Wpis z mikrobloga

@Apollo_Vermouth: system komunikacji ( i publicznej i indywidualnej samochodowej) w tym mieście leży i kwiczy o ile w samym centrum ilość połączeń i tras jest ok o tyle dla władz miasta Wrocław kończy tam gdzie płatne strefy parkowania. Doradcy zajmują się jak zrobić ładne zdjęcie kotu zamiast przysiąść do tego i zrozumieć że korki w tym mieście rano są spowodowane tym że ludzie nie mogą się po prostu dostać do
  • Odpowiedz
@kantek007: #!$%@? z fb, nie moja praca
@jascen: to miasto ma specjalną aurę wiec KD w granicach enklawy ukraińskiej liczy sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sEB-q: problemów jest wiele, ale ja juz nawet nie zgrywam znawcy bo tutaj jest bardziej skomplikowana sprawa z komunikacją. Jednak bekę pokręcę zawsze i właściwie zgadzam się w każdym twoim słowie
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth: Zbigniew Komar rozjeżdza Cie na pasach i cofasz sie tylko o 2 pola ?xD plus wpadasz tym samym na Elwire co nie zmieniła świateł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Grałbym, powinno byc kilka wersji, dla kazdego wiekszego miasta w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dla władz miasta Wrocław kończy tam gdzie płatne strefy parkowania.


@sEB-q: dlatego magistrat wytrwale pracuje nad poprawą jakości komunikacji w pozostałych częściach miasta poprzez rozszerzenie strefy płatnego parkowania od lotniska do Psiego Pola
  • Odpowiedz
@mag_zbc: to byłą tylko określenie orientacyjne ironiczne ;) Ogólnie Magistrat od lat skutecznie stara się nie zauważać istnienia gęsto zaludnionych osiedli wokół centrum miasta.
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth: każda skomplikowaną sytuację można można podzielić na kilka mniejszych i sukcesywnie je rozwiązywać, ale trzeba chcieć i w ogóle coś robić. Nie wypowiadam się ani nie wymądrzam odnośnie innych osiedli i dzielnic ale temat wyjazdu z Psiego-Pola mogę co nieco powiedzieć bo ten problem ma przynajmniej z 20 lat, a wyglada tak jakby wogołe o nim nie wiedzieli.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth mam około 8km do pracy, przez to że nie mam bezpośrednio niczego mam 2 przesiadki - między którymi jest minuta, dwie zapasu więc często się czeka 20 minut i w końcu podróż trwa od godziny do półtora bo coś nie przyjedzie albo się spóźni. kiedyś narzekałam o tym na mirko i ktoś słusznie napisał że piechotą byłoby szybciej xD Rowerem podróż zajmuje mi około 40-45min.
  • Odpowiedz