Łączna wartość tego co na zdjęciu około 3,50zł/kg.
Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 1,70zł , ale nie wiem czy się zmieszczę.
Bekę mam z ludzi, którzy muszą się w słoikach bo myślą, że ananasowy dom to miliony denarów. Nie w dzisiejszych czasach. Można to zrobić za jakieś 3 minuty oszczędzając.
Zarabiam

































Właśnie minął mi 16 miesiąc pracy w Kanadzie. Pierwszą podwyżkę dostałem po około pół roku pracy, mimo, iż o nią nie prosiłem.
Dziś dostałem kolejną i awans, mimo, że o to nie prosiłem :)
Powiedzieli mi, że robię świetną robotę i mi się należy.
Jest to dla mnie strasznie abstrakcyjne, bo pracując w Polsce żeby cokolwiek sensownego wywalczyć musiałem rzucić