Może kiedyś ludzie z mainstreamu nauczą się żeby nie pompować balonika za każdym razem. Może wyjdzie to jej na dobre. #tenis
qscc
Ktoś ma bądź miał #mercedes w205? Jak wrażenia? Jakoś? Awaryjność? Głównie chodzi mi o silniki benzynowe c200-300. Warto przesiąść się z młodszej g20 330i?
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzKomentator
od 14.04.2018
Rocznica
od 29.07.2025
Gadżeciarz
od 29.07.2022
Mikroblogger
od 31.07.2024
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking