Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sciemka7
sciemka7
Profil firmowy

sciemka7

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4690
  • Znaleziska 219
  • Mikroblog 4471
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 31

1257

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

Z pozdrowieniami dla fanów prywatyzacji służby zdrowia. Dziewczynę rozbolał brzuch w USA i pojechała na ER. Narobili badań, wykryli infekcję nerek i wysłali rachunek na 49 323 USD :) Na dziś to jakieś 178 799 PLN.

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 20:33:35
  • 522
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    us
  • #
    nfz
  • #
    usa
sciemka7
sciemka7
sciemka7 01.05.2026, 22:19:21 via Wykop
  • 0
@erbgleati: znajomi dostali za testy genetyczne 7k do zaplaty, babka ze szpitala to zabrala i ogarnela ze nic nie musieli placic
RomanKarburator
RomanKarburator
01.05.2026, 05:01:17
  • 27
Ostatni raz, gdy wszystko w życiu było dobrze, a tobie się powodziło #nostalgia
RomanKarburator - Ostatni raz, gdy wszystko w życiu było dobrze, a tobie się powodził...

źródło: 1000114015

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 01.05.2026, 11:16:02 via Wykop
  • 1
@RomanKarburator: to byl moj ulubiony dom, budowalem takie same z lekkimi modyfikacjami xD
  • Odpowiedz
obszarnik
obszarnik
01.05.2026, 05:44:56
  • 344
obszarnik

źródło: IMG_8623

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 01.05.2026, 10:25:31 via Wykop
  • 2
@jutrobedzieinaczej: to jak oni chca robic zakupy z taka wada wzroku?
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
29.04.2026, 18:56:16
  • 89
Baryłeczka i jej rozczapierzone kopytka #kropkaihyzio #pokazkota
RicoElectrico - Baryłeczka i jej rozczapierzone kopytka #kropkaihyzio #pokazkota

źródło: 1000077357

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 30.04.2026, 02:56:20 via Wykop
  • 1
@RicoElectrico: ale swiecaco skorka to mo (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
29.04.2026, 12:51:36
  • 130
#przegryw #pieniadze #heheszki
Felixu - #przegryw #pieniadze #heheszki

źródło: 7977

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 29.04.2026, 22:54:21 via Wykop
  • 0
@Felixu: masz bilans zyskow/strat? Albo powiedz przynajmniej ile razy wypalciles hajs stamtad?
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
29.04.2026, 06:38:37
  • 701
Ostatnie czego bym się po PiSie spodziewał to jakakolwiek godność albo honor. Właśnie wykorzystali zbiórkę na chorych na raka by podmienić kod QR i żeby wpłaty poszły na partię.
Najpierw wykorzystali zbiórkę Cancer Fights po to aby szczuć na wrogów politycznych i WOŚP a teraz oszukują ludzi.
Słów brakuje i śliny żeby na nich splunąć.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
m4xejd - Ostatnie czego bym się po PiSie spodziewał to jakakolwiek godność albo honor...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-29 083044

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 29.04.2026, 10:47:14 via Wykop
  • 4
@Turin89: hah krzysiu pisoski w akcji xD
sciemka7 - @Turin89: hah krzysiu pisoski w akcji xD

źródło: 1000133962

Pobierz
  • Odpowiedz

2816

Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie

Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie

Mordy zdziwione. Pięknie widać tablice rejestracyjną.

Pro-Xts
z
facebook.com
dodany: 25.04.2026, 19:20:11
  • 211
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
sciemka7
sciemka7
sciemka7 26.04.2026, 16:52:04 via Wykop
  • 0
@BreathDeath: gorzej jak zadna firma nie obsluguje twojej okolicy, ostatnio odbilem sie od kilku firm i zadna ci kontenera za uwaga 1000zl nie podstawi
fsnelo
fsnelo
25.04.2026, 11:52:44
  • 34
takze tego xd

#samotnosc #przegryw #depresja #tinder
fsnelo - takze tego xd 

#samotnosc #przegryw #depresja #tinder

źródło: IMG_0228

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 25.04.2026, 16:26:42 via Wykop
  • 1
@andrzejpodloga: no bo siedzi w dziczy (piwnica) i nigdzie nie wylazi
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
24.04.2026, 05:08:33
  • 1407
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000012226

