Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tuomollo

tuomollo

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2897
  • Znaleziska 1325
  • Mikroblog 1572
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
  • Dodane (69)
  • Komentowane (1348)
  • Plusowane (155)
siekieromotyka
siekieromotyka
21 godz. i 31 min temu
  • 50
#krakow #mecz
wystarczyło zmienić prezydenta i zaraz 3 kluby będą w ekstraklasie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejenes
ejenes
ejenes
przedwczoraj, 19:41:59
  • 322
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.

Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejenes
ejenes
ejenes
Autor
przedwczoraj, 19:56:52 via Wykop
  • 88
@curiousboi: Oczywiście, że mogą. Po zabiegu/operacji może być potrzeba przetoczenia "świeżej" krwi.

Skoro wykop uczy i bawi, to w ramach ciekawostki dodam, że można również przeszczepić mikrobiote jelitową (czyt. bakteria z kupy).
  • Odpowiedz
alexander-dantes
alexander-dantes
przedwczoraj, 20:03:41 via Wykop
  • 65
@curiousboi: Koty tez, uratowalem tak moja kotke ktora zyje po dzis dzien :)

@ejenes Powodzonka
Podbijam dla zasiegu.
  • Odpowiedz
franekfm
franekfm
25.05.2026, 20:53:54
  • 6
głosowałem, spełniłem swój obowiązek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domelus
Domelus
25.05.2026, 20:54:37 via Android
  • 3
@franekfm: teraz Ci się przypomniało?
  • Odpowiedz
franekfm
franekfm
Autor
25.05.2026, 22:51:08 via Wykop
  • 3
@Domelus: najważniejsze, że mi się teraz nie przypomniało, że trzeba było iść głosować.
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
25.05.2026, 16:16:10
  • 118
#krakow #sct #referendumkrk
Matpiotr - #krakow #sct #referendumkrk

źródło: 1000024978

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzymampuszkazadwauszka
trzymampuszkazadwauszka
25.05.2026, 20:41:30 via Wypiek
  • 8
@Matpiotr *eksmisji
  • Odpowiedz
rovenna
rovenna
rovenna
25.05.2026, 13:03:10
  • 136
Wybitny damage control w postaci neuropejskich świrów na mikro. Wstawajcie #neuropa! Zasraliście całe łóżko XDDD #bekazlewactwa #krakow #konfederacja
rovenna - Wybitny damage control w postaci neuropejskich świrów na mikro. Wstawajcie ...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
25.05.2026, 13:10:47 via Wykop
  • 183
@rovenna: ani jednego, ani drugiego tekstu nigdy nie przeczytalem na wykop xd takze niezle piguly przyjmujesz.
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
25.05.2026, 13:28:00 via Wykop
  • 204
@rovenna: a tak w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
straszny_cham - @rovenna: a tak w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_7571

Pobierz
  • Odpowiedz
Natas_666
Natas_666
25.05.2026, 12:39:13
  • 3
Ojjjj jak boli, ojjjj jak boli, ojjjj jak boli #krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muko
Muko
Muko
25.05.2026, 09:45:31
  • 7
Jakoś tak słoneczniej i czystsze powietrze dzisiaj w krakowie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #referendum
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 25.05.2026, 10:24:32 via Wykop
  • 0
@Muko: I jakoś tak przestało gnojem śmierdzieć.
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
25.05.2026, 08:15:55
  • 105
No i prezydent krakowa przegrał z lardorem XD

#krakow #referendum @Lardor #sct #polityka
SzubiDubiDu - No i prezydent krakowa przegrał z lardorem XD

#krakow #referendum @Lar...

źródło: crack-uw

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
25.05.2026, 08:38:43 via Wykop
  • 40
@SzubiDubiDu: A tak się śmiali, że może sobie tylko Trabanta odpalić w geście sprzeciwu, i że nic się nie zmieni, no i kto teraz się śmieje? xD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
25.05.2026, 08:41:47 via Android
  • 105
@AbaKowner: proszę bardzo, warto było pojechać na referendum
Lardor - @AbaKowner: proszę bardzo, warto było pojechać na referendum

źródło: 1000092865

Pobierz
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
25.05.2026, 07:52:17
  • 293
Swoją drogą to niektóre reakcje na wyniki tego referendum pokazują jak ciężko być "normalnym" wyborcą.

Wystarczy, że nie jesteś kibolem politycznym co się wiąże z tym, że jesteś w stanie zagłosować przeciwko komuś, kogo uważasz za nieodpowiedzialnego, nawet jeśli jest powiązany z partią, którą popierasz.

I już od razu po takim głosowaniu ktoś cię chce zaszufladkować jako zwolennika PiS albo konfederacji xD Niektórym się serio w głowie nie mieści, że istnieją osoby,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mathas
Mathas
25.05.2026, 07:59:50 via Wykop
  • 178
@FireDash: Bo ludziom o------o i mylą samorządy z polityką ogólnokrajową. Dzisiaj nawet na poziomie samorządów ludzie nie głosują za konkretnym człowiekiem z imienia i nazwiska tylko kierują się jego partią.
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
25.05.2026, 08:04:25 via Wykop
  • 124
@FireDash: NIektórzy mają plemienny tryb myślenia. Mi wczoraj jeden mirek pisał, że nepotyzm, kolesiostwo może i jest, ale to normalne w samorządach i żaden powód do krytyki Miszalskiego.
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
25.05.2026, 04:00:29
  • 179
33% frekwencji to wcale nie tak mało biorąc pod uwagę że w wyborach samorządowych było 45,5%, żeby wyrównać hipotetycznie wynik do 50/50 to trzeba byłoby mieć z 70% frekwencji, a to prawie że abstrakcyjne patrząc po ilości jaka była wcześniej. Także nie odwołała Miszalskiego radykalna mniejszość jak niektórzy chcą usilnie udowodnić tylko większość zwykle zaangażowanych w wybory w Krakowie. #krakow #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
25.05.2026, 05:40:14 via Android
  • 7
@Abaddon_Profanator: good take. +
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax
25.05.2026, 06:48:07 via Wykop
  • 35
@Abaddon_Profanator: Niektórzy wyborcy nie mają klapek na oczach i potrafią obiektywnie ocenić czyjąś pracę i nie patrzeć na przenależność polityczną. Niesamowite.
  • Odpowiedz
SPLASHY
SPLASHY
24.05.2026, 21:01:40
  • 12
#latwogang dzieki za happening na tagu fajno bylo sie posmiac. A teraz cyk odwolujemy karalucha w #krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
24.05.2026, 21:04:30 via Wykop
  • 5
A teraz cyk odwolujemy karalucha


@SPLASHY: już odwołany
  • Odpowiedz
SPLASHY
SPLASHY
Autor
24.05.2026, 21:05:08 via Wykop
  • 3
@pomarancza_testovirona: huraaaaaaaaaaaaaaaa
  • Odpowiedz
mi-strz
mi-strz
mi-strz
22.05.2026, 12:13:48
  • 12
#krakow
mi-strz - #krakow

źródło: krakow

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Menelowe_plus
Menelowe_plus
21.05.2026, 16:39:39
  • 56
Jako Krakus cieszę się, że już w niedziele będę odwoływał miszalskiego z funkcji prezydenta mojego pięknego miasta. #krakow #bekazlewactwa #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
21.05.2026, 19:58:06
  • 22
ten miszalski i tuskobanda tak zapiera się rękami i nogami że aż przykro się patrzy
#krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
21.05.2026, 20:24:09
  • 87
Patrzcie jak go demokracja piecze
#krakow #polityka
rolnik_wykopowy - Patrzcie jak go demokracja piecze
#krakow #polityka

źródło: WEBP_THIRTEEN_NINE_320

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
21.05.2026, 13:35:44
  • 1029
#krakow
Lardor - #krakow

źródło: 1000092657

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
21.05.2026, 14:15:41 via Android
  • 461
@Lardor: powodzenia życzę. Staracie się. Takie historie później pomagają też w innych miejscach w Polsce, bo ludzie wierzą że można. Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
21.05.2026, 15:24:04 via Wykop
  • 225
@Lardor: Kicia Kocia jest z Gdańska, jak zwykle najwięcej do powiedzenia w sprawie Krakowa mają ci, co w nim nie mieszkają...
  • Odpowiedz
Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
21.05.2026, 14:38:37
  • 411
Ale zesrańsko przed referendum w krakowie. Mieszkam pół kraju dalej, a mimo to na facebooku co chwila mi się wyswietlają wpisy jakichś obcych ludzi apelującyc zeby nie brac udziału w tym referendum #sct #krakow #miszalski #referendum
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
21.05.2026, 14:40:34 via Wykop
  • 269
@Strigiformesman: a to wszystko z naszych podatków
  • Odpowiedz
Koronanona
Koronanona
21.05.2026, 14:48:21 via Wykop
  • 403
@Strigiformesman: patrz jak ich demokracja piecze, ja się pytam gdzie jest KOD? XD
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
21.05.2026, 13:12:36
  • 95
Jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach

#krakow
Nighthuntero - Jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spo...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hambercios
Hambercios
21.05.2026, 13:14:03 via Wykop
  • 89
@Nighthuntero:
Demokracja jest wtedy, kiedy my wygramy.
Libki mają najbliżej do ,,faszystów", których tak nienawidzą XD
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
Autor
21.05.2026, 13:38:16 via Wykop
  • 110
Żeby się nie okazało, że to spot wyborczy zrealizowany za 120 tysięcy złotych z miejskiej kasy przez kolegę prezydenta


@tomasz-aleksander-barania:
Nighthuntero - >Żeby się nie okazało, że to spot wyborczy zrealizowany za 120 tysięcy...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking