Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
noHuman

noHuman

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37701
  • Znaleziska 35470
  • Mikroblog 2231
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 48
M.....m
konto usunięte 20.07.2025, 10:53:20
  • 1
Czy bycie ateistą to też forma wiary?

#religia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 20.07.2025, 11:09:14 via Wykop
  • 1
Czy bycie ateistą to też forma wiary?


@Metronom: Tak, Oni wierzą w nie istnienie jednego boga więcej niż monoteiści ;)
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 20.07.2025, 11:20:35 via Wykop
  • 2
@Metronom: zależy jak se zdefiniujesz bo niektórzy myślą że to wiara w brak czegoś


@penkroff: W sumie Twierdzą a zapytani o dowody mówią że nie mają... jak inaczej nazwać te twierdzenia jak wiarą :]
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 20.07.2025, 15:01:01 via Wykop
  • 1
ja trafiam głównie na takich, którzy twierdzą, że nie uwierzyli w boga, bo brak jest przekonujących argumentów za jego istnieniem. Gdzie tu jest miejsce na wiarę w cokolwiek?

@kubako: Generalnie osoby które nie wierzą w ten sposób nazywają siebie agnostykami, wiem że nie do końca poprawnie. Ateiści generalnie rozpoznali sprawę negatywnie i wrzucili Boga/bogów do tego samego zbioru obiektów co krasnoludki, demony japońskie i szaraków, czyli worka 'bajki' ¯\(ツ)/¯
Wręcz
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 20.07.2025, 17:04:26 via Wykop
  • 1
A co to jest wiara? Tak byś to określił?


@kubako: "przekonanie co do prawdziwości lub fałszywości danego twierdzenia bez dowodów"

To ateizm nie pasuje, bo ateizm to brak przekonania, że bóg jest istnieje, a nie przekonanie, że nie istnieje.

Jakoś w większości przypadków wygląda jak 'przekonanie' że nie istnieje. ludzie nie przekonani do istnienia boga preferują nazwę agnostycyzm choć formalnie oznacza ona chyba przekonanie do niepoznawalności prawdy na ten
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 22.07.2025, 09:39:51 via Wykop
  • 0
to z pewnością o takiej osobie nie można powiedzieć, że wierzy w boga, bo osoba wierząca nie ma wątpliwości, jest przekonana.


@kubako: To się stanowczo nie zgadzam, to dość rażące stwierdzenie ale potrzebuję chwili żeby jasno sformować o co mi chodzi :/

Tak czy inaczej dla mnie to już jest cały ten tema ograny na 100 sposobów.

A i tak nie dogadaliśmy się co do podstawowych pojęć ateizmu, nie wiary
  • Odpowiedz
skydancer
skydancer
21.07.2025, 07:51:23
  • 2
Chciałbym kupić konkretną ilość tabletek do zmywarki (500 a może nawet 1000szt.), tak żeby mi starczyło na kilka lat i dzięki temu zbić cenę za jedną tabletkę. Gdzie takich ofert szukać? Na razie najtaniej, co znalazłem to spoko tabletki Ludwik Classic w MEdia Expert, cena za jedną wychodzi 0,49zł.

#diy
#pytaniedoeksperta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 21.07.2025, 07:55:47 via Wykop
  • 0
@skydancer: "hurtownia", "dystrybutor producenta" ?
  • Odpowiedz

2

Krav Maga - Przedewszystkim skuteczność

Krav Maga - Przedewszystkim skuteczność

Opis musi być

noHuman
z
youtube.com
dodany: 20.07.2025, 16:03:56
  • 0
  • #
    samoobrona
  • #
    walka
  • #
    ciakawostki
  • #
    lifehack
  • #
    protip
Zopyross
Zopyross
19.07.2025, 11:54:20
  • 2
Arcybiskupa Marcel Lefebvre

Dla naszej wiary, ewolucja to śmierć. Głosząc ewolucję Kościoła jego wrogowie pragną ewolucji wiary. „Należy poddać się Kościołowi żyjącemu, Kościołowi dnia dzisiejszego” – tak pisano do mnie z Rzymu w latach 70tych; tak, jakby Kościół dzisiejszy nie powinien być taki sam, jak ten wczorajszy. W odpowiedzi napisałem: „Przy takich założeniach, jutro nie będzie tego co mówimy dzisiaj”. Ci ludzie nie posiadają koncepcji prawdy i przedmiotu. To są moderniści.

#
Zopyross - Arcybiskupa Marcel Lefebvre 
Dla naszej wiary, ewolucja to śmierć. Głosząc...

źródło: Lfb

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 19.07.2025, 12:37:22 via Wykop
  • 0
Arcybiskupa Marcel Lefebvre


@Zopyross: Paczaj > "Lefebryści" -> Tradsi -> Tradycjonaliści -> "towarzystwo tradycji katolickiej" , Generalnie W stanie schizmy z Watykanem, Nawet u nas w kościele KS przed nimi ostrzegał z ambony ;)

Generalnie Strasznie się do Nich szuria lepi razem z niskopoziomowym 'prawactwem'.
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 19.07.2025, 13:17:02 via Wykop
  • 0
nie ma się czym chwalić

@Zopyross: Nie chwale się, rozpowszechniam ostrzeżenie wraz z autorem/autorytetem który Ktoś może uznawać albo wręcz przeciwnie ;]

ciekawe są tam sądzicie o sedewakantystach

Nie wiele wiem, nie wnikałem. Lefebryści są głośni w internetach to coś musiałem się dowiedzieć a co do ogółu i szczegółów różnych sedewakantestów to nie mam za bardzo styczności.
  • Odpowiedz
SwiatOze
SwiatOze
17.07.2025, 11:11:14
  • 2
Spadek wydajności paneli? Sprawdź, jak zapobiec problemom z instalacją fotowoltaiczną

⛅️Aby panele zachowały wysoką efektywność przez długi czas, wymagają odpowiedniego użytkowania, a także wiedzy, co może być przeszkodą od czerpania maksymalnych zysków.

👩‍👩‍👧‍👦Kwestia dotyczy ponad 1,5 mln prosumentów
🪟Jak wydłużyć żywotności instalacji?
SwiatOze - Spadek wydajności paneli? Sprawdź, jak zapobiec problemom z instalacją fot...

źródło: soze_Posty IG (82)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 19.07.2025, 13:04:53 via Wykop
  • 0
@SwiatOze: Coś kojarzę że panele należało uziemiać, w zależności od typu albo wyjście minusowe albo plusowe. zakładam naiwnie że odpowiednie "pompy ładunków" są podpięte pod obudowę aluminiową panelu :/
  • Odpowiedz
theOstry
theOstry
18.07.2025, 08:28:59
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 19.07.2025, 12:39:29 via Wykop
  • 0
Chciałbym ponownego przyjścia Jezusa, który zacząłby od rzezi wszystkich pseudo-katoli,


@theOstry: hehehe, mam nadzieje że Takiego Jezusa nie ma a przynajmniej się tu nie wybiera ;]
  • Odpowiedz
111aaa111
111aaa111
17.07.2025, 20:40:32
  • 2
Sprawdź, czy zostałeś uznany za „ekstremistę” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

link - europeanconservative

#4konserwy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 17.07.2025, 20:56:09 via Wykop
  • 1
„ekstremistę”

A to jest coś złego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
17.07.2025, 08:41:44
  • 3
Na czym ma polegać "dialog międzyreligijny", tudzież, kultywowanie "judeochrześcijańskich wartości"? Pytam, bo z tego co mówił Jezus, tylko on jest bramą przez którą dostajesz się do nieba, a kto ma z tym problem, tego czekają czeluście piekielne; podkreślał to stanowczo w każdym skierowanym do faryzeuszy słowie. Jak mam szerzyć ekumenizm i dialogi bez narażania się na grzech wobec Ducha Świętego? Tym bardziej, że talmudyczni Żydzi dialogu nie tolerują i Jezusa szczerze nienawidzą.
Zopyross - Na czym ma polegać "dialog międzyreligijny", tudzież, kultywowanie "judeoc...

źródło: h7

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 17.07.2025, 15:13:46 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 17.07.2025, 15:20:54 via Wykop
  • 1
@noHuman: podaj mi jakiś punkt, na dobry start?


@Zopyross: Proszę: Jest Jeden Bóg :)
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 17.07.2025, 15:52:10 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 17.07.2025, 16:06:20 via Wykop
  • 0
powiedz to np Rysiowi i wszystkim tym posoborowym klerom,

@Zopyross: Ty nie chcesz rozmawiać to nie rozmawiaj. Oni chcą rozmawiać to niech rozmawiają... mogę Im to powiedzieć :P
Do parobków w 'owczarni Pana' mam trochę uwag ale nie akurat o to że 'rozmawiają' tylko o to że nie rozmawiają asertywnie i nie wykazują asertywnego dążenia do wzajemności w relacjach :]
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 17.07.2025, 16:20:43 via Wykop
  • 0
dialog międzyreligijny, który jest sprzeczny z samą doktryną naszej wiary,


@Zopyross: Zakładając że pisząc o chrześcijaństwie masz na myśli Kościół Katolicki po soborowy... a co jest sprzeczne w rozmowie z doktryną wiary katolickiej?

DW: @puddin
  • Odpowiedz
CHI77OUT
CHI77OUT
17.07.2025, 05:17:29
  • 65
#ciekawostki #historia #religia
CHI77OUT - #ciekawostki #historia #religia

źródło: temp_file5091517550709102590

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 17.07.2025, 15:17:19 via Wykop
  • 0
@CHI77OUT: koło 20mln to adolf zabił samych Rosjan/'sowietów' (być może policzyli ofiary z terenów m.in IIRP które potem trafiły do Związku sowieckiego)
  • Odpowiedz
zexan
zexan
11.07.2025, 20:05:29
  • 1
Szybki temat do dyskusji – czy ktoś z Was testował podobne rozwiązania?

Wujek złożył sobie zestaw off-grid na potrzeby domu:

Powerbox Jupio LFP 1.2 kWh (ok. 2000 zł)

2
zexan - Szybki temat do dyskusji – czy ktoś z Was testował podobne rozwiązania?

Wuje...

źródło: WhatsApp Image 2025-07-11 at 19.15.17

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 16.07.2025, 16:31:11 via Wykop
  • 0
Czy ktoś z Was stosuje podobne rozwiązania (powerbox + PV zamiast klasycznego magazynu)?


@zexan: Buduje sobie, narazie jest na etapie wczesnego z grubsza działającego prototypu... ale składam system z drobniejszych części:
- panele mam 3 po 450pw
- akumulator samochodowy kwasowy: teoretycznie 1kwh ale w praktyce to bliżej 300wh
- przetwornice 12v -> 230v + dwie takie małe, część pożyczona, część
  • Odpowiedz

38

P.Braun Tłumaczy się z 'fejkowych komór gazowych'

P.Braun Tłumaczy się z 'fejkowych komór gazowych'

Jak kogoś interesuje ta druga wersja choćby dla formalności

noHuman
z
youtube.com
dodany: 14.07.2025, 20:42:22
  • 36
  • #
    polityka
  • #
    braun
  • #
    antysemityzm
  • #
    zydzi
  • #
    historia
noHuman
noHuman 11.07.2025, 19:09:17
  • 0
#polityka Czemu p.Braun odpala protokół 1%? boi się że będzie miał za duże poparcie i coś [co można zpie...] będzie od Niego zależeć? ew. mówił o tym że część zbiorów muzealnych to 'rekonstrukcje' ale wycięto z kontekstu i tylko 'kuce' mają czas to przeanalizować? czy jeszcze coś?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 19:16:55 via Wykop
  • 0
1% to byłby 10 lat temu. On odpalił protokół 15%. polaki z lubelskiego i podkarpacia pójdą to jak w dym xd


@uciekinier_z_plantacji_janusza: coś w tym jest. inna kwestia że jestem z Podkarpacia i w sumie za wiele lepszych opcji nie ma... co przede wszystkim świadczy o tych opcjach a nie o p.Braunie :(
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 19:27:42 via Wykop
  • 1
Ludzie będą na niego głosować bo miał śmiałość postawić się "władzy".


@JanuszGruz: Wystarczy że pokaże nagranie rozmowy z swojej strony i że nie pozwolono mu doprecyzować że miał na myśli np.: Nie wszystkie eksponaty i ich rekonstrukcje w muzeum są opisane poprawnie.
Wystarczy żeby formalnie wybronić się w oczach ludzi który rozumieją logikę formalną i nie mają "nazi tabu", czyli generalnie młodzi, inteligentni i mniej 'zintegrowani społecznie" z tendencją do
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 20:21:38 via Wykop
  • 0
@JanuszGruz: Ja się odnosiłem bardziej do sądu, który będzie brał pod uwagę nie tylko treść, ale też intencję. Kary jednak nie spodziewałbym się bardzo dotkliwej, a sam proces będzie się pewnie ciągnął latami.


@GalNonimus: Tak intencje, Otworzą Mu głowę i sprawdzą organoleptycznie. Intencje to pierwsze do podważenia przez choćby najmniej lotną papugę :P
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 20:37:42 via Wykop
  • 0
Ja Ci tutaj nie będę opisywał jak się interpretuje prawo, bo to raczej pozbawione sensu. ¯\(ツ)/¯


@GalNonimus: Możesz coś polecić. linki, portale albo hasła pod którymi wypytywać G. i AI. Proszę
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 20:50:13 via Wykop
  • 0
Wpisz po prostu w groku


@GalNonimus: Ok dzięki. nie używam X z przyczyn technicznych ale myślę że Claude będzie nie gorszy na początek :)
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 20:57:12 via Wykop
  • 0
@noHuman: Znaczy najbardziej to polecam i tak te książkę, moja pierwsza styczność z prawem to była właśnie ona.


@GalNonimus: Kojarzysz autora? na szybko znajduję https://pl.annas-archive.org/md5/4af09643eb25e36879ea4e95daa27638 ale na 100% będzie w Bibliotece Narodowej na ul.Homikowej :)
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 21:45:38 via Wykop
  • 0
@noHuman: https://www.ksiegarnia.beck.pl/22976-wstep-do-prawoznawstwa-z-testami-online-tatiana-chauvin-prof-uw - ja mam w twardej okładce ale starsze wydania są na pewno na chomikuj jakims


@GalNonimus: W sumie miałem coś w liceum (uroki chodzenia do najlepszego ekonomika w mieście) i nie wiele pamiętam (uroki trafienia do klasy dla " z orzeczeniem" )
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
11.07.2025, 22:36:20 via Wykop
  • 0
@GalNonimus: PS: w sumie kuzyn który z przyczyn etycznych preferuje torrenty nad Bibliotekę Narodu na ul.Chomikowej mówił że to na pewno nie jest związane z zupełnie losowym numerkiem f310d9edb64a4298a407be5b057aaad4e054cee8 :]
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
12.07.2025, 05:20:45 via Wykop
  • 0
wprost przeciwnie po akcji z ginekolożką i wystawą LGBT zobaczył że po czymś takim tylko mu rośnie. Idzie pewnie na poparcie dwucyfrowe.


@galicjanin: bez przesady, negowanie holokaustu w którym zginęli też etniczni Polacy oraz niezaprzeczalni Polacy pochodzenia Żydowskiego nie jest częściom prawicowej bańki informacyjnej w Polsce ile się orientuję (a jest szansa że w niej siedzę)
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
Autor
12.07.2025, 05:41:28 via Wykop
  • 0
i wnerwiają ich ich roszczenia.

@galicjanin: A kogo nie wkur... Żymianie i ich roszczeniowość ;) generalnie negowanie holokaustu jest popularne u amerykańskich rasistów i u 'arabów' którzy kopiują te wypociny bo skoro holokaust był elementem usprawiedliwiającym powstanie Republiki Judy to mają pokusę podważać ten fakt ale W Polsce no właśnie wycierpieliśmy sporo podczas holokaustu i wciąż  żyje sporo osób którzy znali/mieli w rodzinach ludzi którzy to przeżyli.
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
11.07.2025, 16:13:41
  • 1
#religia
Wiecie dlaczego Bóg stworzył mormonów?
Żeby chrześcijanie mogli poczuć się jak Żydzi.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 11.07.2025, 16:19:27 via Wykop
  • 0
:D Jestem katolikiem, całkiem sporo w katolicyzmie realizuje religie z czasów Świątyni Jerozolimskiej. My jesteśmy pełnoprawnym odłamem judaizmu... w zasadzie tym właściwym :]
PS: Prawosławni, Unici, Wschodni i część starszych Protestantów też.
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 16:24:08 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 16:31:09 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 16:42:39 via Wykop
  • 0
każdego pięciolatka z jesziwy

@haloczymnieslychac: Zwłaszcza z jesziwy i zwłaszcza pięciolatek

Wystarczy czytać Talmud żeby wiedzieć, że to nie jest wymyślona książka tylko dyskusje nad Miszną oraz debaty nad naukami rabinów z -III do III w n.e.

A te dyskusje to nie były wymyślone i wywnioskowane tylko
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 16:51:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 16:56:45 via Wykop
  • 0
no nie chcą być ani zrozumiani, ani nie chcą was uznawać, ani nie chcą być przez was uznawani, ani przez muzułmanów, ani przez hindusów XD Pozdrawiam.


@haloczymnieslychac: A czego chcą? i ew. dlaczego My mamy to tolerować?
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 17:00:36 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 17:07:36 via Wykop
  • 0
@noHuman: Oni przynajmniej potrafią to monetyzować. Wam się już przestaje interes opłacać.


@haloczymnieslychac: Coś w tym jest, dochodzimy do wspólnych wniosków :) obawiam się że tu może obowiązywać zasada równorzędnej wymiany' a po naszemu "grabią sobie" i znowu antysemityzm może stać się modny jak przez większość znanej historii :/
Podkreślam: to będzie wybitnie nie w moim interesie :/
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 18:28:34 via Wykop
  • 0
@haloczymnieslychac: zdążyłeś zobaczyć komentarz?


@NieDlaWykopka: Ja nie zdążyłem, bardzo był bekowy?
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 19:42:03 via Wykop
  • 1
wrzuciłam trochę rzadko podnoszonych faktów na temat Biblii z historii, socjologii itd.


@NieDlaWykopka: Ok, Szkoda że @haloczymnieslychac nie idzie w apologetykę, chciałbym zobaczyć odpowiedzi... no i pytania też ;)
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 11.07.2025, 20:09:18 via Wykop
  • 0
@noHuman: a to racja, ciekawa sprawa jak ludzie analizują różne argumenty. :) Podałam takie punkty na podstawie takiego filmu:


@NieDlaWykopka: Mam kilometrową listę niezgodności ale oddam pierwszeństwo @NieDlaWykopka w wypisywaniu Jego :]
  • Odpowiedz
Pshemeck
Pshemeck
11.07.2025, 09:49:19
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 11.07.2025, 15:56:34 via Wykop
  • 0
Ile słyszałem jakiś czas temu udało się sporą część rozszyfrować dzięki pomocy internautów.
  • Odpowiedz
s.....i
konto usunięte 10.07.2025, 16:51:10
  • 0
Po jaką książkę o żywotach świętych sięgnęlibyście w pierwszej kolejności? Zastrzegam że w literaturze religijnej jestem raczej jaroszem nie czytałem nic oprócz kilku książek cs lewisa
#religia #katolicyzm #ksiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 11.07.2025, 03:43:34 via Wykop
  • 1
@szach-perski: @MiedzygalaktycznyMors w szkole też się taki wiersz przerabiało o Szymonie Słupniku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie umiałam w to uwierzyć, że chłop spędził życie na słupie.


@NieDlaWykopka: Chyba jakiś z wyższej kasty skoro stać było go na tak wystawne życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
crazy88
crazy88
09.07.2025, 18:14:20
  • 0
Wołam o pomoc (╥﹏╥)
Coś z patrycją boot. Komp z uefi
#linux #archlinux
crazy88 - Wołam o pomoc (╥﹏╥)
Coś z patrycją boot. Komp z uefi
#linux #archlinux

źródło: arczbtw

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 09.07.2025, 21:51:03 via Wykop
  • 0
@crazy88: Strasznie którki ten uid od /boot /dev/sda1 możesz spróbować

sudo blkid /dev/sda1
i wpisać poprawny numerek :]
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman 09.07.2025, 13:25:58
  • 1
«Czemu zwątpiłeś, małej wiary?»

@thewatchmaker: Czemu Jezus przywiązywał tak dużą rolę do wiary?
#religia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
09.07.2025, 13:39:10 via Wykop
  • 1
@noHuman: Do czego Jezus przywiązywał wagę to trudno powiedzieć. Można się za to domyślać, że ideologowie nowej religii chrześcijańskiej bardzo chcieli z wiary uczynić cnotę, ponieważ uwalniało ich to od dowodzenia swoich bardzo wątpliwych twierdzeń. W języku nawet nostąpiło jakieś sklejenie tych dwóch pojęć "wiara" i "religia", ale jeśli zrobić krok wstecz, cżłowiek uzmysławia sobie, że to jest arbitralne skojarzenie zupełnie niezwiązanych pojęć. Gdyby jakaś religia kładła nacisk powiedzmy na
  • Odpowiedz
telemach20
telemach20
09.07.2025, 10:55:29
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 09.07.2025, 11:00:22 via Wykop
  • 1
Nie przejmuj się, mają podnosić nauczycielom pensje bo zagrozili strajkiem od nowego roku szkolnego :P
  • Odpowiedz
Djblef
Djblef
07.07.2025, 19:44:33
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noHuman
noHuman 09.07.2025, 03:50:36 via Wykop
  • 0
CZY Z APOSTOŁA PO DOTKNIĘCIU TEŻ WYPŁYWA MOC JAK Z JEZUSA?


@Djblef: Nie albo rzadko, wybitnie mało wiarygodnych potwierdzeń :/ ale może po prostu: jaki apostoł taki wypływ mocy ;) Może mają tylko takie uprawnienia w matrixie żeby wystarczyło do swojej roboty.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 23
  • Strona 11 z 23
  • >
  • jestem @noHuman@bin.pol.social
  • https://laurentius.org/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia