Obejrzałem ten materiał od GTBT, to jest rzeczywiście bardzo dobry wniosek, że działania Zełeńskiego są tak absurdalne, że logiczne wyglądają tylko z jednej perspektywy: Kijów szuka sposobów by ściągnąć Ukraińców z Polski z powrotem na Ukrainę, a najprostszym narzędziem jest wzbudzenie w Polakach wrogości wobec Ukraińców. Parę dni temu pojawił się również artykuł z podobną tezą, że ukraińscy przedsiębiorcy w Polsce obawiają się o swoje biznesy jeśli z powodu sporów „na górze”
@Manah: moim zdaniem ten wniosek jest nietrafiony, nawet jeśli pojawi się masowa wrogość w Polsce w stosunku do Ukraińców, to oni pojadą dalej na zachód albo na południe. A jeśli chodzi o powód do wkładania sobie kija w szprychy przez Ukrainę to z tego co słyszałem, wysoko postawione osoby w wojsku są bardzo nacjonalistyczne i mocno naciskają na gloryfikowanie ukraińskiej partyzantki
MIRKI! MIRABELKI! Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial! Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji. Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
Mam pytanie i zarazem wielką prośbę do wykopków, którzy interesują się #tenis od dłuższego czasu. Szukam meczu Del Potro z Janowiczem, wydaje mi się, że to było AO, w każdym razie wspominam to spotkanie jako jedno z lepszych, mimo, że finalnie Janowicz przegrał. Poniżej artykuł odnośnie tego meczu.
Chłop był odebrać paczkę w Lake Hugh’s. Musiał iść z buta z 4.5 km ale w sklepie spotkał miłą panią która go podwiozla na pocztę :) a tera użyczyła tyłu swojego domu i chłop odpoczywa nad jeziorkiem w cieniu a zara idzie popływać kajakiem (。◕‿‿◕。) #zlomkiemprzezswiat
@ChlopoRobotnik2137: i masz już w głowie coś co chcesz kupić czy wejdziesz do sklepu i na żywioł? pytam bo sam planuje kupić jakieś buty do dalekodystansowego chodzenia xd
Teraz sobie ogarnąłem skrót meczu Chwalińskiej i moje pytanie brzmi, czemu w ćwierćfinale wielkiego szlema grali przy pustych trybunach, a półfinał też pewnie z połowa pusta?? O.o
@mandanda: na męski tenis ciężko kupić, na żeńskim to jakoś od pandemii (chociaż możliwe, że wcześniej, tylko nie zwróciłem uwagi) trybuny święcą pustkami praktycznie do samego finału
źródło: image
Pobierz