Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
majstrex
majstrex

majstrex

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 420
  • Znaleziska 44
  • Mikroblog 376
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 9
majstrex
majstrex
majstrex 15.06.2026, 08:39:24
  • 0
#adhd powrocilem do elvanse i po 3 mcach bez niego działa tylko 1.5h a zjazd 2h pozniej ja p------e co jest ze mną nie tak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lNKOGNITO
lNKOGNITO
15.06.2026, 08:41:27 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ratty
ratty
15.06.2026, 11:39:17 via Wypiek
  • 0
@majstrex jaka jest Twoja definicja “działa”? Jakiego rodzaju działania byś sobie życzył?
U mnie ok 1,5-3 godziny po zażyciu, na wejściu, wręcz mnie speeduje, gadam wtedy jak nakręcona i mam ochotę robić wszytsko wszędzie naraz. Dopiero po tym czasie się stabilizuje i działa ok do końca dnia, mniej odczuwalnie, wręcz nieodczuwalnie. Dlatego właśnie pytam jakie są Twoje oczekiwania, bo jeśli oczekujesz tego początkowego efektu “naćpania”, to na lekach nigdy go nie
  • Odpowiedz
krolowa_lodu
krolowa_lodu
12.06.2026, 22:57:00
  • 1
Cały dzień nic nie jem i mi się w ogóle nie chce jeść. Prawie w ogóle nie śpię i też mi się coś spać nie chce. Porąbany ten Symkinet MR, długo tak nie pociągnę… Pozytywnych efektów nie widać poza tym że w kółko z---------m.

#symkinet #adhd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex 13.06.2026, 14:20:38 via Wykop
  • 0
@krolowa_lodu: dziwne symkinet ma długie okno miedzy dawkami ok 4 h
  • Odpowiedz
Kamero
Kamero
07.06.2026, 18:10:31
  • 0
Idę niedługo do rodzinnego po receptę. Brać Elvanse jak zawsze, czy poprosić o jakiś Tentin/coś innego na test?
Co polecacie z tych nowszych leków co wprowadzili?
Zastanawiałem się też nad bupropionem kiedyś jeszcze przed Elvanse, ale nie wiem, czy jest sens to testować, skoro to trzeba przez dłuższy czas brać cały czas

#adhd #medycyna #psychiatria
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex 13.06.2026, 14:19:55 via Wykop
  • 0
@Kamero: co ty peirdolisz rodzinny nie przepisze ci tego bez kwitu od psychiatry czemu to stosujesz
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 12.06.2026, 11:07:57
  • 0
#adhd k---a nw co jest ze mn nie ta concnerta dziala z 2h potem masz reszte dnia zamułe i masz wrazenie jakby iq ci odjeło ja p------e po 36 to samo co po 56 tylko 56 to juz za duzo na mnie ale ja p------e
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex
Autor
13.06.2026, 13:30:42 via Wykop
  • 0
@ratty: NIE ! nie ma w moim przypadku ŻADNYCH pozytywnych efektów absolutnie po niej czuje się po prostu jakbym mniej ogarniał wręcz bardziej jestem rozproszony jestem totalnie zobojętniały nic mi w tym stanie nie przynosi przyjemnosci czuję cisnienie z tyłu głowy dziwnie się czuję nie przyjemnie trudno mi się myśli a jak mija lek czuje się w recz lepiej ulge czuję
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
13.06.2026, 13:36:44 via Wykop
  • 0
@qubas89: czemu nie poprostu concerte?
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
13.06.2026, 13:38:10 via Wykop
  • 0
@qubas89: nw to masz peak 14mg odrazu potem co godz z 3 mg ci wchodzi i po 2h bo tak medi xr chyba działa zaczyna następna dawka się uwalniac
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
13.06.2026, 13:39:38 via Wykop
  • 0
@majstrex: nw czy to ma sens w moim przypadku druga dawka nie daje mi absolutnie nic nawet jak biore po 3hr medikinet ir o polowe mniejszą dawke czuje sie tylko naadrenalinizowany i mam mix efektów zjazdu z tymi efektami leku
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
13.06.2026, 13:42:03 via Wykop
  • 0
@ratty: jedyne co na mnie działa to medikinet ir ale na ile k---a 30 minut to nawet nie zdążysz sie zanic zabrać szkoda zdrowia
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
13.06.2026, 13:55:30 via Wykop
  • 0
@qubas89: a jakie odczucia miałes po samej concercie?
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
13.06.2026, 14:06:02 via Wykop
  • 0
@qubas89: nie probowales jak bys sie czul po prostu po 36? może by było bardziej gładko niż te peaki po tym medi
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.06.2026, 09:50:33
  • 33
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.

Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex 13.06.2026, 14:03:09 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Heinevar
Heinevar
Heinevar
31.05.2026, 20:09:53
  • 0
Kiedyś ktoś mi tu pisał o innych lekach na adhd niż medikinet, wcześniej brałem coś jeszcze innego niż medikinet, ale po tamtym mi się spać chciało, zresztą po medikinecie też jest jakoś dziwnie. Ktoś podawał dwa nowsze leki, ale nie pamiętam jakie. Niestety po kilku miesiącach na medikinecie, to ja nawet nie wiem czy mam adhd mimo diagnozy. W każdym razie żre depratal, nie mogę razem z tym jeść bupropionu, który na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex 01.06.2026, 11:35:33 via Wykop
  • 0
@ratty: no nie dla każdego jak pisalem gdzies wczesniej na mnie działa z 2.5h xD a wchodzi w 45 natomiast bezsennosc utrzymoje się 18godz i nie da się zasnąc bez jakiegos leku nasennego zwała jest może nie jakaś taka że psycha siada ale masz w moim przyapdku akitazje i kompletną demotywacje do czegokowliek i przyjemnosc ze wszystkiego jest mocno ograniczona
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 01.06.2026, 11:36:43 via Wykop
  • 0
@Heinevar: ten drugi lek to tentin dekstroamfetamina na mnie w ogole nie działa mam zamułe jakby ktos jebnoł mnie kijem w łeb przez 3h 0 poprawy motywacji i focusu wrecz pogorszone
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 01.06.2026, 11:33:34
  • 3
#adhd #depresja chcesz wkurzyć psychiatre probojącego wcisnąc ci mozgojeby powiec mu oficjalne statystyki badań naukowych gdzie ssri są tylko o 30% skuteczniejsze od placebo ale 70% ich użytownikow odczuwa znaczne efekty uboczne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
01.06.2026, 11:38:56 via Android
  • 10
@majstrex: wooow ale ty mądry jesteś. Chyba studiowałeś coś?
A teraz 300zł i zapraszam za miesiąc, możesz się mądrować ile chcesz jak zapłacisz
  • Odpowiedz
qubas89
qubas89
qubas89
01.06.2026, 13:15:19 via Android
  • 2
@majstrex: polecam zacząć od nauki czytania badań naukowych i podstaw statystyki. Wiesz, że leki kardiologiczne mają skuteczność na poziomie ok. 30%?
@ggagustino kto ina jakiej podstawie ma. Cie niby zamknąć na oddziale i zmuszać do brania leków XD
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 30.05.2026, 13:35:48
  • 0
#adhd symkinet to nic innego jak droższy reskin medikinetu słuchałem urojonych p-------ń debili że niby działa inaczej dla tego wypisałem sobie i chat też powiedział że działa inaczej a to gowno dziala doslownie tak samo jak medikinet czyli dopłacasz za to aby lek się wziął za ciebie 2 h po wzieciu peirwszej dawki slyszalem ze w przypadku symkinet jest to 4 h co czyni go gorszym jesli lek działa na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex
Autor
30.05.2026, 14:07:12 via Wykop
  • 0
@Dastamit: czyli w skrocie hujowszy lek a drozszy
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
30.05.2026, 14:13:15 via Wykop
  • 0
@majstrex: nw jaki debil wpadł na ten systam uwalniania te 60 procent jako pierwsza faza nie ma sensu w ogole bo to w tej drugiej powinno byc tak dopiero bo wtedy receptory są znieczulone już i trzeba wiecej aby ten sam efekt miec
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
30.05.2026, 14:35:12 via Wykop
  • 0
@drahtzieher: jeszcze żadne chyba 36 wezme
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
30.05.2026, 14:36:48 via Wykop
  • 0
@drahtzieher: nw dla mnie oba i medi i symkinet to gowno ale z obojga zlych to wybieram medi bo mniej trzeba czekac na 2 dawke a tu 4h no ja peirdole chyba ktoś z hujem na leb sie zamienil jak tworzyli ten lek nic w nim nie ma sensu
  • Odpowiedz
Dastamit
Dastamit
Dastamit
14.05.2026, 10:36:48
  • 2
Czy da się jakoś potwierdzić że to ADHD po reakcji na leki ? A nie np rozwalenie sobie układu dopaminowego przez smartfona, gry itp ?

