Wypadek powstał korek, inteligencja polska w akcji. Pielgrzymki poszly podziwiac atrakcje. Jest rozrywka może są na asfalcie świeże flaki leza będzie można sobie zrobić zdjęcie ze swoją morda wrzucić na fb. Druga karetka jadąc mało nie rozpoerd0lila dziecka które biegało z psem na środku s7, chłop się rzucił ledwo dziecko spod kół karetki wyciągnął drugi aż usiadł jak to widział. Jak małpy sobie robią zdjęcia i transmisje na żywo jest wydarzenie mocne
@zgnila-sliwka: Masz smieszny umysl bluepillowego spermiarza, jak to Chad to trysnie jej w gardlo a ona po wszystkim podziekuje i przeprosi ze nie wziela portfela i obieca poprawe
@Salido: xD widać że wczoraj zaczął się długi weekend i "Polak zwyczajny" nie mógł się powstrzymać, musiał zrekompensować sobie na drodze poniżanie w kołchozie i leczenie swoich kompleksów (np. wypadek nr 2 lub 10) BO JAK TO TAK MNIE WYPRZEDZAĆ? MNIEEE? POLAKA ROBAKA?? JA JESTEM KUHWA KIMŚ #pdk
Ciekawe jakie są statystyki takich wypadków w inne długie weekendy poza latem, pewnie podobnie albo gorzej (zwłaszcza podczas akcji Znicz)
@Neocaridina: Dobrze to opisuje rzeczywistość Prezydenta i Silniczków/uśmiechniętego elektoratu, normalna rodzina w rezydencji sąsiaduje z wariatami ( ͡º͜ʖ͡º)
Mirki, co się dzieje w takiej sytuacji podczas egzaminu na prawo jazdy? Ocena negatywna i wypad z samochodu? ( ͡º͜ʖ͡º) #polska #prawojazdy #polskiedrogi
@Lolenson1888: Podczas swojego egzaminu miałem podobnego rodzaju sytuację, gdzie jeden samochód zaparkowany na o-------l powodował, że nie było możliwości kontynuowania jazdy bez naruszenia linii ciągłej - i w tej sytuacji egzaminator sam powiedział coś w stylu "no tu nie mamy wyjścia, musimy przekroczyć linię ciągłą", na co ja dopytałem "czyli mam zgodę? ( ͡°͜ʖ͡°)", po wyminięciu pojazdu egzamin był kontynuowany.
@Feltzer: no i klasa. Takie akcje szanuję. Jakby na każdym paczkomacie był AED, to Polska byłaby chyba najlepiej "pokrytym" krajem na Świecie (jest ponad 25k paczkomatów w Polsce, AED to tylko około 2300 sztuk)
źródło: temp_file5750924422159779791
PobierzJest taki test dla serca - jeśli 3 piętro jest problemem, to lepiej przejść na zdrową dietę lub pójść do lekarza