Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pine

pine

Dołączył 15 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3376
  • Znaleziska 815
  • Mikroblog 2561
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 12

813

Papuga od " Trumny na kółkach" w UWAGA! TVN

Pajacyk się tłumaczy i chce ocieplić wizerunek

Maceek6
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 19.12.2022, 19:00:20
  • 125
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
pine
pine 20.12.2022, 00:11:13 via iOS
  • 56
@auneman: zero skruchy, jakby przejechał dwa psy wiejskie.

Ludzki śmieć który nie szanuje innych
pine
pine 20.12.2022, 00:12:59 via iOS
  • 66
Jakby w wypadku z moim udziałem, z mojej winy czy nie zginęły dwie osoby to bym się psychicznie nie poskładał latami a gość chwile po wypadku nagrywa stories na insta jakby przejechał czyjegoś psa a po roku totalna wyjebka i zgrywa kozaka
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MacAron
MacAron
MacAron
19.12.2022, 16:02:37
  • 9
Dołączam do zimowego klubu Primala, okazuje się że odpowiednia kombinacja jesiennych ciuchów daje radę przy -5.
@pine #rower #mtb
MacAron - Dołączam do zimowego klubu Primala, okazuje się że odpowiednia kombinacja j...

źródło: comment_1671465631SUB1kvwGZjPiXDaHvOcAiG.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 19.12.2022, 16:10:43
  • 1
@MacAron: nice

Mocno się zdziwiłem jak bardzo może się różnić ubiór mtb vs szosa przy takiej samej pogodzie, powiedzmy -5 stopni.

na szosie ciągle pizga jeżdżąc na otwartej przestrzeni przy dużej prędkości a na mtb jadąc nawet po płaskim, w lesie po śniegu można się nieźle zgrzać i mogę jeździć ubranym jak na szosie przy dodatnich temperaturach.
  • Odpowiedz
pine
pine 19.12.2022, 19:46:07 via iOS
  • 0
@Arturrow: No ja wim

Po prostu fajnie że przy takich mrozach mogę komfortowo jeździć po 2/3 godziny

Kiedy wcześniej to była walka z zimnym wiatrem na szosie
  • Odpowiedz

804

Najdziwniejszy moment dzisiejszej dekoracji po finale MŚ

Najdziwniejszy moment dzisiejszej dekoracji po finale MŚ

Opis musi być

Polasz
z
streamable.com
dodany: 18.12.2022, 20:50:31
  • 125
  • #
    mecz
  • #
    mundial2022
  • #
    wtf
  • #
    heheszki
pine
pine 18.12.2022, 23:08:43
  • 67
Nie zesrajcie się PANOWIE POWAŻNI INTERNAUCI

codziennie oglądacie patostreamy, pato gale mma, oglądacie kapitana bombe a oburzyliście się, że gość który wygrał na mundialu zrobił dla jaj taki gest xd

ja śmiechłem, sam bym zrobił coś głupiego bo czemu nie, to tylko gra w piłkę
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Adrian090298
Adrian090298
16.12.2022, 21:50:14
  • 0
Poleciałbym teraz gdzieś na rower na przełomie roku, może jakieś biuro podróży? Wyjazd na miesiąc na Majorkę wyszedł mi ponad 23 k i już wiem , że czasem nie warto cisnąć osobówką przez całą Europę xD Tak na 7-8 dni będzie idealnie , byle do 10 stycznia bo muszę wtedy być koniecznie w Wawie.
#rower #szosa #pytanie #podroze
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 16.12.2022, 22:08:27
  • 4
@TypowyXD: 70 euro na jedzenie xd

ładnie jesteście odklejeni

Śniadanie w wynajętym mieszkaniu, owsianka z owocami i odżywka białkowa to grosze, w trakcie jazdy banany, żelki i pizza za 6 euro, po powrocie makaron ugotowany w mieszkaniu za 10 euro.
  • Odpowiedz
pine
pine 16.12.2022, 22:11:52
  • 2
@TypowyXD: umrzesz od deficytu kalorycznego przez tydzień? nie

ludzie robią po 100 km po alpach na ciastkach, bananach, coli i piwie a ty musisz jeść 7 tysięcy kalorii? xd
  • Odpowiedz
pine
pine 16.12.2022, 22:17:15
  • 2
@TypowyXD: to zmniejsz mase bo bycie dużym człowiekiem jest nie ekonomiczne, ekologiczne i praktyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szczególnie na rowerze w górach
  • Odpowiedz
pine
pine 17.12.2022, 15:21:16 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
P.....Q
konto usunięte 16.12.2022, 18:35:35 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 59
1 009 729 + 10 = 1 009 739

Chyba trzeba odpuścić na jakiś czas, życie i zdrowie ważniejsze. Po dzisiejszych całodniowych opadach normalne wyjście na rower zamieniło się w walkę o przetrwanie. MPK ze śniegiem po osie i lodowymi koleinami, a otwockie ścieżki w jeszcze gorszym stanie. Jak żyć (╯︵╰,)
W tym miesiącu: 717 km

#rowerowyrownik #rower #mtb #wykopscottclub
P.....Q - 1 009 729 + 10 = 1 009 739

Chyba trzeba odpuścić na jakiś czas, życie i zd...

źródło: comment_1671215734D5bnw60lsNnmXtVXVP1a6n.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 16.12.2022, 22:04:50
  • 2
@PrzekliniakCQ: jeszcze trochę wytrzymaj, 3/4 dni, będzie powyżej zera i zacznie padać deszcz.
  • Odpowiedz
Seneszal
Seneszal
Seneszal
15.12.2022, 10:13:53 via Android
  • 2
Cześć Mirki z #rower !
Moglibyście polecić jakiś fajny gadżet to jeżdżenia rowerem zimą? Jakieś sprawdzone rękawiczki, ochraniacze na kolana, albo coś, co Wam się sprawdza przy temperaturach w okolicy zera.
Może coś zupełnie innego.
Brat się dość mocno wkręcił w #rowery i zaczął jeździć nawet jak się zrobiło dość zimno.

Chcę mu zrobić prezent, z którym zmieszczę się tak w 200 zł, chociaż coś ekstra też biorę pod uwagę. Dzięki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 15.12.2022, 11:13:44 via iOS
  • 2
@Seneszal: Moje top na zime

Skarpety Bridgedale stormsock, skarpety wodoodporne, polecam średniej grubości i wysokość za kostkę. Super na zime i jesień szczególnie, mozna jeździć w zwykłych butach i trzymać komfort.

Buff merino, Brubeck robi
  • Odpowiedz
pine
pine 15.12.2022, 11:16:22 via iOS
  • 1
@Seneszal: Na zime fajny może być kubek termiczny , termos albo bidon termiczny jak Elite deboyo
  • Odpowiedz
pine
pine 15.12.2022, 12:42:56 via iOS
  • 1
@PrzekliniakCQ: I produkt na lata, brubeck robi świetne rzeczy

Mam ich koszulke Dry na długi rekaw jakies 8 lat już xd
  • Odpowiedz
Eleganckikapelusz
Eleganckikapelusz
Eleganckikapelusz
14.12.2022, 20:13:43
  • 610
"My zarabiamy w klubach, gra w reprezentacji ma dać rodakom radość, a biednym i potrzebującym trochę ulgi. My tych pieniędzy nie potrzebujemy. Oddamy na szczytny cel" – Antoine Griezmann o premiach za grę na MŚ

#kanalsportowy #mecz #reprezentacja
Eleganckikapelusz - "My zarabiamy w klubach, gra w reprezentacji ma dać rodakom radoś...

źródło: comment_1671048777QLQIgeJKzylsxlvR1zifZ6.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 14.12.2022, 21:18:02 via iOS
  • 2
@firyt: Za te reklamę lidla to pewnie kupił pare mieszkań w Warszawie
  • Odpowiedz
lubieczipsy_
lubieczipsy_
14.12.2022, 20:29:38 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 14.12.2022, 21:16:47 via iOS
  • 1
@dred__dredi: Teraz wyglada to tak, ze borek swoje a ten drugi swoje, jeden drugie nie słucha jakby każdy sobie komentował
  • Odpowiedz
pine
pine 12.12.2022, 12:01:18 via iOS
  • 22
Tyle lat odpuszczania jazdy zimą po lesie a wystarczyło kupić kolejny rower.

Polecam każdemu, cieszę się jak dzieciak jeżdżącym na tym Primalu, nie żałuje wydanej złotówki.

#mtb #rower
pine - Tyle lat odpuszczania jazdy zimą po lesie a wystarczyło kupić kolejny rower.

...

źródło: comment_1670846477H68bB9bPjdaA27LCP8rWER.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine
Autor
12.12.2022, 21:41:22 via iOS
  • 1
@MacAron: Zrób to

Fun niesamowity, momentami mega ciężko,podjazd pod mała górkę w śniegu to spory wysiłek dla mnie.

Jest pięknie, zima w mieście jest straszna ale w lesie przepiękna
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks
10.12.2022, 17:24:05 via Android
  • 962
Aż smutno się zrobiło. Coś właśnie się skończyło, jakiś etap w życiu w którym Ronaldo był gdzieś obok całe życie na topie. Jego ostatnie MŚ właśnie dobiegły końca, a wraz z nimi czas uświadamia nam jak pewne rzeczy już nie wrócą. Cholera, a pamiętam jak był młodym dzikiem w United, nawet jak mówiło się o młodym Portugalczyku ze Sportingu. Kupowałem wtedy bravosports i wieszałem plakaty na starej popękanej ścianie wierząc że będę
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 10.12.2022, 22:15:36 via iOS
  • 2
@AtlantyQ: To byłoby zbyt piękne, zobaczyć dwie największe gwiazdy footballu przybijających sobie piątki w finale
Eh
  • Odpowiedz
krry
krry
08.12.2022, 19:33:51
  • 0
No i po 10 latach jazdy na napędzie ze SRAMa przyszło mi jeździć na Shimano (na szczęście XT). Dawno tak długo łańcucha nie zakładałem przez brak guzika blokady położenia przerzutki. Człowiek się przez lata przyzwyczaił do małego, ale jednak, udogodnienia i teraz się męczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No chyba, że jest jakiś patent w Shimano na zablokowanie przerzutki żeby łatwo zdjąć/założyć łańcuch, a ja go nie odkryłem?
krry - No i po 10 latach jazdy na napędzie ze SRAMa przyszło mi jeździć na Shimano (n...

źródło: comment_1670527787uBPot6SPyiBule00FdpgqJ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 08.12.2022, 22:13:25 via iOS
  • 1
@PrzekliniakCQ: Co 500km? Na bogato

Czy może masz pare łańcuchów i nimi rotujesz?
  • Odpowiedz
pine
pine 08.12.2022, 16:36:01
  • 0
Robił ktoś bikefit w AbsoluteBikes w Pruszkowie? mam pytanie

#rower #szosa #bikefit
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine
Autor
08.12.2022, 17:35:45 via iOS
  • 0
@Poemat: @Wycu91:

jak robiliście, jeśli robiliście, to ustawiał wam pozycje na takim regulowanym „rowerze” do fitingu czy odrazu na waszych rowerach?

Jesteście happy?
pine - @Poemat: @Wycu91: 

jak robiliście, jeśli robiliście, to ustawiał wam pozycje ...

źródło: comment_1670520945dLvRmIo1NtoAw9s1WBrJmP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
06.12.2022, 06:12:03 via iOS
  • 1317
#stanowski #wolosik #reprezentacja #mundial #mecz
#kanalsportowy

Chyba zaczynam się domyślać, dlaczego Piotrek wyleciał z radia Stanowskiego:)
miki4ever - #stanowski #wolosik #reprezentacja #mundial #mecz 
#kanalsportowy 

Chyba...

źródło: comment_1670307123Rixa4RCojk8oMqwYHQcXnz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 06.12.2022, 12:07:23 via iOS
  • 0
@miki4ever: Stanowski zawsze tak robi.

Jeśli sprawa, afera dotyczy kogoś kogo nie lubi to leci na ostro, nagrywa materiały, twituje, jeśli temat dotyczy znajomego, tvp czy pisowców to tylko gdzieś tam delikatnie napisze, najlepiej w komentarzu pod czyimś wpisem, że oczywiście się z tym nie zgadza i to potępia.
  • Odpowiedz
trzydrzwiowypentaptyk
trzydrzwiowypentaptyk
04.12.2022, 21:41:18
  • 844
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 04.12.2022, 23:43:53
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
odislaw
odislaw
04.12.2022, 17:08:03 via Android
  • 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 04.12.2022, 17:10:45 via iOS
  • 2
@odislaw: Wyluzuj, to tylko mecz bogatych młodych mężczyzn, nie masz z tym nic wspólnego
  • Odpowiedz
pine
pine 04.12.2022, 17:18:19 via iOS
  • 0
@odislaw: Jezu wyluzuj serio xd
  • Odpowiedz
G....._
G....._
konto usunięte 02.12.2022, 17:57:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki szukam sobie nowego licznika z nawigacją. Przede wszystkim zależy mi na nawigacji, żebym mógł na bieżąco widzieć gdzie jestem, więc użytek całkowicie amatorski. Myślałem o Garmin 530, natomiast pytanie czy jest może coś tańszego, a w miarę konkretnego i godnego polecenia?
#gravel #rower #szosa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 03.12.2022, 06:40:07 via iOS
  • 0
@mmichal: Wszystkie które wymieniłeś to zabawki w porównaniu do garmina czy Wahoo, szkoda czasu i pieniędzy
  • Odpowiedz
pine
pine 02.12.2022, 23:18:21
  • 0
Może ktoś chciałby kupić pedały albo kask na mtb?

Dartmoor Candy (35 zł) zielone albo czerwone i Dartmoor Stream (70zł) czerwone albo białe?
kask TSG Seek Graphic Design w rozmiarze L 57-59cm w bardzo fajnym malowaniu

wszystko nowe nieśmigane zapakowane oryginalnie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine
Autor
03.12.2022, 06:35:48 via iOS
  • 0
@Harry_Callahan: razem będzie 79 zł przez olx.

https://www.olx.pl/d/oferta/pedaly-dartmoor-stream-biale-nowe-CID767-IDS93rG.html

W ogłoszeniu są białe ale napisz ze chcesz czerwone
  • Odpowiedz
Jerzu
Jerzu
02.12.2022, 19:22:10 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 45
1 000 739 + 55 = 1 000 794

Żadne rękawiczki nie dają moim dłoniom ochrony przed przemarzaniem. Wystarczy dwie godziny trzymania ich na kierownicy. A dziś było tylko minus pięć i trochę wiatru. Co będzie poniżej dziesięciu? Masakra!

#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 1 000 739 + 55 = 1 000 794

Żadne rękawiczki nie dają moim dłoniom ochrony pr...

źródło: comment_1670008930yHhvGFQrowZbFCKoe4vWaH.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 02.12.2022, 23:36:52
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Braand
Braand
02.12.2022, 17:05:29
  • 371
Ale Urugwaj o-----l xDDDDDDDDDDD Wiedzieli, ze 2 0 to moze byc za malo to przestali grac, a selekcjoner zdjal 4 podstawowych zawodnikow. Taktyka TOP xDDDDDD
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pine
pine 02.12.2022, 17:08:26
  • 91
@Braand: pewnie jakiś kolega Czesława
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 25
  • Strona 9 z 25
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.07.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.08.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking