Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko126
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robertx

robertx

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 204756
  • Znaleziska 27763
  • Mikroblog 176993
  • Obserwujący 232
  • Obserwowane 188
  • Dodane (4963)
  • Komentowane (49491)
  • Plusowane (122539)
damch
damch
damch
przedwczoraj, 11:53:26
  • 178
Wiecie co się wczoraj stało?

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
przedwczoraj, 11:53:53 via Wykop
  • 38
@damch: co tak mało
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
Autor
przedwczoraj, 12:10:03 via Wykop
  • 6
co tak mało


@let_it_be: Ale ja tylko minimum wyznaczam.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
28.05.2026, 06:40:19
  • 208
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freyu77
Freyu77
Freyu77
28.05.2026, 06:44:30 via Android
  • 94
@dqdq1: cudownie się to czyta, dzięki za dawkę pysznego humoru od rana!
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf
28.05.2026, 07:18:05 via Wykop
  • 105
rosyjska giełda zareagowała spadkami, mimo że przemysł petrochemiczny wręcz eksploduje


Złoto.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1981
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 16:23:29 via Wypiek
  • 1733
@thorgoth piękna sprawa w sensie wyrok
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
28.05.2026, 16:23:37 via Wykop
  • 570
@thorgoth: Czepiam się, ale nie ma czegoś takiego jak Seat Cupra.

Swoją drogą zrobiony rękaw - widać od razu że patola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
27.05.2026, 12:59:22
  • 316
#polityka
Ale zeby w koszulce honoru pójść na sprawę to trzeba sobie dobra beke cisnąć XD
fidelio-fidelio - #polityka 
Ale zeby w koszulce honoru pójść na sprawę to trzeba sob...

źródło: 1000145881

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
27.05.2026, 13:00:20 via Android
  • 363
@fidelio-fidelio: widać te Tuskowe sądy nie takie złe.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
27.05.2026, 13:25:40 via Wykop
  • 121

Komentarz usunięty przez moderatora

robertkk
robertkk
26.05.2026, 12:00:16
  • 612
Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy i Białorusi. Zaprosiłem więc Swietłanę Cichanouską do Kijowa

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy ...

źródło: hfdhffhdfdhfhdfhdh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
26.05.2026, 12:17:25 via Wykop
  • 227
@polski_polak_z_polski:
robertkk - @polskipolakz_polski:

źródło: hdffhdfhdfhdfhdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
26.05.2026, 12:27:23 via Wypiek
  • 91
@robertkk grower ma juz jakieś nowe konto czy perm ban?
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
25.05.2026, 18:57:08
  • 317
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omega33
omega33
25.05.2026, 19:03:07 via Wykop
  • 612
@GoldenJanusz: kiedy ich dotyczą standardy to już jest płacz
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
25.05.2026, 19:22:17 via Wykop
  • 434
@omega33: Płacz? To jest potop fekalny
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
24.05.2026, 00:04:55
  • 269
Zaczyna do mnie docierać co ja odwalam. Za tydzień będę na drugim końcu świata bez biletu powrotnego.

Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.

Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
24.05.2026, 00:06:54 via Wypiek
  • 110
@lubie-sernik piękny spierdotrip się szykuje, zaraz Sernik otworzy tag typu #sernikpodrozuje albo #serniknapolu
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
24.05.2026, 03:39:56 via Wykop
  • 374
@szejas: Za 12 miesięcy (24/05/2027, 05:39:12 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
23.05.2026, 18:22:18
  • 484
Ukraińcy dręczą już nie tylko orkowe rafinerie, obronę p-lot, r0syjskich żołdaków z ich zaopatrzeniem na tyłach frontu oraz samą m0skwę (ahh, że też dożyliśmy skutecznego nalotu na ten p--------k. Oby nie był ten atak ostatnim ani największym <3).

Teraz obrońcy polują na co większe skupiska orkowego tałatajstwa wyższej wartości, czyli oficerów lub żołnierzy wyspecjalizowanych.
Dwie takie miłe niespodzianki zdarzyły się dopiero co – w nocy 20 maja drony przyleciały z wizytą do ośrodka szkoleniowego
JAn2 - Ukraińcy dręczą już nie tylko orkowe rafinerie, obronę p-lot, r0syjskich żołda...

źródło: 00547397292

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jagass
Jagass
23.05.2026, 19:13:12 via Wykop
  • 325
@JAn2: Amen. Nie zapominajmy jeszcze o słynnej akcji Pajęczyna. Żeby uwalić ponad 40 rosyjskich samolotów, w tym zniszczyć 20 w jeden dzień. Panie, wincyj takich rzeczy <3.
  • Odpowiedz
Destylator_bigosu
Destylator_bigosu
23.05.2026, 19:27:00 via Wykop
  • 256
@Jagass: Pajęczyna to było totalne mistrzostwo. Jak sobie o tym przypomnę to zawsze mam banana na twarzy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
20.05.2026, 09:39:40
  • 184
https://youtu.be/PqDEbIv7klY

Oszukany Rosjanin 19/05/2026 - A my to za co?

"Za co wy nas bombicie"
Podczas ataku dronów na stolicę przerażeni mieszkańcy w panice ładują się do aut i uciekają ze swoich osiedli, nagrywając płaczliwe pytania o to, co komu zrobili.
Aryo - https://youtu.be/PqDEbIv7klY

Oszukany Rosjanin 19/05/2026 - A my to za co?

"...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
20.05.2026, 09:40:44 via Wykop
  • 80
@Aryo: czemu one wszystkie maja takie same spuchnięte mordy xD
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
20.05.2026, 09:46:58 via Android
  • 84
@Grits: Wóda
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
17.05.2026, 19:17:10
  • 740
Polak wyprowadza na mecz FC Barcelonę jako kapitan (ʘ‿ʘ) nie zobaczymy już takich obrazków za naszego życia

#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
17.05.2026, 19:24:42 via Wykop
  • 195
@pasta_alla_carbonara: umówmy sie, kogo to obchodzi
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
17.05.2026, 19:29:48 via Wykop
  • 145
@ucho_igielne: ja tam kibicuje, moze i grają gorzej, moze jest czasami zabawne, jednak gra w najlepszym klubie na świecie w swojej dyscyplinie w pierwszym skladzie i wali bramy prawie co mecz. Malo kto moze tak o swojej karierze powiedziec ;)
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
17.05.2026, 21:40:01
  • 98
Kocham go, siadaliśmy jak do telenoweli, mam nadzieję że jeszcze pogra w Europie, Barcelona nazywa go swoją legendą, ma pożegnanie jak mało który zawodnik i tylko zakompleksieni janusze w Polsce nie potrafią go docenić.
#mecz
matixrr - Kocham go, siadaliśmy jak do telenoweli, mam nadzieję że jeszcze pogra w Eu...

źródło: 1000006217

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
18.05.2026, 08:06:34 via Wypiek
  • 1
@matixrr ty jednak gaj
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
Autor
18.05.2026, 08:18:52 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: to nie wstyd ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
17.05.2026, 21:41:17
  • 187
Najbardziej boli to k------o ze złotą piłką z 2020... (╯︵╰,)

#mecz
josedra52 - Najbardziej boli to k------o ze złotą piłką z 2020... (╯︵╰,)

 #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
17.05.2026, 21:42:59 via Android
  • 5
@josedra52: aż tak cię to boli
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
17.05.2026, 22:07:56 via Wykop
  • 124
@josedra52: prawda jest taka że gdyby zdarzyło się to z Barceloną to Laporta by nie dopuścił do tego aby Lewy nie dostał Złotej Piłki, ale Niemcy mieli w------e w Polaka...
  • Odpowiedz
mikeorabo96
mikeorabo96
17.05.2026, 21:30:17
  • 128
Bardzo fajne pożegnanie, nie ukrywam że łzy mi poleciały bo taka historia już się nigdy nie powtórzy, i akurat wydarzyła sie ona za naszego życia. Czuję dumę że Polak reprezentował nas w Barcelonie na tak wysokim poziomie, widać szacunek kibiców/prezesów/innych pilkarzy, wszystko w pełni zasłużone
#mecz #fcbarcelona
mikeorabo96 - Bardzo fajne pożegnanie, nie ukrywam że łzy mi poleciały bo taka histor...

