparcie na bazie nastrojów, #!$%@? i przemęczenia Polaków. Dlatego turbobeka z tego że przy tym wszystkim ledwo co udało im się przekroczyć próg wyborczy xD

Dodawałem tu kiedyś post że jestem byłym wyborcą Ruchu Narodowego, to kuce zarzucały mi trollowanie i to że jestem lewakiem, który ma ból dupy. Przepowiadałem im co się stanie, to nie chcieli mnie słuchać. Ogólnie każda dyskusja z nimi na wykopie kończyła się tekstem „Masz ból dupy lewaku, zobaczymy na wyborach” xD

Polecam poczytać komentarze pod tym wpisem. Ładnie się zestarzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazkonfederacji #wybory #polityka
dedler123 - Konfederacji Covid i wojna na Ukrainie spadły z nieba, bo to tematy na kt...

źródło: 88D63154-23BB-42E6-BCAB-84FBE6E10BAA

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Konfederacji Covid i wojna na Ukrainie spadły z nieba,


@dedler123: Nie.
One koniec końców ZASZKODZIŁY konfederacji, która przyciągnęła w wakacje 15% wyborców niskimi podatkami i libertarianizmem, niczym innym.
NIKT nie brał na poważnie covidowych afer w 2023, Ukraina natomiast to jest kwestia narodowa uczona w szkole, gdzie rosja od zawsze była naszym wrogiem dlatego ponad 90% jest przeciwko rosji. Nie ważne że wołyń, bo to było dawno i bez porównania mniejsze
  • Odpowiedz
@dedler123: przy czym ten wynik to łączny wynik korwinistów, braunistów i narodowców. Gdyby nie połączyli sił, wszyscy byliby pod progiem jak dawniej.
  • Odpowiedz
@dedler123: o to to, pamiętam jak jeszcze parę lat temu głosowałem na Bosaka w wyborach prezydenckich (głównie dzięki memcenowi w sumie jak się nasłuchałem o tym jak to konfederacja jest #!$%@? wolnościowa i wolnorynkowa). To jest banda szurów, rusofilów i osób o średniowiecznych poglądach (popieranie zakazu aborcji).
  • Odpowiedz
  • 0
@dedler123 głosowałem na Korwina 12 lat temu. Ja #!$%@? ale wstyd, miałem wtedy 24 lata. Duży a głupi, na szczęście to było winnym życiu.
  • Odpowiedz
@dedler123: konfa musi być zbiorowiskiem ludzi nadzwyczaj kompetentnych skoro przy tak ładnie leżących tematach ugrali aż jeden mandat w 4 lata. To 0.25 mandatu rocznie.
To oszołamiająca prędkość 0,000684931507 mandatu dziennie. Dobra robota!
  • Odpowiedz