Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mblack

mblack

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19197
  • Znaleziska 16548
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 22
Larsberg
Larsberg
07.11.2025, 13:31:05
  • 1361
Nic mnie tak nie bawi jak ludzie wyprzedzający na złamanie karku w drodze do kołchozu o 5 nad ranem.

Z------------e jeszcze szybciej to tych waszych obozów pracy xD

#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
Larsberg - Nic mnie tak nie bawi jak ludzie wyprzedzający na złamanie karku w drodze ...

źródło: temp_file1898330045946326761

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 07.11.2025, 18:43:43 via Wykop
  • 1
@Larsberg: nic mnie tak nie wkurza jak niedzielny w zabudowanym 30 km/h z telefonem w ręku.
  • Odpowiedz
R4vPL
R4vPL
07.11.2025, 03:31:15
  • 8
Gdzie Wy pracujecie ze możecie sobie pozwolić na siedzenie tu o tej porze xD


ja nie mogę spać i jakoś się trzeba odmóżdżyć
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 07.11.2025, 05:14:15 via Wykop
  • 2
@R4vPL: nocna zmiana w prosektorium
  • Odpowiedz

1068

BMW wyprzedza na czołówkę, a kierujący Seatem, wpada w poślizg

BMW wyprzedza na czołówkę, a kierujący Seatem, wpada w poślizg

BMW wyprzedza na czołówkę, a kierujący Seatem, wpada w poślizg. Po opanowaniu sytuacji , rusza w pogoń za uciekającym BMW. 31.10.2025 Głogów okolice cmentarza. DW292

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 31.10.2025, 17:49:29
  • 223
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    polscykierowcy
  • #
    samochody
mblack
mblack 01.11.2025, 04:31:07 via Wykop
  • 3
@dict: to jest jedna z takich sytuacji które się nie zdarzają.
F....._
F....._
konto usunięte 25.10.2025, 08:14:11
  • 201
#memy #heheszki #humorobrazkowy
F....._ - #memy #heheszki #humorobrazkowy

źródło: jf98jeHLsMsXfWlr

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 25.10.2025, 12:13:12 via Wykop
  • 0
@FrizPL_: w pl jest 1.89 miliona dużych rodzin co daje jakieś 189 miliardów czyli około 1/3 budżetu polski. To jakaś nierealna abstrakcja
  • Odpowiedz
WybuchowyCzajnik
WybuchowyCzajnik
19.10.2025, 16:41:05
  • 992
Mireczki trzeba oblać furę żeby się nie psuła ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj odebrałem swój pierwszy w życiu nowy samochód. Jeszcze niedawno myślałem, że do końca życia będzie team “zawsze gratem”.

#samochody #pokazauto #motoryzacja #skoda
WybuchowyCzajnik - Mireczki trzeba oblać furę żeby się nie psuła ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj ...

źródło: IMG_1666

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 19.10.2025, 17:35:05 via Wykop
  • 2
@WybuchowyCzajnik: szkoda że nie elektryk
  • Odpowiedz

1447

Rzuciłem korpo i zrobiłem aplikację - VeloPlanner

Rzuciłem korpo i zrobiłem aplikację - VeloPlanner

Cześć! Jestem Kacper, twórca VeloPlanner (wcześniej Velomapa).Na początku tego roku rzuciłem korpo i od tamtej pory w 100% pracuję nad projektem. Od dziś nasza aplikacja mobilna w końcu jest dostępna! Czym jest VeloPlanner? To narzędzie dla ludzi, którzy lubią kolarstwo romantyczne.

velomapa
z
wykop.pl
dodany: 08.10.2025, 08:54:36
  • 327
  • #
    turystyka
  • #
    startup
  • #
    rower
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
mblack
mblack 08.10.2025, 10:30:27 via Wykop
  • 1
Fajnie planuje sie trasę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

186

Tesla schodzi z ceny i da nam budżetową wersję modelu Y

Tesla schodzi z ceny i da nam budżetową wersję modelu Y

Na dniach Tesla ma ogłosić model Y w standardowej wersji. Cena? Około 127 tys. złotych. Natomiast będzie to wersja przygotowana kosztem bajerów, które dotąd windowały cenę. Choć chętnych nie powinno brakować, wszak Tesla to jeden wielki bajer. Ma to być odpowiedź na spadek w sprzedaży w Europie.

CKM_POLSKA
z
ckm.pl
dodany: 07.10.2025, 14:15:36
  • 220
  • #
    tesla
  • #
    elektryczne
  • #
    samochodyelektryczne
mblack
mblack 08.10.2025, 06:42:14 via Wykop
  • 36
taaa 120 tys, chyba netto. Blizej bedzie ksoztować ok 180.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mblack
mblack 08.10.2025, 07:42:43 via Wykop
  • 12
@predicat: piszą, że ma być tańszy o ok 5k dolarów wiec szału nie ma.
RaciczkaEntertainment
RaciczkaEntertainment
24.09.2025, 14:39:10
  • 642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 24.09.2025, 15:21:22 via Wykop
  • 0
@RaciczkaEntertainment: ile tych refinerii jeszcze dostało do upalenia?
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
10.09.2025, 08:41:27
  • 397
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 10.09.2025, 09:28:20 via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: daj linka
  • Odpowiedz

945

Z ostatniej chwili: Prezydent Nawrocki wetuje ustawę wiatrakową

Pokaż treści 18+

Z ostatniej chwili: Prezydent Nawrocki wetuje ustawę wiatrakową

W sposób jednoznaczny zdecydowałem się zawetować ustawę wiatrakową, bo to rodzaj szantażu wobec społeczeństwa. To oczywiste, że ludzie nie chcą mieć obok swoich domów wiatraków. Jestem głosem Polaków i tak na to patrzę, że tam gdzie możemy Polskę wzmocnić, będziemy to robić.

Makavlani
z
x.com
dodany: 21.08.2025, 10:17:03
  • 635
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    wiatraki
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    polska
mblack
mblack 21.08.2025, 12:47:12 via Wykop
  • -2
Ciemnogród
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zawisztheblack
zawisztheblack
zawisztheblack
16.08.2025, 06:30:31
  • 1373
Chwalę się - pierwsze auto z salonu. W porównaniu do Grande Punto... nie ma porównania. To jak postawić obok siebie powóz konny i rakietę, zarówno pod względem osiągów jak i wyposażenia. Wiem, że to relatywnie tanie auto, ale dla mnie przeskok przeogromny. Na chwilę obecną jestem zachwycony, jako samochód na dojazdy do pracy (50km dziennie) i jeżdżenie po województwie w promieniu 150km spisuje się idealnie. Zapas mocy z fotowoltaiki sprawia, że śmigam
zawisztheblack - Chwalę się - pierwsze auto z salonu. W porównaniu do Grande Punto......

źródło: IMG_20250816_075032

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 16.08.2025, 11:19:51 via Wykop
  • 0
@zawisztheblack: też się przymierzam do tego albo ev3.
  • Odpowiedz
mblack
mblack 13.08.2025, 06:46:26
  • 0
Pomysł waszego prezydenta na 1000+ to jakies 13 miliardów rocznie... całe szczęście że tego nie będziecie musieli spłacać. Komuna - mało, ale każdemu po równo #kpo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jarek-trance
jarek-trance
10.08.2025, 09:43:29
  • 61
#kpo #cebula #komunizm
W tej "aferze" chodzi o to, że ktoś wziął a nie ja. I jest afera. Esencja polskości. Bo sąsiad kupił passata to złodziej. Bo Kargul dostał ogiera to aby mu go ukradli.
To boli jak mnie karmią "gnojem" a prywaciarz wziął dla siebie. Jedyne wyjście w tym wypadku to powrót do komuny socjalizmu. Żeby wszyscy mieli po równo chu...owo. Wtedy jest dobrze.
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 10.08.2025, 14:03:09 via Wykop
  • 0
@solejukowski: @JonaszSynGrazyny ile tych firm kupili cwaniacy?
  • Odpowiedz
mblack
mblack 09.08.2025, 20:30:02
  • 0
Ale odpaliły się farmy troli szmateckiego #kpo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

earthshaker
earthshaker
09.08.2025, 20:39:32 via Wykop
  • 1
@mblack: Dokładnie, też widzę anomalie na wykopie. Przecież prole są za głupie żeby zrozumieć jak pan Tusk łaskawie rozdaje po 500tys przedsiembiorcom na jachty pod wynajem xdddddd
  • Odpowiedz
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
09.08.2025, 20:42:00 via Wykop
  • 0
@mblack: a my, obywatele tak po ludzku nie mogliśmy się w-----c?
  • Odpowiedz
bury256
bury256
09.08.2025, 14:57:02
  • 688
Biorę kredyt na budowę domu 464.000 zł reszta z życiowych oszczędności i sprzedaży mieszkania.
Kwota jaka mi brakuje to wspomniane 464k, czyli mniej więcej tyle, ile Za Darmo dostali kombinatorzy od głupiego państwa z moich pieniędzy.
Różnica między mną czyli ciężko pracującego człowieka, a nimi jest taka, że:
Oni nie będą oddawać tych pieniędzy tylko ja i wy będziemy im to spłacać
A ja będę musiał oddać bankowi 1.068.538 zl
Czyli jak ładnie mi bank napisał za
bury256 - Biorę kredyt na budowę domu 464.000 zł reszta z życiowych oszczędności i sp...

źródło: temp_file1450554339757712525

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 09.08.2025, 20:19:14 via Wykop
  • 0
@bury256: @Zopyross a Ty nie będziesz korzystał z mieszkania? Przedsiębiorca będzie sprzedawał usługi, ludzie będą płacili od tego będzie VAT i podatki. Całość będzie pracowała i przedsiębiorca będzie się rozwijał, inwestował itp.
  • Odpowiedz

596

Kupili dwa jachty za dotację z KPO. "Nie dostaliśmy tych pieniędzy na wakacje"

Kupili dwa jachty za dotację z KPO. "Nie dostaliśmy tych pieniędzy na wakacje"

Restaurator z Łodzi, który kupił dwa jachty za dotację z KPO, mówi, że to dywersyfikacja za wasze pieniądze na wypadek kolejnego Covidu. Dlatego dostaje z waszych podatków dwa jachty, aby se pływały na Mazurach i zabezpieczały go finansowo. Kim trzeba być, aby dostać od państwa dwa jachty ???

Czolgowy_tank
z
money.pl
dodany: 09.08.2025, 04:01:29
  • 103
  • #
    kpo
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
mblack
mblack 09.08.2025, 12:00:17 via Wykop
  • 0
@revente: co w tym złego że ktoś napisał wniosek, były wytyczne i po to są te środki żeby dywersyfikować działalność, kupił sobie saunę albo postawił domek letniskowy który wynajmuje. Co w tym złego na tym polegają usługi turystyczne. Poprawia się jakość i zwiększa ilość usług. Jakbym otworzył wypożyczalnie quadów albo kajaków to byłoby to coś zlego?
Salido
Salido
28.07.2025, 15:56:10
  • 503
Minął 31. (z 66) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 6 wypadków śmiertelnych w których zginęło 8 osób.

134 wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
140 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 31. (z 66) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 6 wyp...

źródło: 1-453841-16

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 28.07.2025, 16:51:33 via Wykop
  • 2
@Salido: Dzsiaij Opolskie pierwszy śmiertelny.
  • Odpowiedz
mblack
mblack 28.07.2025, 17:10:25 via Wykop
  • 0
@ksy3: nie ma kropki, tamten chyba nie był zaliczany do statystyk wypadków drogowych
  • Odpowiedz

347

Słowacja: co siódmy chce przyłączenia kraju do Rosji

Pokaż treści 18+

Słowacja: co siódmy chce przyłączenia kraju do Rosji

14 proc. Słowaków chce przyłączenia kraju do Rosji, a ponad 18 proc. dopuszcza taką możliwość. Przeprowadzony u naszych sąsiadów sondaż jasno pokazuje, że w słowackim społeczeństwie jest duża grupa osób popierająca współpracę z Kremlem, a nawet przyłączenie się do Rosji.

TomMen
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 27.07.2025, 10:24:16
  • 182
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    polityka
  • #
    slowacja
mblack
mblack 28.07.2025, 11:26:56 via Wykop
  • 5
@yahoomlody: ostanio Matecki na swoim profilu pytał o wyjście z UE swoich zwolenników, to większość była na tak. Nastroje pisu i konfederacji są antyunijne i będą chcieli wyjścia z UE. Wiec u nas tez pewnie by sie 10-15 % ludzi znalazło którzy chcieliby do rosji wprost. a podświadomie cały pis z konfederacją a to już jakies 50% bo wyjście z UE = wejście w objęcia rosji. To jest bardzo niebezpieczne.
Salido
Salido
24.07.2025, 15:08:52
  • 388
Minął 27. (z 66) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miał miejsce 1 wypadek śmiertelny w którym zginęła 1 osoba.

117 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
120 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 27. (z 66) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miał miejsce 1 wypa...

źródło: 1-453841-12

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mblack
mblack 24.07.2025, 19:14:36 via Wykop
  • 0
Ciekawe czy opolskie wytrzyma do końca miesiąca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >
  • O mnie w 300 znakach

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.02.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.08.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking