Gdy jest afera z pisiorami, albo ludźmi powiązanymi z pisiorami - to jest darcie p---y. Niee, to nie oni, to Niemcy, to Tusk, albo centrowanie typu "a peło robi gorzej". Czysty fanatyzm i zwalanie winy.
Odjebuje coś jakaś płotka, ale jednak złodziejska, związana z koalicją i pisiory mają używanie? To nie problem. Sami wyborcy jadą jak po burej suce, chociażby po lekarzach, czy tej "wielkiej aferze pedo". Są
coś wam do paszy w stajni dodali, że takie schizy masz czy to halucynacje si? całe gorące zasrane bąkiewiczem, a o aferze z prywatnym szpitalem tuska jeden wpis i wszystkie komentarze tukobotów ze stajni giertycha relatywizują problem pisząc o złym pisie: https://wykop.pl/wpis/86535143/usmiechnijcie-sie-brygada-heeeeej-co-tacy-smutni-j
dobrze, że zmienili fabułę dostosowując ją do kanonu z G2. w oryginalnym g1 nie było nic o trójcy bogów. magowie podzielili się na kręgi ognia i wody po powstaniu bariery, a śniący nie miał związku z beliarem tylko został przywołany by walczyć w konflikcie plemiennym orków. kolejny plus to, że relacja z 4 przyjaciół jest stopniowo budowana, pierwotnie była wielka miłość zupełnie z d--y. w g1 lore praktycznie nie istniało i cieszy,
bynajmniej nie jest to kapitulacja przed pomarańczowym szabesgojem. komik potarza słowa o trwałym pokoju czyli wciąż oczekuje gwarancji bezpieczeństwa. do tego te warunki stopniowego zawiesza broni są sprytnie skonstruowane i nie do zaakceptowania przez putina. rus mają znaczącą przewagę w powietrzu i pełną dominację na morzu, a także przetrzymują więcej jeńców. zaprzestanie ataków na infrastrukturę cywilną nie dość, że zniweczyłoby rus kampanię niszczenia energetyki to jest trudne do odrzucenia ze względów wizerunkowych.
Niestety, do tej pory nikt nie odpowiedział za tę tragedię. W zdarzeniu śmierć poniósł 62-letni kierownik magazynu oraz 60-letni traktorzysta. Dyrektor FBI o rakiecie w Przewodowie. Rakieta pochodziła z Ukrainy i została wystrzelona w kierunku Polski.
u szwabów nawet się nie kryją z fałszerstwem wyborczym
Władze wyborcze w Saksonii skorygowały wstępne wyniki niedzielnych wyborów. CDU i AfD otrzymają po jednym mandacie mniej niż początkowo planowano. powodem był błąd oprogramowania
@karakutfon: Ta... Ktoś źle zaimplementował przeliczanie głosów i ty mówisz o przekręcie? Weź się walnij w łeb. Ilość głosów jest prawidłowa tylko program źle liczył mandaty.
@Thorrand na brak dyscypliny sporo ukr narzeka. od dawna różne źródła piszą o lenistwie i niechęci do kopania okopów. ostatnio np: jakiś zachodni ochotnik pisał o tym na x
W Polsce ukraiński ruch oporu przeprowadził sabotaż. Spalili „co najmniej trzy ciężarówki” z amunicją i amunicją do moździerzy, które w najbliższym czasie miały trafić do bojowników Sił Zbrojnych Ukrainy. Partyzanci przygotowują podobny sabotaż w Bułgarii. Poinformował o tym kanał telegramowy „Spawacze”.
Brzmi legitnie. Podstawą udanego sabotażu jest poinformowanie internetu o swoich
@przemax: z tym co się ukrył w lesie po oddanej salwie też przecież zalinkowałem. ten z kamery termowizyjnej jest wczorajszy, a ten co chciałeś przedwczorajszy. poza tym lepiej brać filmiki z telegrama, bo kompresja twittera pogarsza jakość
@karakutfon: rt i tass.ru xD Radio erewań donosi. Też lubię ich historyjki, zwłaszcza te o krwiożerczej Polsce i zbrodniach polskiej straży granicznej. Albo ich artykuły z 2022 o tym że żadnej inwazji nie będzie i to wszystko rusofobiczna histeria
O, i widzę że embed twitta panasjuka. To nie ten, co usprawiedliwiał 17 września, Katyń i komunę?
@karakutfon ruscy każde makiety wliczają do swoich statystyk? xDDDD W wyrzutniach są rakiety, co nie? Takie co robią bum bum, co nie? ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Przeglądałem sobie na #onet taki artykuł o 21-letniej wolontariuszce z Polski pomagającej przy #olimpiada w #paryz2024, która była zamordowana przez partnera (rzekomo). Zacząłem szukać o tym więcej info i dotarłem do strony francuskiej. No i mam taki #mindfuck bo daty i miejsca się zgadzają, ale narodowości tak średnio. Tutaj jest robota dla #csiwykop czy to jakiś zbieg okoliczności, pomyłka czy też
Aktualizacja: początkowo francuskie media donosiły, że ofiara pochodziła z Polski. Artykuły później zaktualizowano, usuwając z nich informacje o obywatelstwie kobiety
Zaginięcie kobiety zgłosiła jej matka, przebywająca w Polsce
czyli żadna Polka z tej małpki, a po prostu samica, która ją wydaliła przebywa w Polsce. polskojęzyczne mendia wyolbrzymiły polski wątek, a ten francuz z twittera napisał prawdę. swoją drogą paskudna ta ofiara, nic dziwnego, że nie zrobiła kariery jako modelka
@Pedroo to eksperci z lostarmour znaleźli 5, są stopklatki z filmiku na stronie, a na twitterze wielu komentatorów nawet 6 się doliczyło @pomidorowymichal1: na zalinkowanym lostarmour.info są jeszcze 3 T-64BW, a filmików minimum 23 na podstronie https://lostarmour.info/news poza tym jest wiele filmików i zdjęć z trupami na telegramie/X ale jak nazwa wskazuje lostARMOUR zajmuje się stratami sprzętowymi. poza tym na wyklopie są bany za gore
Gdy jest afera z pisiorami, albo ludźmi powiązanymi z pisiorami - to jest darcie p---y. Niee, to nie oni, to Niemcy, to Tusk, albo centrowanie typu "a peło robi gorzej". Czysty fanatyzm i zwalanie winy.
Odjebuje coś jakaś płotka, ale jednak złodziejska, związana z koalicją i pisiory mają używanie? To nie problem. Sami wyborcy jadą jak po burej suce, chociażby po lekarzach, czy tej "wielkiej aferze pedo". Są
#bekazlewactwa #polityka #konfederacja #afera