Wpis z mikrobloga

@PawelW124: Nie lubie zbytnio tego Kamila, bo to widze typ filozofa co fszystkie rozumy zjadł (ale młody jeszcze i nabierze pokory pewnie). Ale tu ma racje; jak kto dba - tak ma.
Do nas przyjeżdżają ciągniki głównie z UK i powiem tak: TAM JEST WSZYSTKO. Wnętrza najczęściej są tak #!$%@?, że się wszystko demontuje i na myjke itp.
Ale pod względem mechanicznym rzadko trafia się trup. Określone modele (najczęściej kupujemy
  • Odpowiedz
@kapitan_kielon: Po jego niektórych filmach to jest po czym zapłakać. Pewnie jest potem padł kupujemy nowy i tyle. No chyba że ktoś faktycznie nie ma a padło z ignorancji to ma problem. Co do tego mechanika to napewno wszystkiego nie zjadł, jeszcze się przekona. Sam chciałbym pogrzebać w takich maszynach. :P

P.S Wklej czasem jakieś ciekawostki. :)
  • Odpowiedz
@hqvkamil: Wiesz, mi się śmiać chciało jak obejrzałem niedawno jego film w którym to naprawił "dzwonienie" po wymianie przez serwis chyba tłumika drgań womu. Po iluśtam minutowym filmiku śmiania w końcu wymienił przełamaną osłonę termiczną egru czy tam innego kolektora, jeszcze chłopu nagadał.
Jasne, że ten serwis się nie spisał (wiem coś o tym), ale mógł od razu przejść do rzeczy a nie jechać kilka minut o tym jaki to
  • Odpowiedz
P.S Wklej czasem jakieś ciekawostki. :)


@hqvkamil: A tak w ramach ciekawostki i serwisu. Mamy Fendta 936 w wrsji Black Beauty, kupiony nowy a więc gwarancja i te sprawy. Dużo i bardzo dużo było przygód z chłopakami z tego oficjalnego serwisu, bo ten fendt się że tak powiem nie udał. Ale jedno mi najbardziej utkwiło w pamięci: Przyjechali wymienić olej w przednim moście... pół godziny łazili i szukali gdzie spuścić
  • Odpowiedz
@kapitan_kielon: Tak mi się wydawało że pewnie odkręcił i wsio.

No tak to jest chcesz iść do firmy rozwijać się a szef nie wyśle na kursy bo mu szkoda kasy. Widać że to w większości firmach tendencja.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: To nawet nie tak, te chłopaki odbyli masę kursów, bo musieli. Tylko jak się nie myśli i się idzie do byle jakiej roboty po znajomości to tak jest. W rzeczonym Fendtcie przestało działać siedzenie ( a tam jest połączone z pneumatyką generalną, nie ma swojego obwodu).... pół roku się z tym męczyli, a siedzenie jak było w dole tak było, trzeba było brać poduszkę pod dupe. W końcu żeśmy
  • Odpowiedz
@hqvkamil: heh a przypomniało mi się jeszcze jak nie mogli odkręcić jednego z filtrów hydro. Przyłazi do mnie i chce pożyczyć klucza. Spoko.. ale akurat na warsztacie nie było, to ide z nim i mówię bedziem odkręcać pasem (znalazłem jakiś stary pasek klinowy trzynastke, ładnie się takim zakłada dźwignie na taki obwód filtra) i mówie masz odkręcaj. Wytłumaczyłem mu jak ma to zaciskać, a ten... kręci w drugą stronę matkobosko.jpg
  • Odpowiedz