źródło: Image_2026_05_17_21_23_52

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6456475577677
6456475577677
6456475577677
17.05.2026, 21:35:16 via Wykop
  • 33
@mikeorabo96: ja żałuję, że nie udało mi się zobaczyć go na żywo w Barcelonie.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
17.05.2026, 21:35:31 via Wykop
  • 12
Bardzo fajne pożegnanie, nie ukrywam że łzy mi poleciały bo taka historia już się nigdy nie powtórzy, i akurat wydarzyła sie ona za naszego życia.


@mikeorabo96: Pamiętaj! Nigdy nie mówi nigdy. Gdybyś powiedział 10,15, prawie 20 lat temu jak Lewy zaczynał grać u Leo BeenHakkera, że wydarzy się to co się teraz dzieje to byś wysłał taką osobę do szpitala psychiatrycznego. Pietruszewski co prawda jest na początku swojej drogi, ale
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir
17.05.2026, 21:30:37
  • 9
Zamiast tego p---------a na Eleven powinni puścić jakąś kompilację bramek Roberta.
#mecz #lewandowski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minieri
Minieri
17.05.2026, 21:26:18
  • 349
Przemowa Lewandowskiego i szpaler na pożegnanie
Mirror: https://streamin.link/v/b5fae5a3
#meczgif #mecz #fcbarcelona
Minieri - Przemowa Lewandowskiego i szpaler na pożegnanie 
Mirror: https://streamin.l...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
17.05.2026, 21:30:27 via Android
  • 142
@Minieri
quaz2020 - @Minieri

źródło: temp_file302211752884416482

Pobierz
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
18.05.2026, 00:02:29 via Wykop
  • 18
@Minieri: i came here to laugh, not to cry
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
17.05.2026, 21:28:20
  • 644
Chłop miał miliard razy lepsze pożegnanie po 4 latach w Barcelonie niż po kilkunastu w Bayernie gdzie wygrał wszystko XD

#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

meemphis11
meemphis11
Autor
17.05.2026, 21:36:13 via Wykop
  • 512
@Influ3nD:

Wymuszenie? Bayern negocjował za plecami lewego kontrakt z Haalandem i kłamał Polakowi w oczy
Dopiero jak Norweg ich olał ciepłym moczem to nagle Niemcy na siłę chcieli zatrzymać lewego ale wtedy ten już miał ich w chuju
To jest cała historia tego "wymuszenia"
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
17.05.2026, 21:52:35 via Wykop
  • 254
@meemphis11: ja przypominam, że Messi nie miał żadnego pożegnania na Camp Nou xD
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
17.05.2026, 21:25:37
  • 65
#mecz #meczgif
radziuxd - #mecz #meczgif

źródło: 1000080414

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
17.05.2026, 21:24:34
  • 70
Pożegnanie Robercika (╥﹏╥)

MIRROR: https://streamin.link/v/ff8871c4

#mecz #meczgif #lewandowski #fcbarcelona #laliga
uncle_freddie - Pożegnanie Robercika (╥﹏╥)

MIRROR: https://streamin.link/v/ff8871c4
...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx 17.05.2026, 21:24:54 via Wykop
  • 21
@uncle_freddie:
robertx - @uncle_freddie:

źródło: IMG_7251

Pobierz
  • Odpowiedz
MrCreosote
MrCreosote
17.05.2026, 21:49:28 via Wykop
  • 39
@uncle_freddie: A co, Anka zostaje w Hiszpanii? Bo wygląda jakby się żegnała z Robercikiem.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
17.05.2026, 21:21:26
  • 34
Dobra dziewczynki, teraz paciorek, siusiu, ząbki i spanko, tata jedzie na klubową imprezę a mama... a mama ma jeszcze jedną sprawę do załatwienia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz
josedra52 - Dobra dziewczynki, teraz paciorek, siusiu, ząbki i spanko, tata jedzie na...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx 17.05.2026, 21:24:05 via Wykop
  • 11
@josedra52: Widać jak ta starsza poszła w matkę z urodą, czuję że też będzie miała miliard operacji plastycznych
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
17.05.2026, 21:32:43 via Wykop
  • 6
@josedra52: @robertx
matthewonthego - @josedra52: @robertx

źródło: imgXIizmq-53e2896

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4000
  • Strona 1 z 4000
  • >
  • Mi o nik ps w
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.12.2020

    Komentator
  • VIP
    od 17.07.2019

    VIP
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 21.09.2018

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.06.2020

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 14.12.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #kurkazpodworka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking