AI to takie trochę nowe krypto. Wystarczyło wejść nawet około 2021 i wziąć nobrainery i zyski byłyby następujące: NVDA - 1196% AMD - 516% ASML - 136% TSM - 260%
Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na konsultację co pięć minut - 10:15, a następna o 10:20 ( ͡º͜ʖ͡º) Przecież zgodnie z tym rozkładem pacjent ledwo co zdejmie kurtkę, rozsiądzie się na krześle i zaraz musi zbierać się do wyjścia xD #konowalposting #lekarz100k #heheszki #wroclaw
@Lolenson1888: a kolejna sprawa - to są terminy, na które pacjent może się zapisać. Wizyta na pewno ma ustawione co najmniej 15 minut. Spróbuj zapisać się na 10:15 to terminy od 10:15 do 10:30 przestaną być dostępne.
dobra, bo zrobiło się straszne zamieszanie. więc uporządkowałem trochę te arkusze i udostępniam jak zwykle w pdf. Jak ktoś ogarnięty to będzie wiedział jak się w tym połapać. powodzenia Link do dysku google jak zwykle w komentarzu ( ͡°͜ʖ͡°) #matura #matura2026 #przeciekizmatury
To jest artykuł napisany przez bota? Jest w nim sporo błędów stylistycznych, ale są też literówki więc chyba jednak człowiek? Anyway, nie trzeba wiele by być dziennikarzem
Siema, Chcę zakomunikować, że Mirek @vladi_putin to słowny chłopak. Wygrałem ledgera w jego rozdajo sprzed paru dni. Ledgera nie dostałem, ale na ledgera już tak XD Dzięki( ͡°͜ʖ͡°) #gielda krypto waluty #rozdajo
Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy na temat zadłużonej agencji marketingowej Roberta Lewandowskiego (STOR9) przyjrzałem się 30 spółkom naszego narodowego czempiona no i znalazłem więcej niż się spodziewałem. Poniżej opisuję temat skrótowo, ale nagrałem się też i wrzucam znalezisko z prośbą o wykopanie (link), bo są to zupełnie nowe tematy nieopisywane dotychczas przez media.
SPRAWOZDZANIA FINANSOWE Szereg spółek bardzo luźno traktuje swoje obowiązki w zakresie składania sprawozdań finansowych. Kluczowa w
@slawomirus: bez kitu. Z Lewandowską ich majątek to około miliard pln a Roberto w jakieś spółki wchodzi, gdzie mają zaległe faktury na 20k XD. On tyle pewnie w godzinę zarabia
#polityka @TheNitroZyniak to po spotkaniu z młodym nawrockim postanowiłeś stanąć po stronie ruskich i zdradzić kraj? Czy przygłupem byłeś zawsze ino dobrze się maskowałeś? co tam ci obiecali za powtarzanie 1 do 1 po stanowskim dezinformacji i ruskich bredni?
Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś tam realnie trzymał większy hajs xD Słuchajcie. Robię #rozdajo na portfel sprzętowy Ledger Nano X (ten najtańszy). Ja już wyrosłem z #kryptowaluty ale jeżeli wy nadal to robicie, to róbcie to chociaż dobrze i nie trzymajcie wiekszego hajsu na giełdzie, która w każdej chwili może zniknąć i elo zostajecie bez niczego xD A przy okazji
Ej, dlaczego Czarnek popie###la w niemieckich butach, a nie w polskich? Co to za ukryta opcja niemiecka? W ogóle to powinien popylać w średniowiecznym stroju, bo mentalnie średnio odnajduje się we współczesności. #smieszneobrazki #bekazpisu #polityka #heheszki
bedzie 7:1?