Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
plu2

plu2

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1297
  • Znaleziska 561
  • Mikroblog 736
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

622

Z cyklu nigdy nie wiesz na kogo trafisz w konfrontacji na ulicy

Z cyklu nigdy nie wiesz na kogo trafisz w konfrontacji na ulicy

Tym razem "twardziel" przekonał się, że niższy łysiejący facet z transportu publicznego to były zawodnik MMA. Ciekawe zachowanie kolegów , którzy rozeszli się ewidentnie na bok żeby sobie popatrzeć co z tego wyjdzie.

OsiemPiec
z
streamable.com
dodany: 21.12.2020, 18:39:36
  • 70
  • #
    swiat
  • #
    heheszki
  • #
    bojka
  • #
    mma
  • #
    sportywalki
plu2
plu2 22.12.2020, 10:58:48
  • 8
@wiechu90: nie chce się czepiać (bo może nie tego wiesz), ale kropka, przecinek, wykrzyknik, znak zapytania, wielokropek, dwukropek, średnik, cudzysłów - po nich stawiamy spacje! Z treścią komentarza jak najbardziej się zgadzam, ale wygodniej by się to czytało gdybyś zachował tę zasadę.

555

Windows 10 usuwanie niepotrzebnych aplikacji, telemetrii 1 skryptem.

Windows 10 usuwanie niepotrzebnych aplikacji, telemetrii 1 skryptem.

Strona ze skryptem https://christitus.com/debloat-windows-10-2020/

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 20.12.2020, 20:02:56
  • 165
  • #
    windows10
  • #
    debloat
  • #
    komputery
plu2
plu2 21.12.2020, 10:59:04
  • 1
@Kryspin013: a ciebie to dziwi? Sprzęt idzie do przodu, a system musi za tym nadążyć... zainstaluj nowego androida, albo iosa na smartfonach, albo nową dystrybucje linuxa na kompie sprzed 10 lat to będzie podobnie.
plu2
plu2 21.12.2020, 11:28:31
  • 2
@Kryspin013: oczywiście że są sprzedawane, bo nadal są ludzie, którzy to kupią.. ogromna część społeczeństwa jest nieświadoma tego, co naprawdę kupuje lub po prostu nie chce wydawać dużych pieniędzy, a chce mieć jako tako działający sprzęt. Tak samo jest w każdej branży, są produkty droższe, markowe, dobrej jakości które niestety kosztują swoje i są ich tańsze wersje czy wręcz zamienniki. Jak kupisz smartfona za 300zl to też będzie chodził jak

817

Cyberpunk 2077 traci znak jakości

Cyberpunk 2077 traci znak jakości

Cyberpunk 2077 stracił znak jakości „Must-Play” w serwisie Metacritic, który przeznaczony jest dla świetnie przyjmowanych gier ze średnią oceną wyższą niż 90 punktów. Wraz z publikacją kolejnych recenzji uśrednione noty krytyków wystawione dziełu CD Projekt RED systematycznie spadają

Kereq
z
gry-online.pl
dodany: 16.12.2020, 19:22:48
  • 393
  • #
    cyberpunk2077
  • #
    gry
  • #
    cdprojektred
  • #
    cdprojekt
plu2
plu2 17.12.2020, 10:42:03
  • 5
@haxx: no widzisz.. a ja kupiłem preorder za 199zl na pc i nie żałuje ani jednej złotówki.. bo ja się świetnie bawię przy tej grze! Trafiłem dosłownie kilka jakiś niegroźnych bagów, które nie wpłyneły zupełnie na rozgrywkę, nie wskakuje specjalnie na stoliki i nie śmieje się z tego, że butelka nie spada, tylko po prostu sobie gram i mam niezłą rozrywkę przy tym. Gra wygląda jak dla mnie obłędnie z
plu2
plu2 17.12.2020, 10:56:15
  • 0
@meliegree: może i myśleli o ps4 na początku, ale początek myślenia o tej grze był 8 lat temu... a trochę się od tego czasu zmieniło na rynku jeśli chodzi o sprzęt.. więc te myślenie mogło się zmienić u nich już dawno temu. Co oczywiście nie zmienia faktu, że jeśli zdecydowali się wydać na ps4, to gra powinna być grywalna.. z 2 strony, gdyby nie wydali gry na stare konsole, to
plu2
plu2 17.12.2020, 12:17:18
  • 0
@MyPhilosophy: no do TLoU2 nie ma co porównywać.. to gra tylko i wyłącznie na ps4, więc to dopiero byłby wstyd, gdyby nie chodziła dobrze.. aczkolwiek, są w niej lokacje, gdzie nawet prosiak nie daje rady i spadki fps sie pojawiają, a sama konsola jakby chciała odlecieć w kosmos, ale gra jest tak zajebista, że można tego nie zauważyć ;)
plu2
plu2 17.12.2020, 13:59:53
  • 0
@rexdexpl: nie wiem czy to jest kwestia moich niskich standardów, raczej zdroworozsądkowe podejście.. gram dużo w różne gry i wiem, że nie tylko cp77 w dniu premiery wyszedł niedoskonały. Nauczony jestem tym, że w ostatnich latach robi się sporo zamieszania przed premierą i obiecuje cuda, trailery wyglądają pięknie na zapowiedziach, a później gotowy produkt nie ma z tym nic wspólnego, dlatego nie oczekiwałem cudów po tej całej papce marketingowej, którą
plu2
plu2 17.12.2020, 14:41:03
  • -1
@rexdexpl: ja też pamiętam te czasy ;) też zaczynałem od konsol telewizyjnych i atari.. grach nagranych na kasety magnetofonowe czy na milionie dyskietek.. i też pamiętam pełno błędów w nich. Ale wtedy nikt tego nie zauważał, nikt nie opłacał troli, ale też nie robił marketingu stawiajać sobie jakieś poprzeczki nie do przeskoczenia.. ludzie po prostu grali i czerpali z tego radość. Będąc w świecie gier tyle czasu doskonale widzę jak

3079

Flaga z błyskawicą wisiała na balkonie przez miesiąc. Teraz zabrała ją policja

Pokaż treści 18+

Flaga z błyskawicą wisiała na balkonie przez miesiąc. Teraz zabrała ją policja

Policjanci weszli do prywatnego mieszkania i zarekwirowali flagę Polski z dorysowaną błyskawicą: Sam opiekowałem się trójką dzieci, a w pewnym momencie w moim mieszkaniu było czworo policjantów twierdzących, że popełniłem przestępstwo znieważenia flagi i że utrudniam im czynności - mówi mieszkaniec.

OsiemPiec
z
tvn24.pl
dodany: 14.12.2020, 10:54:35
  • 513
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    policja
  • #
    protest
  • #
    strajkkobiet
plu2
plu2 14.12.2020, 11:58:24
  • 5
@LUMP-art: twój adwokat to ma szczęście ( ͡º ͜ʖ͡º) pewnie co chwile dostaje takie ciekawe zlecenia od ciebie :D, a jak wiadomo.. im klient mniej ogarnięty tym zarobek większy i łatwiejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

404

Russell pokazał, że właściwy bolid to podstawa. Najlepszy wynik w karierze

Russell pokazał, że właściwy bolid to podstawa. Najlepszy wynik w karierze

Drugi w kwalifikacjach. Jest szansa na punkty. Sporo punktów...

Peperoni_99
z
namasce.pl
dodany: 05.12.2020, 18:05:31
  • 126
  • #
    f1
  • #
    sport
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    wyscigi
plu2
plu2 06.12.2020, 15:27:06
  • 0
@Rammbo: przecież praktycznie zawsze tak było w F1, zawsze jakiś zespół wyraźnie dominował osiągami bolidu nad innymi. Takie Ferrari w latach 99-04 z Schumacherem, no nie było bata na nich.. wcześniej Williams, czy w ostatnim 10leciu - redbull przez 3 sezony nie do dogonienia był, czy teraz mercedes od kilku... także ten, taki sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)

803

Media Expert popełnił błąd i ma to gdzieś. Ja mam płacić raty i czekać

Media Expert popełnił błąd i ma to gdzieś. Ja mam płacić raty i czekać

Dziwna akcja się wydarzyła. Chcę się z Wami nią podzielić. Może mi coś doradzicie.  29 października siostra w sklepie Media Expert (online) złożyła zamówienie na iPhone 12 Pro30 października dostała informację o udzieleniu kredytu. Zegar zaczął tykać... Status zamówienia w oprogramowaniu Media...

d4nello
z
wykop.pl
dodany: 01.12.2020, 18:35:22
  • 345
  • #
    polska
  • #
    apple
  • #
    problem
  • #
    pytanie
  • #
    mediaexpert
  • #
    zakupy
plu2
plu2 02.12.2020, 10:14:36
  • 3
@a5f5c1: nie to bym osądzał ludzi co biorą kredyty na iphona, ale ty serio porównujesz kredyt na mieszkanie do kredytu na telefon?
plu2
plu2 02.12.2020, 10:21:51
  • 2
@a5f5c1: może niekoniecznie tak drastyczne środki od razu.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) może wystarczy chwila refleksji na tym co napisałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

604

Parlament Europejski planuje prostsze naprawy elektroniki, uniwersalne ładowarki

Parlament Europejski planuje prostsze naprawy elektroniki, uniwersalne ładowarki

PE rozpoczął działania, które mają ułatwić użytkownikom naprawianie posiadanych urządzeń i dłuższe korzystanie ze sprzętu. Europosłowie chcą też ograniczenia sztucznego skracania przez producentów żywotności ich produktów a także wprowadzenia na rynkach unijnych jednolitego standardu ładowarek.

OsiemPiec
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 29.11.2020, 18:45:00
  • 230
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    elektronika
  • #
    telefony
  • #
    laptopy
plu2
plu2 30.11.2020, 10:49:19
  • 2
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: dzięki.. już sobie doczytałem i podzielam te opinie.. dlatego usunałem te głupie pytanie :)
plu2
plu2 30.11.2020, 10:53:18
  • 2
@Singularity00: miałem kiedys iphone, dawno dawno temu... 2x zepsuł się kabelek lightning... urywał się jak kartka papieru, a kosztował tyle co 2 flaszki dobrego trunku.. teraz od lat używam różnych kabelków, oryginalnych i nieorginalnych microusb czy teraz usb -c.. i nigdy żaden sie nie zepsuł.. a kupić mozna w cenie jednego browara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
plu2
plu2 30.11.2020, 11:05:00
  • 2
@Old_gamer1988: możliwe.. nie wiem jak jest teraz.. ja miałem iphone 4 to był chyba 2011 i wtedy nie bardzo były zamienniki z tego co pamietam. A psujący się kabelek lightning to był dość powszechny problem wtedy..

1165

Cyberpunk 2077 po 16 godzinach zabawy - zachodni dziennikarze zachwyceni

Cyberpunk 2077 po 16 godzinach zabawy - zachodni dziennikarze zachwyceni

Dziennikarze kilku zachodnich serwisów mieli okazję pograć w Cyberpunka 2077 przez okrągłe dwa dni robocze. Dzieło studia CD Projekt RED ich zachwyciło, a pośród największych zalet wymieniane są takie rzeczy, jak scenariusz, zadania, postacie, czy wygląd oraz atmosfera metropolii.

Novameh
z
gry-online.pl
dodany: 20.11.2020, 13:39:35
  • 255
  • #
    rozrywka
  • #
    cyberpunk2077
  • #
    gry
  • #
    cdprojektred
  • #
    cyberpunk
plu2
plu2 20.11.2020, 18:01:06
  • 0
@malleonamalo: ja zamówiłem steelbooka, przekonały mnie pocztówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

558

Janusze z Allegro nacinają ludzi na chińskie koncentratory tlenu w cenie 2.5x

Janusze z Allegro nacinają ludzi na chińskie koncentratory tlenu w cenie 2.5x

Janusze biznesu żerują na Allegro na zdesperowanych ludziach sprzedając po kilkukrotnie zawyżonej cenie domowe koncentratory tlenu z chin przydatne w przechodzeniu korony.

biginjapan
z
wykop.pl
dodany: 19.11.2020, 10:46:00
  • 277
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    januszebiznesu
plu2
plu2 20.11.2020, 11:32:14
  • 2
jakby tak na wykop wrzucać wszystkich, którzy wystawiają przedmioty w zawyżonych cenach, to nie było by tu nic innego do czytania.. Zawsze było i będzie pełno januszexów i gażynexów.. a ktoś kto robi zakupy przez internet, zawsze ma szanse porównać ceny na różnych serwisach i w różnych krajach i samemu zdecydować czy mu się to opłaca czy nie.. po co robić o tym znaleziska? Sugerujesz, że jesteśmy zbyt głupi, żeby samemu sobie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Niechciany dziki lokator - POMOCY

Pomożecie ?Temat stary jak świat ale wciąż aktualny i tym razem dotknął mnie. W domu z kredytem hipotecznym mieszka agresywny dziki lokator i nie ma zamiaru się wyprowadzić. Umowa najmu dawno wygasła, nie płaci od dawna, a dom jest w coraz gorszym stanie bo po co dbać jak nie jego.. Szukam...

Wimbledon1334
z
wykop.pl
dodany: 17.11.2020, 08:37:05
  • 298
  • #
    wykop
plu2
plu2 17.11.2020, 22:52:35
  • 3
@JohnyBlack007: czemu na priv? Niech @Hitmanq wrzuci w powiązane! Skoro ma tak potężne i przede wszystkim jak pisze - sprawdzone narzędzie do skutecznego pozbywania się nieuczciwych lokatorów, jakim są punkty w umowie, to niech podzieli się tym ze społecznością i więcej takich problemów nikt nie będzie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

858

"Nie powinien zostać świętym". Ostry głos o Janie Pawle II

Pokaż treści 18+

"Nie powinien zostać świętym". Ostry głos o Janie Pawle II

Światło dzienne ujrzał watykański raport na temat dopuszczającego się pedofilii byłego amerykańskiego kardynała Theodore'a McCarricka. Okazuje się, że Jan Paweł II znał pogłoski na temat występków księdza w momencie, gdy awansował go na arcybiskupa Waszyngtonu. Media w Stanach...

etui64
z
o2.pl
dodany: 12.11.2020, 21:12:30
  • 252
  • #
    swiat
  • #
    watykan
  • #
    jp2
  • #
    pedofilia
plu2
plu2 13.11.2020, 10:44:01
  • -3
@lubielizacosy: oszczerniać? nieźle zmiskowałeś.. oszczerstwa z oczernianiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3393

Narodowiec przeprowadza szarżę na policję niczym ork w LOTR xD.

Narodowiec przeprowadza szarżę na policję niczym ork w LOTR xD.

Niestety przewraca się po czym zostaje spałowany i wciągnięty w kordon

Holiday
z
youtube.com
dodany: 11.11.2020, 20:37:56
  • 511
  • #
    polska
  • #
    bekaznarodowcow
  • #
    zoo
  • #
    neuropa
  • #
    burdanarodowa
  • #
    krystynaczubowna
plu2
plu2 12.11.2020, 09:08:15
  • 0
@poziomek90: przecież mają i używają.. co zresztą widać w tym filmie.

761

Samsung zepsuł mi Blu-Ray przez wadliwą aktualizację i nie chce mi naprawić

Samsung zepsuł mi Blu-Ray przez wadliwą aktualizację i nie chce mi naprawić

Cześć, potrzebuję znów waszej pomocy ! ! ! kilka razy już mi pomogliście ustawić do pionu dużych producentów rtv agd jak np. akcje z SONY z tabletem xperia. Dziś znów zwracam się o pomoc do Was w nagłośnieniu jak potraktował mnie Samsung Polska którego przez lata byłem wielkim fanem sprzętu tv i...

spicmen
z
wykop.pl
dodany: 06.11.2020, 16:35:42
  • 155
  • #
    polska
plu2
plu2 06.11.2020, 21:14:16
  • 1
@MrLokaty666: serio? Kupiłeś nowy sprzęt, który od razu po wyjeciu z pudełka miał wadę i dałeś sobie wcisnąć naprawę? A o czymś takim jak rękojmia słyszałeś? Jeśli nowo zakupiony sprzęt nie działa, to jest to w świetle przepisów - wada istotna! A wada istotna, daje ci prawo do odstąpienia od umowy kupna w ramach rękojmi, tym samym - sprzedawca musi oddać pieniądze lub wymienić na nowy, to już zależy czego
plu2
plu2 06.11.2020, 21:39:38
  • 2
@MrLokaty666: no raczej właśnie ty sobie dałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2x w swoim życiu miałem takie sytuacje, w obu przypadkach sprzedawca - bo do niego się idzie, a nie do producenta - wymienił mi sprzęt na nowy! Raz to był ekspres do kawy zakupiony w euro, a drugi raz kierownica do ps4 z mediaexpert. Wystarczyło nie być p---ą, tylko konkretne sprawe zalatwić - z odstąpieniem
plu2
plu2 07.11.2020, 11:18:51
  • -1
@g0dl1ke: na wzięcie faktury na podstawie paragonu jest chyba ileś tam czasu?.. spokojnie wystarczy żeby sprawdzić towar.. np kupując coś przez internet, nie pozbawiasz się wtedy 14- dniowego prawa do zwrotu. Nie mam firmy więc nie wiem do końca, ale na pewno da się jakoś obejść czyż nie?

1073

AMD Ryzen 5000 po prostu miażdży Intela w grach

AMD Ryzen 5000 po prostu miażdży Intela w grach

TL;DR to są różnice na poziomie: 146 vs 94 FPS, 197 vs 162 FPS, 223 vs 174 FPS, 380 vs 265 FPS, 405 vs 313 FPS, 418 vs 341 FPS itd.

Labovsky
z
anandtech.com
dodany: 06.11.2020, 11:29:23
  • 427
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    amd
  • #
    intel
plu2
plu2 06.11.2020, 20:26:37
  • 0
@RobotKuchenny9000: amd dało info, że b450 dopiero w styczniu 21 dostanie bios pod nowe ryzeny.. przecież trzeba sprzedać droższe modele płyt najpierw ;)

3796

Wysoki poziom kultury Pani wicedyrektor z Kieleckiego Liceum.

Pokaż treści 18+

Wysoki poziom kultury Pani wicedyrektor z Kieleckiego Liceum.

Pani wicedyrektor VII LO im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach w taki sposób zareagowała na zdjęcie osoby popierającej protesty ws. decyzji Trybunału Konstytucyjnego. (zdjęcie na które zareagowała i jej reakcja poniżej)

WeezyBaby
z
wykop.pl
dodany: 25.10.2020, 16:44:59
  • 297
  • #
    kielce
  • #
    szkola
  • #
    aborcja
  • #
    protest
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpodludzi
plu2
plu2 25.10.2020, 17:39:09
  • -16
@WuDwaKa: weź to popraw... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1377

Marcin Najman Historia Zmyślona

Marcin Najman Historia Zmyślona

Krótko, zwięźle i na temat tego z którego śmieje się cała Polska :D sam zainteresowany próbuje usuwać ten filmik - pomóżmy mu wygrać z internetem XD

Buckshot_00
z
youtube.com
dodany: 20.10.2020, 04:56:16
  • 116
  • #
    polska
  • #
    sport
plu2
plu2 20.10.2020, 10:15:46
  • 0
@wrrior: oj.. wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

996

Kiedy chcesz zarobić na wyświetleniach nie zakładając maseczki w sklepie

Kiedy chcesz zarobić na wyświetleniach nie zakładając maseczki w sklepie

ale przychodzi pan policjant aresztować cię za wtargnięcie na teren prywatny (trespassing), ponieważ obsługa sklepu nie życzy sobie twojej obecności w sklepie. Z Polski też jest kilka takich filmów, ale kończą się trochę inaczej...

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 14.10.2020, 19:21:11
  • 220
  • #
    usa
  • #
    koronawirus
  • #
    maseczki
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    covid19
plu2
plu2 15.10.2020, 09:21:11
  • -1
@drEvolution: jeżeli właściciel jest januszem biznesu, a nie biznesmenem dbającym o swoich klientów (w tym przypadku chodziło o maseczkę, by inni klienci nie czuli się źle) to tak jak mówisz - będzie wzywał policje bo mu się okulary nie podobają.. ale myślisz - jak długo wtedy pociągnie jego biznes? Inną sprawą jest to, że dla mnie bzdurą jest nakaz obsługiwania wszystkich o którym mówisz! Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem sklepiku,
plu2
plu2 15.10.2020, 09:32:18
  • -1
Wchodzisz sobie pewnego dnia do sklepu, jak co dzień, a tu nagle właścicielowi nie podobają się twoje okulary, wzywa policję i zostajesz przestępcą.


@drEvolution: przecież to twoje słowa.. co jest z tobą? Ja się odniosłem do tego co napisałeś!

2310

Konsultant PLAY, a ochrona danych osobowych.

Konsultant PLAY, a ochrona danych osobowych.

Konsultant Play udostępnia dane osobowe innego klienta swojej koleżance na jej prośbę.

gunwooo
z
wykop.pl
dodany: 08.10.2020, 06:15:20
  • 225
  • #
    polska
  • #
    play
  • #
    rodo
plu2
plu2 08.10.2020, 08:35:22
  • 3
@perasperaadopelastra: mało tego.. jeszcze go jak widać po chamsku sprzedała wrzucająć screeny do sieci.. pewnie nie chciał namierzyć następnego, albo może ośmielił się chcieć coś w zamian ( ͡° ͜ʖ ͡°)

834

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Pokaż treści 18+

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Nagroda 2000 za ujawnienie miejsca pobytu i danych. Anonimowość zapewniona. Warszawa Ursus.

Polasz
z
streamable.com
dodany: 02.10.2020, 07:57:40
  • 136
  • #
    polska
  • #
    kradziez
  • #
    przestepczosc
  • #
    ciekawostki
plu2
plu2 03.10.2020, 09:40:13
  • 0
@Chekatomba: to jest nagranie z nocy, w ciemności.. mało jaka kamerka do monitoringu mieszkania (w kompaktowych rozmiarach) jest w stanie ogarnąć obraz - żyleta w mroku
plu2
plu2 03.10.2020, 09:51:58
  • 0
@Chekatomba: może faktycznie jestem do tyłu w temacie.. podeślesz jakiś model takiej kamerki? Wydaje mi się, że jeśli istnieje taka kamera co nagrywa w nocy idealny obraz, to raczej nie kosztuje 90zl, a prędzej 900 jak nie wiecej.. w kamerce za 90zł raczej wykorzystuje się podczerwień, która odbija się od oczu czy skóry przez co ciężko uzyskać ostry obraz.. do tego jeszcze pewnie doszła kompresja filmu sciaganego i ponownie wrzuconego
mhrok87
mhrok87
28.09.2020, 16:00:20
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plu2
plu2 28.09.2020, 19:38:10
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
plu2
plu2 28.09.2020, 19:49:31
  • 2
@Xxonaxx: rozumiem, że pani z branży "rozrywkowej", która doskonale wie, co kręci facetów i jak robić im dobrze.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem co mają te brudne stopy do tego co pisałas wcześniej.. ale mnie np bardziej obrzydza jedzenie gówna, a są i tacy co ich to pdnieca.. chcesz sie dalej licytować czy odpowiesz co toba kierowało, że nazywasz dewiantów - facetami?
  • Odpowiedz
plu2
plu2 28.09.2020, 20:01:33
  • 1
@Xxonaxx: dobra, jednak nie odpisuj mi.. nie wiem co mnie skłoniło, ale przejrzałem twój profil, twoje wpisy.. i nie chce jednak żadnej odpowiedzi, bo będzie pewnie na tkim samym poziomie jak kazdy twoj wpis.. sorry ze zaczepiłem, zyj tam sobie.. ja mam w------e juz na twoje opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
plu2
plu2 29.09.2020, 08:30:19
  • 0
@Xxonaxx: rozumiem, że to jest jedyny Twój argument.. wyzywanie każdego jak popadnie od przegrywów i dzieciaków... tylko dziwnie to trochę wygląda, wręcz jakbyś sama była dzieciakiem i przegrywem, nie umiesz konstruktywnie się wypowiedzieć gdy zapytałem o szczegóły, chociaż sama wyskoczyłaś z jakąś bzdurą... Każdy dorosły człowiek wie, że na świecie jest pełno różnych zboczeń i odchyłów od normy, tylko ja akurat nie znam żadnego "faceta", którego kręci jak ktoś p------i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • Strona 7 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.09.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking