Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
reason

reason

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17932
  • Znaleziska 13213
  • Mikroblog 4719
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 83
Strzelec_wyborowej
Strzelec_wyborowej
16.05.2024, 19:36:33
  • 54
Kupiłem sobie perfumy
#perfumy
Strzelec_wyborowej - Kupiłem sobie perfumy 
#perfumy

źródło: temp_file6854497789431223678

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 16.05.2024, 20:46:37 via Wykop
  • 0
@Strzelec_wyborowej: klasyk
  • Odpowiedz

3044

"Precz z zielonym Ładem". Rusza wielka demonstracja w Warszawie

"Precz z zielonym Ładem". Rusza wielka demonstracja w Warszawie

Rozpoczyna się wielki protest rolników w Warszawie pod hasłem Precz z Zielonym Ładem. Tłum ruszył z placu Zamkowego i ud

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 10.05.2024, 10:31:06
  • 603
  • #
    warszawa
  • #
    rolnictwo
  • #
    protest
  • #
    wydarzenia
reason
reason 10.05.2024, 14:34:29 via iOS
  • -3
„Wielka”
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1497

Egzaminator w Ciechanowie oblewa 97% zdających na prawo jazdy.

Egzaminator w Ciechanowie oblewa 97% zdających na prawo jazdy.

Reszta egzaminatorów ma zdawalność na poziomie 30-40%. Nadzór i dyrektor WORD są bezsilni, prawo nie pozwala nic zrobić. Raz został już dyscyplinarnie zwolniony, ale sąd nakazał przywrócenie go do pracy.

Oajix
z
brd24.pl
dodany: 09.05.2024, 17:16:46
  • 460
  • #
    prawojazdy
  • #
    ciechanow
  • #
    polska
  • #
    panstwozkartonu
reason
reason 09.05.2024, 20:12:45 via iOS
  • 2
@LudzieToDebile ale to chyba jest w standardzie. Kazdy egzamin jest nagrywanu
Jezus0-24
Jezus0-24
03.05.2024, 23:46:47
  • 3
Dzień dobry, pomyślałem że podzielę się tutaj dość silnym aczkolwiek smutnym wspomnieniem. Miałem jakieś 5 lat i od miesiąca mocno chorowałem, mama była zmęczona opieką nade mną. Wtedy miałem się zważyć i matka powiedziała że jak będę ważyć mniej niż 20 kg(dokładnie już nie pamiętam ile to było kg) To spuści mi w------l. 5 letni ja wszedł na wagę i pokazało 19 kg, przestraszony ja spojrzałem się na mamę po czym dostałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 03.05.2024, 23:49:37 via Wykop
  • 3
@Jezus0-24: I będziesz to pamiętał do końca życia. To normalne.
  • Odpowiedz
AdvisoryLyrics
AdvisoryLyrics
AdvisoryLyrics
03.05.2024, 23:39:21
  • 0
Rybki nie chcą brać
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 03.05.2024, 23:43:31 via Wykop
  • 0
@kacappylon: prawda! PS: wędka w wodzie? ;)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
03.05.2024, 23:05:43
  • 7
Co by se tu teraz hmmm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 03.05.2024, 23:09:39 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: A co masz?
  • Odpowiedz

350

Przechadzka po Titanicu w 4K

Przechadzka po Titanicu w 4K

Dokładnie 112 lat temu titanic oficjalnie rozpoczął swoją podróż transatlantycką do Nowego Jorku. Z tej okazji zespół odpowiedzialny za rekonstrukcję Titanica przy użyciu silnika Unreal Engine 5 wydał zupełnie nową wersję.

wykraczajacypozapole
z
youtube.com
dodany: 27.04.2024, 20:39:15
  • 54
  • #
    titanic
  • #
    unreal
  • #
    unrealengine
  • #
    grafika
  • #
    historia
reason
reason 29.04.2024, 11:51:19 via Wykop
  • 1
Dobra mapa do Unreal Tournament
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WolvvloW
WolvvloW
16.04.2024, 18:01:58
  • 0
#motocykle
Jaka jest teoria i wymagania w kwestii hamowania awaryjnego na egzaminie na A?

Pytam, bo dzisiaj miałem swój pierwszy raz z tym manewrem i się pięknie w-------m xD
Użyłem obu hamulców, a mokry asfalt i piasek przylepiony do opony lubią to.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 16.04.2024, 19:58:26 via Wykop
  • 1
@George_Liquor: Hamowanie awaryjne polega na tym że masz w jednej chwili p--------ć oba hamulcami. Masz się zatrzymać. A nie dbać o sprzęgło czy Ci na przykład silnik zgaśnie. Zadanie -> hamowanie awaryjne, liczy się że zatrzymasz się nagle.
  • Odpowiedz

745

Po 18 latach wracam do hobby i robię grę o czyszczeniu dywanów!

Po 18 latach wracam do hobby i robię grę o czyszczeniu dywanów!

ps. nie rzuciłem pracy i nie wydałem wszystkich oszczędności

MeHowLipa
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2024, 12:59:29
  • 101
  • #
    gry
  • #
    rozrywka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
  • #
    gamedev
reason
reason 16.04.2024, 19:56:08 via Wykop
  • 0
@Megasuper: daj link
reason
reason 16.04.2024, 19:56:23 via Wykop
  • 0
@NiebieskiMiszmasz: o kozie było ;)

1725

"Piwko nie można" znowu miał taką sytuację. Tym razem agresor się zdziwił

Pokaż treści 18+

"Piwko nie można" znowu miał taką sytuację. Tym razem agresor się zdziwił

Podobna sytuacja znowu zaszła

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 15.04.2024, 18:28:35
  • 475
  • #
    bolt
  • #
    uber
  • #
    freenow
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
  • #
    piwkoniemozna
reason
reason 16.04.2024, 19:50:22 via Wykop
  • 0
WTF?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WielkiNos
WielkiNos
11.04.2024, 14:50:51
  • 303
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 11.04.2024, 20:11:43 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

353

Polacy ocenili korzyści z członkostwa w UE. Entuzjazm słabnie [SONDAŻ]

Polacy ocenili korzyści z członkostwa w UE. Entuzjazm słabnie [SONDAŻ]

Większość Polaków wciąż uważa, że członkostwo w Unii Europejskiej daje więcej korzyści niż negatywnych skutków — wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej". Dziennik zwraca jednak uwagę na długoterminową tendencję.

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 02.04.2024, 05:48:06
  • 221
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ue
reason
reason 02.04.2024, 13:23:42 via Wykop
  • 1
@janusz_z_czarnolasu: NATO coś Ci mówi?
ReggieNoble
ReggieNoble
28.03.2024, 15:10:42
  • 764
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 28.03.2024, 17:30:52 via iOS
  • 1
@ReggieNoble zdrowie!
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
13.03.2024, 10:00:48
  • 395
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 13.03.2024, 15:51:42 via iOS
  • 0
@WielkiNos a „może”? ;)
  • Odpowiedz
A.....z
konto usunięte 12.03.2024, 13:00:12
  • 34
Zrobiłem sobie zestawienie jak bardzo polepszył mi się komfort jazdy dzięki zmianie auta. Miałem Golfa IV 1.4 MPI 16V Basic z 2003, którego byłem 4-tym właścicielem. W połowie 2022 odebrałem Fabię III 1.0 MPI Kombi Classic Ambition z pakietami dodatków.

Plusy:
1) prowadzi się przyjemniej, kierownica łagodniej się kręci
2) bardziej nowoczesna stylizacja wnętrza (m.in. tzw. piano black)
3) tłumi nierówności lepiej o 200% względem starego (Golf IV 1.4 16V 03') - porównując już po tym
A.....z - Zrobiłem sobie zestawienie jak bardzo polepszył mi się komfort jazdy dzięki...

źródło: 20220527_055559

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 12.03.2024, 18:46:58 via iOS
  • 1
@Adamfabiarz a ja sie zastanawiam nad rs3 albo rs5. No co kto lubi ;) Ciezze sie ze sie cieszysz :)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
29.02.2024, 06:22:53
  • 114
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem facetem po 30tce. Mam narzeczoną tez po 30tce z którą jestem od jakiś 8 lat, od 7 lat mieszkamy ze sobą. Zaczyna pojawiać się kwestia dzieci. Zawsze miałem w głowie, że chce mieć dzieci ale to "kiedyś", "nie teraz". No ale czas leci i różowa naciska, że to już pora. Wcześniej też miała takie podejście, że "kiedyś". Nawet bardzo pilnowała antykoncepcji i tak dalej. Ale jak widzę
  • 274
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 29.02.2024, 07:40:12 via Wykop
  • 12
@mirko_anonim: Dzieci to nic innego jak s----------e życia przez minimum 20 następnych lat.
Nie chcesz, nie miej.
  • Odpowiedz

671

Gdzie się podziały wszystkie wróble?

Gdzie się podziały wszystkie wróble?

"Pospolity jak wróbel" - mawiano kiedyś. Dzisiaj powiedzieć już tak nie można. Spadek liczby wróbli domowych jest faktem i to faktem zatrważającym.

zwierzont
z
zielona.interia.pl
dodany: 13.02.2024, 12:23:43
  • 187
  • #
    polska
  • #
    natura
  • #
    zwierzeta
  • #
    ekologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ptaki
reason
reason 13.02.2024, 16:34:24 via iOS
  • 0
Czy ja wiem. U mnie kawałek pod warszawa, w okolicach Kampinosu jak tylko im sypne ziarna jest cala chmara. Za to sikorek jakby mniej.
WielkiNos
WielkiNos
02.02.2024, 09:28:49
  • 1119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reason
reason 02.02.2024, 12:45:31 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 23
  • Strona 10 z 23
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking