Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rafgg
rafgg

rafgg

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8129
  • Znaleziska 1949
  • Mikroblog 6180
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

5980

Coroczne przypomnienie, że syn Holeckiej przeżył dzięki inkubatorowi z WOŚP

Pokaż treści 18+

Coroczne przypomnienie, że syn Holeckiej przeżył dzięki inkubatorowi z WOŚP

Danuta Holecka, obecnie propagandystka PiS, która zgodnie z linią partii zwalcza WOŚP, dziękuję Jurkowi Owsiakowi m. in. za inkubator, który pomógł jej dziecku.

Javert_012824
z
youtube.com
dodany: 08.01.2023, 09:01:57
  • 416
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpodludzi
rafgg
rafgg
rafgg 08.01.2023, 12:54:22 via iOS
  • 15
Tylko przypomnę że WOŚP przez 30 lat zdolal zebrać 1,75mld zł a pis na tvp i jej tępa propagandę dla swojego elektoratu wydaje w jeden rok lekka ręką 2,7mld zł.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rafgg
rafgg
rafgg 08.01.2023, 17:01:46 via iOS
  • 0
@leenny44: Dzięki tvp kraj jest normalny? Lizanie po jajach jedynej slusznej partii i plucie na innych za pieniądze podatnika nie jest normalne.
rafgg
rafgg
rafgg 08.01.2023, 17:15:59 via iOS
  • 2
@leenny44: Typowy betonowy elektorat - idealny przykład.
PiotrDab
PiotrDab
PiotrDab
05.01.2023, 10:20:29
  • 631
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 05.01.2023, 11:42:04 via iOS
  • 3
@PiotrDab: ale tu 80% (jezeli nie wiecej) ma adblocka.Czy to chodzi o znalezisko sponsorowane?
  • Odpowiedz
rafgg
rafgg
rafgg 05.01.2023, 12:01:24 via iOS
  • 12
@PiotrDab: nawet nie wiem gdzie tu pojawiaja sie reklamy właśnie przed adblock
  • Odpowiedz
S.....a
S.....a
konto usunięte 03.01.2023, 08:20:58
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 03.01.2023, 14:05:53 via iOS
  • 11
@Szatynka: ten Nowy Jork?
rafgg - @Szatynka: ten Nowy Jork?

źródło: comment_167275475285D9GZIEMJrHt0loQWGPJF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Vanderbright
Vanderbright
02.01.2023, 16:26:14
  • 1697
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 02.01.2023, 17:40:39 via iOS
  • 671
@Vanderbright: Eleganckie postulaty.Kto to “oni” zeby bylo wiadomo na kogo glosowac?
  • Odpowiedz
rafgg
rafgg
rafgg 31.12.2022, 15:25:36 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oomonatopeja
Oomonatopeja
Oomonatopeja
31.12.2022, 15:32:27
  • 0
@rafgg: Polacy tańczą przy czarno okiej PiSi xD na sywku tysiąclecia i piją taniejące paliwo przy szampanie strzelającym bo bynajmniej na bombelki dały xD
  • Odpowiedz
mirek_januszy
mirek_januszy
31.12.2022, 19:12:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

692

Restauracje padają jedna po drugiej. Początek roku będzie decydujący

Restauracje padają jedna po drugiej. Początek roku będzie decydujący

"Cyferki od dawna się nie zgadzają. Logika wygrywa z sercem" - mówią właściciele restauracji, którym w przyszłym roku grozi plajta. Z rynku może w przyszłym roku zniknąć nawet co trzecia restauracja. Wszystko zależy od rachunków, jakie do przedsiębiorców trafią na początku 2023 roku.

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 29.12.2022, 13:02:55
  • 293
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    gastronomia
  • #
    inflacja
  • #
    kryzys
rafgg
rafgg
rafgg 29.12.2022, 17:24:25 via iOS
  • 4
@Kupamilosci: Statystyczny Polak 4800 na reke przy uop 160h/msc? Chyba nie…
Nano22
Nano22
28.12.2022, 13:56:46
  • 1819
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 28.12.2022, 17:05:20 via iOS
  • 4
@Nano22: W tvpis sie powie ze orlen za rzadow jedynej slusznej partii ma zysk 10x niz to co za po a elektorat jak to uslyszy to zacznie klaskac uszami i bedzie mowil ze tak dobrze to jeszcze nie mial
  • Odpowiedz

332

USA. Zamarzali w zaspach i autach. Śnieżyce zabiły co najmniej 60 osób

Pokaż treści 18+

USA. Zamarzali w zaspach i autach. Śnieżyce zabiły co najmniej 60 osób

Co najmniej 60 osób zginęło w związku ze śnieżycami, które w okresie świątecznym nawiedziły Stany Zjednoczone. Część osób zamarzła w zaspach lub przysypana śniegiem w swoich samochodach. Władze mówią o najgorszych burzach śnieżnych od prawie 50...

SPOLKASOFIA
z
polsatnews.pl
dodany: 27.12.2022, 09:04:25
  • 142
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
  • #
    zima
  • #
    katastrofa
  • #
    wojsko
rafgg
rafgg
rafgg 27.12.2022, 22:17:28 via iOS
  • 5
@R2D2_z_Sosnowca: Polacy tacy inteligentni, zaradni, kreatywni i obyci ze sa tylko montownia europy z pkb wysrubowanym przez wlasnie te zachodnie firemki.Dupe nosza zawsze wyzej niz sufit maja a c---a to wszystko stoi od edukacji po sluzbe zdrowia.
korbixon
korbixon
27.12.2022, 13:49:19 via Android
  • 182
Widzę że Pizza Hut tez sie popisała cenami. Dodam że duza pizza to 38 cm ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pizza #pizzahut #jedzenie #inflacja
korbixon - Widzę że Pizza Hut tez sie popisała cenami. Dodam że duza pizza to 38 cm (...

źródło: comment_1672148959Q1Oq1CPfXfnDuS1XKCLm3x.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 27.12.2022, 14:29:02 via iOS
  • 24
@korbixon: Pizza z sieciowki za pol dniowki.Jak wy tam zyjecie?
  • Odpowiedz
B.....q
konto usunięte 20.12.2022, 14:27:38
  • 2145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 20.12.2022, 17:05:47 via iOS
  • 0
@Beneczeq: in for one
  • Odpowiedz
orlen_lite
orlen_lite
19.12.2022, 13:10:36
  • 160
Spotkaliśmy się dziś ze sportową rodziną #orlen (。◕‿‿◕。)

Wspierając 11 związków, #pkol, Polski Komitet Paraolimpijski i najlepszych sportowców, jesteśmy największym mecenasem sportu w Polsce ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Wspieramy też przyszłych mistrzów - to 62 tysiące dzieci i młodzieży, podopiecznych Grupy ORLEN.

#sport #pieniadze #swieta
orlen_lite - Spotkaliśmy się dziś ze sportową rodziną #orlen (。◕‿‿◕。)

Wspierając 1...

źródło: comment_1671455422Ajaw190CtR2FUG3B0i3oNb.jpg

Pobierz
  • 316
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 19.12.2022, 14:16:22 via iOS
  • 6
@orlen_lite: To trzeba mózgu nie mieć żeby wrzucac ni z gruchy ni z pietruchy zdjęcie sponsorskie gdzie pewnie nie mały pieniądz jest wywalany.Dzieje się to właściwie w środku afery na której orlen j---e na marżach wszystkich obywateli tłumacząc się w jakiś infantylny sposób zbierając pierdyliard minusów.
  • Odpowiedz

1135

Kontrowersje wokół Lotosu. "Wtedy marże wynosiły od 5$, a dziś jest to ok. 40$"

Kontrowersje wokół Lotosu. "Wtedy marże wynosiły od 5$, a dziś jest to ok. 40$"

Dawid Czopek, zarządzający Polaris FIZ: "Marże rafineryjne, wtedy to były od 5 dolarów, dzisiaj to jest na dieslu około 40 dolarów, w między czasie to było nawet 50 dolarów. Te ceny, które poznaliśmy były bardzo niskie w styczniu. Dzisiaj są już, nie chcę powiedzieć, że śmieszne..." - zaznaczył.

Szewczenko
z
tvn24.pl
dodany: 18.12.2022, 09:10:12
  • 28
  • #
    polska
  • #
    lotos
  • #
    orlen
  • #
    afera
  • #
    ropa
  • #
    pieniadze
rafgg
rafgg
rafgg 18.12.2022, 12:34:49 via iOS
  • 17
Ja mieszkajac w Usa od tygodni widze systematyczny zjazd cen paliw.Jakis czas bylo przy 4$/galon ze szczytem okolo 4.35$ (kilka tyg po rozpoczeciu wojny).Wczoraj tankowalem za 2.87$ i jak widzicie różnica jest spora.Jebia was na cenach te komuchy niesamowicie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rafgg
rafgg
rafgg 18.12.2022, 12:49:03 via iOS
  • 3
@In_thrust_we_trust: New Jersey
W.....e
konto usunięte 11.12.2022, 12:11:30
  • 120
szpakowski ma final(✌ ゚ ∀ ゚)☞
#mecz #mundial
W.....e - szpakowski ma final(✌ ゚ ∀ ゚)☞
#mecz #mundial

źródło: comment_16707606882gbS5OhXQbkAOHmHBTKb8Q.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 11.12.2022, 16:40:26 via iOS
  • 1
@WschodZachodPolnocPoludnie: Imo Borek + Wegrzyn najbardziej by sie nadawal na final
  • Odpowiedz
w.....i
w.....i
konto usunięte 11.12.2022, 06:48:16
  • 3578
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 11.12.2022, 12:48:18 via iOS
  • 0
@w_glab_przeszlosci: Zbieraja na kielbache wyborcza zeby elektoratowi ktory sie waha buty pospadaly z wrazenia.Pis kupuje wyborcow ich wlasnymi pieniedzmi.
  • Odpowiedz
rafgg
rafgg
rafgg 04.12.2022, 16:22:12 via iOS
  • 0
Dawac Polacy krociutko z zabojadami
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 04.12.2022, 15:17:47 via iOS
  • 1
Nie no to kwestia czasu az jebna 1 bramke a potem to z gorki
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i.....e
konto usunięte 04.12.2022, 15:19:00
  • 0
@rafgg: dokładnie, 1 celna laga szczęsnego i mamy 3 punkty w 1 meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kcrgs
kcrgs
03.12.2022, 16:14:48
  • 3
Amerykanie to taka drużyna co potrafi coś zagrać tylko w super otwartym meczu, a taktycznie to dno xD
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 03.12.2022, 16:16:04 via iOS
  • 1
@kcrgs: A PL to kiedy potrafi grac?
  • Odpowiedz
rafgg
rafgg
rafgg 03.12.2022, 16:12:36 via iOS
  • 1
Tak te dwa glaby co komentuja narzekaja na gre Usa typu ze nie przystoja niektore zagrania do tych mistrzostw a ciekawe co jutro orły odjebia.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
03.12.2022, 14:31:53 via iOS
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafgg
rafgg
rafgg 03.12.2022, 14:33:35 via iOS
  • 2
@Sin-: Mialem to wlasnie wrzucic.Ten kraj to mem : D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 28
  • Strona 3 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking