Ustalmy ile nas jest i na jakie kwoty zostaliśmy oszukani. Możemy próbować coś odzyskać - pytałem sąsiada bagietmajstra i powiedział mi, że możemy zgłaszać podejrzenie oszustwa (art. 286 par. 1 kk), jednak najpier grzecznie wyślijmy mu wezwanie do zapłaty. To, że dzielenie kont jest niezgodne z regulaminem dostawcy raczej nam nie zaszkodzi.
Nawet, jeśli nic nie odzyskamy to warto mu narobić gnoju chociażby dla sportu.
@HWD-5: jestem na liscie, premium dzialalo 2 z 12 miesięcy , czyli mozna powiedziec że 10/12 z 170 zł = 142 zł ocyganiony. Nie zeby mnie to bolało szczegolnie ale gdyby cos to sie podpisze :D
#spotifyfamily #youtubepremium jako że zostałem ocyganiony przez @Azure to szukam miejsca w yt premium, place uczcviwie z góry co 3 miesiące (bo wiem że już z góry na cały rok nie warto ) :D
#motoryzacja #motocykle Hej, ile ten silnik chyba od rometa jest wart? wystawilem za 6 stów w stanie nieznanym nie wiem czy odpala bo znalazlem w warsztacie po zmarłym ojcu i w 3 minuty napisalo do mnie 13 osób że bierze, realna wartosc jakas wieksza? tak jak mówie daje zero gwarancji że odpala / sprawny. #romet #motorynka
@curiousboi: dziekuje za rade taktyczną :D a ktos moze siedzi w swiecie motocykli prl? bo z tego co widze podobne są na olx za 700 zł to myslalem ze moja cena standard.
#torun hej , jak są tu jacys zajawkowicze samochodów, czy poprostu zwykli kierowcy co chcą/lubią /umieją grzebać w swoim aucie - zapraszam do kontaktu. W czerwcu planuje ruszyć z własnym warsztatem samoobsługowym, podnośnik 4t komplet narzędzi mozesz zrobić od zmiany oleju po swap silnika. Mechanik cie nie oszuka bo ty nim będziesz, ja daje stanowisko i narzędzia. Wiadomo dla mirków cena specjal, w razie co pw.
@xyz_xyz: no wiem że z ludzką uczciwością bywa różnie więc narazie chciałbym po zaufanych ludziach. Poprostu dostałem warsztat samochodowy w spadku a ja mechanikiem nie jestem , jeden punkt w mieście już ma powodzenie, nie wiem czy da sie jakos zabezpieczyć antykradzieżowo w takim biznesie :/
@xyz_xyz: no narazie spróbuje pocztą pantoflową , w razie co zapraszam , nie orientuje sie ale zdaje mi sie że teraz standard to 170 zł robocizny za wymiane oleju? no to jak ktos sobie zrobi za 4 dyszki to chyba okej , zaoszczedzil i se przy okazji obejrzał auto.
#iran ktoś tu wrzucał teorie o eschatologach, trzeciej swiatyni i innych takich deus vult z ministrem wojny na czele, ma ktoś linka? ładnie poprosze, nie znalazłem
ciotce grażynce włamali się na konto facebook, prosili o numer telefonu i kod autoryzacyjny sms 4 cyfrowy , pare osób podało że to starsze towarzystwo. Co grozi, nie wiem jaki to dokładnie przekręt #cybersecurity #cyberbezpieczenstwo #it
@Scaros: mam, diagnoze robiłęm po pozwoleniu. Czy mam ADHD to nie wiem ale lubie metylofenidat i tylko to mnie interesowało :D podejrzewam że nawet nie mam ale wiadomo, trzeba sie wstrzelić w klucz żeby dostać. Nie zabrali mi i wątpie ze to sie wydarzy, skad mieli by niby wiedziec.
@panpromo09: Rozumiem że jeżeli zgadzam sie z nimi w kwestii śmieci ale z całą resztą prorosyjskiego syfu, agentury , pseudo-ekonomii już troche mniej to powinienem na nich głosować?
@ajja-ajaj: ostatnio częste zjawisko, wśród branży IT widze że ludzie tak robią żeby zmienić zawód czy zalozyc coś swojego, czy w innych komputerowych pracach podobnie. Ważne żeby uprzednio powiedzieć menadżerowi że to tylko na tydzień ... a że sie troche przeciągnęło to czynniki losowe ( ͡°͜ʖ͡°)
#adhd #diagnostyka Czy jakieś polecane miejsca z pakietem diagnostyki dla dorosłych? Online lub mazowieckie Przeglądam „znany lekarz”, ale opinie tam dzielę przez 2, a może ktoś już temat przerabiał
@Euphor: różne są opinie ale ja jestem zadowolony z Almy dr. Jóźwiaka, diagnoza na miejscu a psychiatra online ale pewnie w wawie mają na miejscu psychiatre.
ja jebe... nie wiem jak Wy, ale ja tam ide na studia medyczne, mam dopiero 42 lata jeszcze zdaze zarabiac miliony ;)
źródło: image
Pobierz