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 24.04.2026, 11:49:49 via Wykop
  • 0
@rotaredom: jest to zazwyczaj wyciskany sok z pomaranczy, do wyboru z miazszem, 50%, bez miazszu. Trzymasz go zawsze w lodowce, nawet nie otwarty. Jak chcesz posmakowac czegos w stylu costa/carpio to kupujesz soczek pomaranczowy dla dzieci xD
  • Odpowiedz
moll
moll
23.04.2026, 18:11:47
  • 525
czy wy tam zdrowi na umyśle jesteście, @wykop? nie wystarczy że zaglądam tutaj z własnej woli, to jeszcze na maila chcecie spamować czym się wykopki podniecały na głównej? I kwestia nr 2 - serio, ktoś uważa taki kątent za warty rozsyłania aż na maila? xD

#wykop #receopadaja
moll - czy wy tam zdrowi na umyśle jesteście, @wykop? nie wystarczy że zaglądam tutaj...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-23 200914

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 23.04.2026, 22:22:08 via Wykop
  • 1
@moll: poczekajmy jeszcze chwile zrobia subskrypcje, beda drukowac i poczta wysylac xD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
19.04.2026, 15:59:01
  • 1030
Antoni Zdzisław K., syn byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego, usłyszał w toruńskiej prokuraturze zarzut zgwałcenia Magdaleny N., która w chwili czynu nie miała ukończonych 15 lat. Według śledczych do zdarzeń miało dochodzić wiosną i latem 2009 r. Sprawa nie jest nowa - wcześniej była dwukrotnie umarzana (2017, 2019) przez gdańską prokuraturę, mimo że biegli oceniali zeznania pokrzywdzonej jako wiarygodne. Po zmianie rządu audyt wskazał, że decyzje o umorzeniu zapadły zbyt pochopnie.

„Tylko
donatien-de-sade - Antoni Zdzisław K., syn byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego, usłysz...

źródło: IMG_7427

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 19.04.2026, 17:10:15 via Wykop
  • 2
@donatien-de-sade: ej @KOLEGAMAMY pis ci szkalujo, dawaj jakiegos spina na KO na juz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miklach25
miklach25
miklach25
18.04.2026, 11:05:06
  • 655
Tak bardzo brzydzę się kłamstwem, że aż mnie nosi.
A skoro ktoś zweryfikował, że staż w Holandii w Institute of Neuroscience był kłamstwem (patrz komentarz poniżej) i instytut odpowiedział to...

Ciekawe czy ten lewy wpis znalazł się w CV podczas aplikacji na studia na wymienione uniwerki.

( ͡°( ͡° ͜ʖ(
miklach25 - Tak bardzo brzydzę się kłamstwem, że aż mnie nosi.
A skoro ktoś zweryfiko...

źródło: image

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 18.04.2026, 14:03:17 via Wykop
  • 26
@miklach25: swietnie to obnaza tylnie furtki prestizowych uczelni oraz pokazuje, ze jak jestes obrotny to dostaniesz sie uczelnie gdzie sam Einstein byl. Cisniesz olimpiady, jakies prestizowe kolka pozalekcyjne, placisz zeby byc na okladzce Times New Roman i cyk zgarniasz milion punktow, bez spiny. Nie musisz byc wcale wybitny w nauce i stracic najlepszego okresu zycia na nauke, walke z autystami i chiniolami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7 18.04.2026, 15:00:11 via Wykop
  • 0
@ZdeformowanyKreciRyj: zgadza sie, i mimo duzej ilosci punktow z przedmiotow scislych im dziekuja bo tu pani Katarzyna M. zebrala nieco wiecej punktow za prace w grupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
18.04.2026, 08:11:04
  • 41
Szanuje tutejszych inwestorów, czytam też reddita i tam połowa czy nie więcej płacze jak baba podczas okresu bo się obsrali i sprzedali w poprzednim i tym kwietniu więc teraz ich piecze dupsko, że zostali na peronie XD

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 18.04.2026, 14:04:41 via Wykop
  • 1
@Hazzy90: o kurla, szybkie sprawdzenie z Chatem i to jest grube xD
sciemka7 - @Hazzy90: o kurla, szybkie sprawdzenie z Chatem i to jest grube xD

źródło: 1000133468

Pobierz
  • Odpowiedz
Partyzant666
Partyzant666
17.04.2026, 11:46:16
  • 1973
Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu nas jest xD #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Partyzant666 - Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu ...

źródło: uid_0ceff6b7c6b74066adba8ae2f75ec60c_width_343_play_0_pos_0_gs_0_height_445

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 17.04.2026, 16:07:01 via Wykop
  • 2
@johny-kowalski: @KOLEGAMAMY obrazajo cie xDDDDDDD
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7 15.04.2026, 10:13:31
  • 0
Mirki, przymierzam się do kupna jakiegoś sportowego wozu, ale nie mogę się zdecydować.
Z jednej strony kusi mnie SUV Jeep Wagoneer L 8 osobowy, benzyna biturbo 420 KM. W sumie wygoda, w opór miejsca i jeszcze wygląda jak czołg.
Z drugiej strony rozważam trucka Ford F150 Lightning elektryk, 580 KM i moment od zera robi robotę.
Co byście wybrali i dlaczego?
#motoryzacja #samochody #pytanie #zakup
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7
Autor
15.04.2026, 11:19:50 via Wykop
  • 0
@bidzej: co ci nie pasuje? Jedzilem i jest ogien, znajomi maja i raczej trzeba co sezon max 2 wymieniac opony, tak zdziera bieznik
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7
Autor
15.04.2026, 11:20:59 via Wykop
  • 0
@Programista100k: nie no bede kupowal 2 osobowe auto. Pakujesz 8 osob, walizki do bagaznika i jedziesz jak czlowiek na wyprawe na drugi koniec kraju
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7
Autor
15.04.2026, 11:21:27 via Wykop
  • 0
@piotrow: az tak was boli ten SUV albo truck?
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7
Autor
15.04.2026, 11:24:18 via Wykop
  • 0
A poza tym jak nie macie nic sensownego do powiedzenia w temacie to po co sie udzielacie? Co mnie obchodzi, ze was boli ten SUV czy truck.
.. @bidzej @Programista100k @piotrow
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7
Autor
15.04.2026, 11:49:23 via Wykop
  • 0
@bidzej: przeciez kazdym autem na prostej jestes mistrzem kierownicy, jeden maly zakret i 99% ludzi w "sportowym" samochodzie ma pelny pampers...
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7
Autor
15.04.2026, 14:21:18 via Wykop
  • 0
@piotrow: gdzie ty 300 po polskich drogach jezdzisz?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
14.04.2026, 08:00:09
  • 232
#polityka To jest dobre xD
badreligion66 - #polityka To jest dobre xD

źródło: 1000044199

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 14.04.2026, 10:11:06 via Wykop
  • 0
@badreligion66: czyli dymal ludzi i odnosil korzysci xD
  • Odpowiedz
haabero
haabero
12.04.2026, 19:31:31
  • 79
republika wylaczyła komentarze na yt XDDD
#wegry #tvrepublika #bekazpisu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 12.04.2026, 20:41:50 via Wykop
  • 0
@haabero: ej tam trzeba bulic zeby w ogole komentarz napisac? 😲
sciemka7 - @haabero: ej tam trzeba bulic zeby w ogole komentarz napisac? 😲

źródło: 1000129682

Pobierz
  • Odpowiedz
fejka
fejka
11.04.2026, 11:50:06
  • 644
Pytanie do zakutych łbów z PiSu. Jak wam się to spina że popieracie typa, który przyjaźni się z mordercą Lecha Kaczyńskiego?

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
fejka - Pytanie do zakutych łbów z PiSu. Jak wam się to spina że popieracie typa, któ...

źródło: 1000071666

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 11.04.2026, 15:47:01 via Wykop
  • 0
@fejka: Darek pytanie do ciebie @JupikaYeah: @KOLEGAMAMY
  • Odpowiedz
transfery
transfery
10.04.2026, 23:01:35
  • 17
Oaza. Oaza spokoju. Trzymajcie się ciepło.

Dobrej nocy,
Pozdrawiam, Zbyszek
#przegryw
transfery - Oaza. Oaza spokoju. Trzymajcie się ciepło.

Dobrej nocy, 
Pozdrawiam, Zby...

źródło: 20260404_145609

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sciemka7
sciemka7
sciemka7 11.04.2026, 01:47:48 via Wykop
  • 0
@transfery: te woda ci zamarzla
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2016

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 18.10.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 06.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking