Pany, szukam golarki do brody najlepiej żeby miała zdejmowana głowice i żeby się dało założyć zwykła końcówkę do strzyżenia. Mata coś ciekawego do polecenia? #niebieskiepaski
Po latach indukcji w końcu w mieszkaniu mam gaz, człowiek nie zdaje sobie sprawy jak bardzo brakuje tęsknił, 8 lat tułaczki z przeklętą indukcją i nareszcie teraz prawdziwy płomień ( ͡°͜ʖ͡°) Chciałbym zaprosić do dyskusji #gaz czy #indukcja ale nie ma o czym #mieszkanie
Swoją drogą aż przypomniałeś mi kuchnie gazowe bez płomienia ( ͡°͜ʖ͡°) Solgaz, ktoś jeszcze to pamięta? Piękna to była akcja na wykopie
@unknown_famous: też mi się na gazie zawsze najlepiej gotowało. Do indukcji nigdy nie potrafiłem się przekonać, nie wiem, za mała bezwładność ciepła czy co, ale nie. Chociaż rozumiem, że do zwykłego gotowania niskie koszty, łatwość utrzymania itd. są warte rozważenia. Także do
@placebo_: bo to był spisek kilku strażników, robili to poza "systemem", żeby sobie dorobić. Całą gra opierała się na tym, że wyeliminowani gracze byli zabijani, a ich zwłoki palone, żeby nie zostawiać śladów. Szmuglowanie narządów z wyspy w czasie rozgrywek raczej nie wpisywało się z całą tą otoczkę całkowitej tajemnicy, pomijając już fakt, że zyski z tego to jakiś ułamek procenta tego, co dostają od "sponsorów" (czyli widzów), więc "góra"
Inwestując na xtb i mając tam konto IKE warto w ogóle inwestować też pomijając IKE? Jakie są różnice pomiędzy takim inwestowaniem, bo wiadomo, że na IKE inwestuje się z myślą o emeryturze, ale w końcu stamtąd też można wypłacić hajs. #xtb
@Vestor: w 99% przypadków nic nie tracisz inwestując w IKE (bo jak wypłacisz wcześniej to zapłacisz belkę, którą i tak byś zapłacił inwestując poza IKE), a jeśli przetrzymasz do emerytury to zyskujesz zwolnienie z belkowego. Dodatkowo reinwestowanie w ramach IKE odbywa się z pominięciem podatków - co już samo w sobie jest spoko. Także nic nie tracisz, a możesz zyskać
#gielda #inwestycje Nie macie wrażenia, że w ostatnim czasie tych kanałów inwestycyjnych namnożyło się jak mrówek i większość powtarza te same rzeczy, w kółko wałkowane te same firmy jak np: asseco see? Które z polskich kanałów śledzicie na co dzień i uważacie za wartościowe? Inwestomat to sprawa oczywista, ale czy jest ktoś kto przekazuje równie dobrze wiedzę i zagłębia się w wyliczenia, prowizje itd tak jak Mateusz z
#niebieskiepaski