Wpis z mikrobloga

Co myślicie o życiu w Nowym Jorku? Ja odkąd mój starszy brat zaczął oglądać Friends na płytach CD w okolicach 2005 roku, powoli zakochiwałam się w tym mieście i klimacie. Do tego dodajmy film Kevin w NY i ulubione kapele mieszkające w Stanach ( byłam fanką Green Day i The Offspring) i obsesja gotowa:D
Ostatnio sprawdzałam koszty wizy turystycznej, lotu w obie strony, noclegu przez tydzień/ dwa i jest #!$%@? drogo. Bardzo drogo.
No i sama balabym się lecieć na drugi koniec świata, wolałabym jakaś grupą ale chyba nikomu nie zależy na takiej wycieczce. Może jeśli zmienię pracę na fajną i lepiej płatną i skończy się ten koszmar z DJN, wezmę pożyczkę i zobaczę na żywo miasto, które tyle lat tylko oglądałam przez szklany ekran.
#usa #nowyrok #marzenia
  • 84
@Szatynka: Lot lotem z Warszawy w styczniu dla jednej osoby to 2200 zł jak rezerwujesz pol roku przed. Hotel jeżeli go zarezerwujesz tez pol roku przed to jest to kwestia około 700-800$ za tydzień na dwie osoby. Pozostaje Ci kwestia city passow, biletów na metro i jedzenia. Czy drogo? Moim zdaniem na jedno z najdroższych miejsc na świecie to do przeżycia. Do NYC najlepsze oferty są na styczeń-luty początek marca.
@Szatynka:

Ja odkąd mój starszy brat zaczął oglądać Friends na płytach CD w okolicach 2005 roku, powoli zakochiwałam się w tym mieście i klimacie.


Ja oglądając Władcę Pierścieni zakochałem się w Shire i jego klimacie - zero zmartwień, tylko jedzenie, imprezowanie i palenie zielska.
Niestety okazało się, że to miejsce jest prawie tak bardzo zmyślone jak Nowy Jork z serialu Friends ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Szatynka: wpisz sobie na jutubie cash Jordan, koleś pokazuje mieszkania na wynajem takie dla ludzi średnio za 3k dolców. Te mieszkania w większości są dzielone na 3 osoby i ogólnie drożyzna straszna szczególnie dla cebulakow ale lbczaisz sobie na filmikach trochę różnych okolic bo koleś pokazuje nie tylko mieszkania ale też "sąsiedztwo"