Moja reakcja na metylofenidat
- po godzinie od wzięcia łapie mnie chwilowa senność, kiedyś to było raz dziennie a teraz zdarza się to częściej tak jakby ciutke wzrosła mi tolerancja. Idealna dawka była wtedy gdy tej senności nie było.
- gdy jestem zdenerwowany a wezmę metylo to
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex 30.05.2026, 13:46:35 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 30.05.2026, 14:08:18 via Wykop
  • 0
@Dastamit: o czym ty mowisz xd albo dziala caly dzien albo 2 h dla niektorych tak dla mnie np 2h i hujnia jest czujesz sie okropnie reszte dnia
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 30.05.2026, 14:11:12 via Wykop
  • 0
@majstrex: to na h-j to brac skoro dziala 2 h jak w moim przypadku w h-j boli mn d--a że na kazdego dziala z 5 6 h a na mnie tyle i nawet nie mozna dozucic sobie tentin czy co bo nie zasniesz hujowy i nieelastyczny lek kompletnie dla mnie przynajmniej wrocilem do mph i wyruchany zostalem bo kupilem symkinet ktory jest gorszy od nawet tego gowna medikinetu xD i
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 30.05.2026, 14:31:11 via Wykop
  • 0
@ratty: no na mnie w ogole nei dzialaja to że mam 2 h czegos nie znaczy ze jestem skupiony jedyne co mi ten lek podnosi to motywacje jesli chodzi o skupienie to d--y nie urywa
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 30.05.2026, 14:32:19 via Wykop
  • 0
@majstrex: tak czy siak i tak nawet gdybym przez te 2h byl neurotypowcem to sam zjazd zniecheca no i czas dzialania oczywiscie
  • Odpowiedz
First999
First999
First999
24.02.2026, 07:38:58
  • 1
#adhd #depresja #psychiatria Czy mogę zasugerować zmianę leku lekarzowi? Biorę Anteze 36mg i działa na mnie tak sobie. Myślę czy może Elvance mógłby być lepszym wyborem?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex 25.02.2026, 17:02:51 via Wykop
  • 0
@RopuchYtong: co ty p--------z xD oczywiscie że może ja tak robiłem wiele razy i jak masz dokumentacje i powód to czemu tego nie zrobić ile leków już tak dostałem
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 27.02.2026, 18:45:16 via Wykop
  • 0
@RopuchYtong: nie w taki sposob np mowisz że czytales cos o danym leku i czy można go w drożyc i lekarz i tak koncowo decydoje
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 20.02.2026, 10:01:26
  • 1
#adhd jak tak naprawde powinienes sie czuc na tych lekach? czy te polepszenie nastroju nawet lekkie powinno być obecne czy nie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex
Autor
25.02.2026, 17:01:17 via Wykop
  • 0
@ratty: na elvanse np nadal mam lekką poprawe nastroju bardziej chce mi sie gadac i robic rzeczy ktore są przyjemne ale nadal jak trzeba zabrac sie za cos typu czytanie nudnych notatek etc to nadal jestem w chmurach i uciekam do rpzyjemnych rzeczy typu nw nawet gdy internet wylacze to sobie za okno patrze czy zaczynam robic to samo co wsm na trzezwo albo daydreaming ale vvyanse wsm pomaga mi
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 17.02.2026, 15:50:26
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex
Autor
17.02.2026, 16:22:53 via Wykop
  • 0
@WiecznyDesperat: naprawde po mph zjazd ejst kruewski wyobraz sobie miec zjazd jak po mdma codziennie z------c sie idzie
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
18.02.2026, 10:50:24 via Wykop
  • 0
@lubie_placki777: nie da siębrać tyle dla tego że w przypadku mph nie ma tolerancji na efekty uboczne
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 09.11.2025, 18:09:13
  • 2
#praca #januszebiznesu #januszex #polska czy tylko mi to sie wydaje absurdalne ile obowiazkow za jaką płace niby widełki do 6500 ale wątpie aby komus dali tak z ulicy tyle xD najgorsze jest to że ktos rzeczywiscie z desperacji może na to isc xD
majstrex - #praca #januszebiznesu #januszex #polska czy tylko mi to sie wydaje absurd...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex
Autor
09.11.2025, 20:03:16 via Wykop
  • 2
@lubie-solnik: no ta ale ty wymagają wiedzy dosc specjalistycznych programow auto cad i pakeit office mało kto nie ma studiów a ma to a wątpie aby ktos z tymi umiejetnosciami splunął na te ogloszenie chyab pracodawca bezie musial sic na kompromis xd
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 22.10.2025, 19:45:29
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiceshootPL
NiceshootPL
15.09.2025, 16:57:09
  • 13
#wedkarstwo dzisiaj złapany został pan lin
NiceshootPL - #wedkarstwo dzisiaj złapany został pan lin

źródło: 7a615301-a02c-405f-8550-7a8f79a29f52

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex 18.09.2025, 12:12:45 via Wykop
  • 0
@NiceshootPL: to rozpiór xd
  • Odpowiedz

3

Reakcja ryb na groch

Reakcja ryb na groch

W dzisiejszym filmie do testu użyłem gotowy groch do nęcenia.Do wody podałem podajnikiem około 0.5 kg ziarna, cel jaki miałem to ściągnąć w łowisku duże ryby. Ku mojemu żdziwieniu pojawiły się fajne liny, którym groch ewidentnie pasował. Jak to wyglądało? To zobaczycie w moim nagraniu na, które serd

piotr540
z
youtube.com
dodany: 16.09.2025, 16:18:12
  • 1
  • #
    wedkarstwo
  • #
    ryby
  • #
    ciekawostki
  • #
    hobby
  • #
    przyroda
  • #
    wedkowanie
majstrex
majstrex
majstrex 18.09.2025, 12:11:14 via Wykop
  • 0
są tanie i lepsze kamery ta ktorąkupiles to chyba najdrozsza i najgorsza xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majstrex
majstrex
majstrex 26.08.2025, 14:05:50
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klefonafide
klefonafide
26.08.2025, 14:09:08 via Wykop
  • 6
@majstrex: ludzie tłuką ryby na tony, do tego rybacy i zaniedbane wody
  • Odpowiedz
univac-ng
univac-ng
univac-ng
26.08.2025, 14:24:04 via Android
  • 6
@majstrex to zarybianie jest na papierze tylko, wały robią i narybki sprzedają dzierżawcom jezior stawów .. PZW mafija
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex 30.05.2025, 15:48:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majstrex
majstrex
majstrex
Autor
05.06.2025, 10:51:54 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: elvanse , tentin czasami
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
05.06.2025, 11:17:04 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
majstrex
majstrex
majstrex
Autor
05.06.2025, 11:23:45 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: brałem i nawet gycinian jedyne co to daje to że mneij ubokow jest ale działanei takei samo poza tym cytrynian może utrudnaić wchłanianie amfy bo jest kwaśny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

majstrex

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking