Czym tak właściwie różni się Arch (i jego pochodne) od Debiana (i jego pochodnych) pod względem obsługi, użytkowania, konfiguracji etc?
Mają komendy inne czy co? Na czym polega różnica?
Chodzi mi po prostu o to: jeśli nauczę się Archa, to czy z miejsca będę potrafił obsługiwać Debiana, czy jednak pod względem obsługi to są 2 różne systemy i musiałbym się uczyć od nowa?
#linux #archlinux #debian
Mają komendy inne czy co? Na czym polega różnica?
Chodzi mi po prostu o to: jeśli nauczę się Archa, to czy z miejsca będę potrafił obsługiwać Debiana, czy jednak pod względem obsługi to są 2 różne systemy i musiałbym się uczyć od nowa?
#linux #archlinux #debian






#zieba