@Kolarzino: mylisz się, ostatnio wieczorem widzę auto z podświetlanym grilem i myślę sobie "znowu te straszne BMW" ale kontem oka zauważyłem tył auta i mi coś nie pasowało, po kilku dniach widziałem znowu to auto i się okazało że to najnowszy Mercedes klasy E
Super, znam osobiście 3 osoby które mają ponad 10k PLN miesięcznie, jedna to nauczycielka a dwie kolejne to pielęgniarki, wszystkie pracują na 1,5 etatu. Żadnego lekarza, prawnika, informatyka ani wykopka 15k nie znam
Dla wielu ludzi to są lata młodości. 30 minut kolorowego nagrania pokazującego zwykłe i codzienne wiejskie życie na polskiej wsi w 1979 roku. Konie, traktory, GS-y i wiejskie życie.
W mojej #pracbaza u typowego #januszex ogólnie mamy soboty wolne ale przed świętami stwierdzili że żeby mieć w wigilię wolne to przyjdziemy dzisiaj. Ludzie zadowoleni, już policzyli sobie kasę którą zarobią za soboty ekstra płatne, gorzej jak Janusz stwierdzi, że sobota wejdzie w tą wigilię wolna i kasy nie będzie tylko dzień wolny xD
@Rick_Sanchez: ja przecież dobrze wiem jakie są opcje, albo sobota wejdzie za wigilię i kasy ekstra nie bedzie albo nam zapłacą za tą sobotę nadgodziny ale we wtorek będziemy musieli sobie wypisać urlop, chodziło mi o to że niektórzy już sobie policzyli kasę za tą sobotę ale co Janusz wymyśli to nie wiadomo xD
Z nieznanych przyczyn pani kierująca Toyotą najpierw wyhamowała na autostradzie do zera a po chwili zjechała powoli na pobocze. Na szczęście jadący za mną kierowca Tira wykazał się refleksem i zdążył bezkolizyjnie zatrzymać pojazd - dziękuję.
Ostatnio gadałem ze znajomymi. Łączny przychód na rękę 25k dla parki. Kredyt rata 7k, do spłaty jeszcze 950k. Dwa auta w lizing 4k. Średnio miesięczny rachunek za grzanie chaty 2k (pompa ciepła, brak fotowoltaiki) resztę r-----------a na wakacje co kwartał. Nie nadplacili kredytu o złotówkę, nie założyli fotowoltaiki. Zero oszczędności. Ja p------e jak można tak żyć, wystarczy, że jednej osobie podwinie się noga.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Czy wytrzymali byście w moim nowym miejscu pracy? Mam 33 lata jestem od 7 lat asystentką stomatologiczną pracowałam w 3 gabinetach w których było super ale się przeprowadziłam do chłopaka poznanego na Facebooku na drugi koniec Polski z Przemyśla do Międzyzdrojów więc prawie 1000km po 2 miesiącach znalazłam prace i mam problem bo raczej nie chciała bym zmieniać zawodu ale tu już wszystkie stanowiska zajęte.. Ale do rzeczy,moja nowa pracodawczyni
dzisiaj obsrał mnie ptak na bluzie, no co zrobić, zdarz się ( ͡°͜ʖ͡°) ale że nerwów w pracy mi wystarczy to po pracy staram się widzieć wszystko w różowych okularach i stwierdziłem, że to będzie szczęśliwy dzień i puściłem 10 kuponów Mini Lotto ale, że zarabiam gorzej niż większość wykopków tutaj to jak wygram to organizuję #rozdajo całego 0 zł wśród wszystkich pulsujących xD
Czesc wypokowi eksperci, wczoraj na grillu doszło do dyskusji w sprawie przypadku jednej z uczestniczek:
Dziewczyna aktualnie nie pracuje od ponad 2 lat, dostaje pracę na umowe o pracę na 0.5 etatu (3400 brutto) od 01.06.2024, następnie pracuje 4 miesiące i przechodzi na pełen etat (6800 brutto) od 01.10, lecz od 15.10 ma umówiony termin (2.5 roku czekała) operacji i następnie rehabilitacji (razem około 4-6 miesięcy). Z tego co wiem pracodawca placi
#mecz #pilkanozna