Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 59
1 009 729 + 10 = 1 009 739

Chyba trzeba odpuścić na jakiś czas, życie i zdrowie ważniejsze. Po dzisiejszych całodniowych opadach normalne wyjście na rower zamieniło się w walkę o przetrwanie. MPK ze śniegiem po osie i lodowymi koleinami, a otwockie ścieżki w jeszcze gorszym stanie. Jak żyć (,)
W tym miesiącu: 717 km

#rowerowyrownik #rower #mtb #wykopscottclub #otwock

Skrypt | Statystyki
PrzekliniakCQ - 1 009 729 + 10 = 1 009 739

Chyba trzeba odpuścić na jakiś czas, życi...

źródło: comment_1671215734D5bnw60lsNnmXtVXVP1a6n.jpg

Pobierz
  • 23
@PrzekliniakCQ Raczej mi chodzi o to jak szybko się zużywa całość w warunkach zimowych. Jestem biedakiem, nawet na singlespeedzie teraz jeżdżę żeby mi się napęd nie zużywał za szybko. Pewnie by mnie serce bolało jakby każda jazda skracała drastycznie życie amortyzatora za ponad 1k.
Raczej mi chodzi o to jak szybko się zużywa całość w warunkach zimowych.


@Wiciu553: bo ja wiem, Spark ma 10 lat, amortyzatory fabryczne, raz w roku oddaję je do serwisu, więc raczej jakoś strasznie przez zimę w dupsko nie dostają skoro serwisanci mnie nie klną. No ale dekadę temu wszystko robiło się chyba trochę lepiej. No i pewnie jak miałbym amortyzatory za 7k to też byłoby mi trochę szkoda je katować
@PrzekliniakCQ może władza sypnie hajsem dla swojego elektoratu.
W Gliwicach też nie odśnieżają ale z drugiej strony nie solą, więc można w miarę bezpiecznie jeździć. Zawsze kisłem z ludzi, którzy po mieście jeździli na fatach albo plusach, ale teraz akurat warunki są idealne
:3
może władza sypnie hajsem dla swojego elektoratu.


@trzyes: sypnęła, a jakże. Jak myślisz, za co w tym roku wybudowali z 10 parków w 45cio tysięcznym mieście? Igrzyska #!$%@? pełną gębą. Ale jak ten śnieg za kilka dni zacznie topnieć, to ta mieścina z gówna i kartonu spłynie do Wisły aż miło, w końcu nie na damo ma przydomek "Wenecji Mazowsza". Od lat nie potrafią zbudować porządnych odpływów, robią prowizorki które po
jak wy się nie #!$%@? na tych rowerach w zimę? Mama mi zawsze zabraniała i tak mi zostało xD


@Strzelec_wyborowej: mi też, dla tego jeżdżę, a gleby przy zimowej jeździe to norma, ale co może się stać przy 10 km/h

Ale za to możesz Sobie zrobić fotkę z I LOVE OTWOCK ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francopolo: właśnie o tym pisałem, igrzyska (°°