Mam zagwozdkę związaną z bieganiem i może ktoś miał podobnie. Przy dłuższych dystansach najpierw zaczyna mnie pobolewać w okolicach ścięgna Achillesa, a potem zaczyna mi drętwieć stopa. najpierw prawa potem lewa. Jak tylko się zatrzymam, wszystko od razu przechodzi.
Czy to może być kwestia butów? Najpierw miałem budżetowe Asics Gel-Contend 9 a potem kupiłem Hoka Clifton 9. Niestety problem dalej występuje. Czy może to kwestia techniki lub jakiś mechaniczny problem?
#bieganie
Czy to może być kwestia butów? Najpierw miałem budżetowe Asics Gel-Contend 9 a potem kupiłem Hoka Clifton 9. Niestety problem dalej występuje. Czy może to kwestia techniki lub jakiś mechaniczny problem?
#bieganie











To też dołączę do zabawy w takim razie :)
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
źródło: bieganie
Pobierz