Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
helloWisconsin

helloWisconsin

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20549
  • Znaleziska 422
  • Mikroblog 20127
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 38
helloWisconsin
helloWisconsin 28.02.2025, 16:27:40
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sznioo
sznioo
28.02.2025, 16:45:00 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: to brzmi jak ironia
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
28.02.2025, 09:27:22
  • 444
Ja p------e przecież głównej to nie da się czytać, 70% komentarzy o tęczowym Rafałku albo uśmiechniętej Polsce, moderacja nic nie robi z oczywistymi trollami, a spróbuj przekląć na mirko to zaraz ci moderują wpis XD Wy jesteście poważni? #bekazmoderacji #polityka #wykop
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 28.02.2025, 14:08:48 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: to samo pod filmami na kanale zero, orb, super express albo jakieś inne polityczne. Ściek prawicowego populizmu na pełnej. Naprawdę już czasami się zastanawiam czy to boty czy pożyteczni idioci łapiący każdy najnowszy konfedepisowski spin.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 18.02.2025, 17:41:18
  • 0
#perfumy Szukam odlewek Roja Parfums: Apex EDP, Danger Parfum Cologne, Scandal Parfum Cologne, Enigma Parfum cologne. Najlepiej od jednej osoby.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
26.02.2025, 20:42:28 via Wykop
  • 0
@markaron: Fiero mam :) Jakbyś porównał Roja Scandal Parfum Cologne do Fiero? Mocny dziad czy taki bardziej modern?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 26.02.2025, 16:47:34
  • 236
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
26.02.2025, 19:35:28 via Wykop
  • 1
@wstanczyk: właśnie o to chodzi że w obu przypadkach nie było żadnego dociskania, ale w komentarzach możnaby odnieść wrażenie że Dudek tyrał dr Mentzele a Trzaskowskiego głaskał co jest bullshitem, bo oba wywiady mają bardzo podobny ton.
  • Odpowiedz
markaron
markaron
12.02.2025, 11:48:15
  • 2
Pogniotło się w Czechach a sprzedawane w Polsce :D

#perfumy
markaron - Pogniotło się w Czechach a sprzedawane w Polsce :D

#perfumy

źródło: IMG_0425

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 13.02.2025, 15:47:51 via Wykop
  • 0
@markaron: odlewasz może te Roje, które wymieniłeś?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 13.02.2025, 15:43:50
  • 1
#perfumy Hej, polecilibyście jakieś firmy z niszowymi perfumami, które są mniej znane albo może mniej oczywiste, a mają ciekawe zapachy? Coś w stylu Merchant of Venice np.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markaron
markaron
13.02.2025, 16:08:33 via Wykop
  • 2
@helloWisconsin: Orto Parisi, Jovoi, Majouri, Les Indemodables
  • Odpowiedz
Pietruchoowy
Pietruchoowy
13.02.2025, 16:58:26 via Android
  • 2
@helloWisconsin Morph ma fajne rzeczy
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 31.01.2025, 15:50:54
  • 638
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
31.01.2025, 15:51:53 via Wykop
  • 280
@helloWisconsin: przyszedł przelew a że piątek to dodatkowo hamulce puszczają po piwku
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
31.01.2025, 16:03:12 via Wykop
  • 287
Ponoć giga-afera, a chłop 5x nie stawia się na komisji i państwo NIC NIE MOŻE XD


@Thorrand: Prawo nie przewidziało, że zdebilali wyborcy z Polski B wybiorą zwyczajnych dresiarzy do Sejmu
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 30.01.2025, 22:41:56
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
30.01.2025, 22:44:22 via Wykop
  • 2
@helloWisconsin:
2025
mainstream dla Mariuszy z Brighton jest propisowski
tik tok jest propisowski
  • Odpowiedz
T.....d
T.....d
konto usunięte 30.01.2025, 22:55:08 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin:

Gdzie go jadą?
T.....d - @helloWisconsin: 

Gdzie go jadą?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 15.01.2025, 21:46:08
  • 1
#perfumy Sprzedam Mancera Tonka Cola, na oko tak z 110ml zostało. 270 zł + przesyłka
helloWisconsin - #perfumy Sprzedam Mancera Tonka Cola, na oko tak z 110ml zostało. 27...

źródło: tonkaCola

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 04.01.2025, 15:56:15
  • 3
#perfumy Sprzedam Mancera Tonka Cola, na oko tak z 110ml zostało. 290 zł + przesyłka
helloWisconsin - #perfumy Sprzedam Mancera Tonka Cola, na oko tak z 110ml zostało. 29...

źródło: tonkaCola

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
10.01.2025, 11:28:05 via Wykop
  • 0
@Gontareek: 280 byłoby ok :)
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 10.01.2025, 11:11:20
  • 0
#perfumy Szukam flakonów ubytkowych, głównie niszy: Nishane, Amouage, PDM, Roja, Xerjoff, Nasomatto albo inne. Podzielcie się w komentarzach co macie na handel.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesinek
Grzesinek
10.01.2025, 19:10:27 via Android
  • 2
@helloWisconsin Xerjoff Richwood. Butla 100ml. Na oko ciupke ponad połowę zostało. 950zł
Grzesinek - @helloWisconsin Xerjoff Richwood. Butla 100ml. Na oko ciupke ponad połowę...

źródło: temp_file6189808071237779371

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzesinek
Grzesinek
10.01.2025, 19:38:45 via Android
  • 2
@helloWisconsin Mogę jeszcze rozważyć sprzedaż Amouage Lyric i Sunshine.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 17.12.2024, 13:06:07
  • 2
@Tetsuya Na PPE Cię cytują :)

https://www.ppe.pl/news/359560/xbox-series-x-nie-dla-polakow-niepokojace-doniesienia-graczy.html

#xbox #konsole #gry #playstation #xboxseriesx
helloWisconsin - @Tetsuya Na PPE Cię cytują :)

https://www.ppe.pl/news/359560/xbox-s...

źródło: ppe_xbox

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sulek1124
sulek1124
17.12.2024, 13:15:50 via Wypiek
  • 0
@helloWisconsin o na xgp.pl też.
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
17.12.2024, 18:02:32 via Wykop
  • 1
@helloWisconsin: i na Gry Online XD. A ja tylko zapytałem na Support Live Chat o brak dostępności XSX w Polszy.
  • Odpowiedz
tom1988
tom1988
tom1988
16.12.2024, 21:21:18
  • 0
Jest promka na tester na znanym portalu na P na amouage Beach hut, tester cena jak w czasie choroby na C za pełnoprawny flakon. Bardzo leżał mi ten zapach, parametry miał też genialne. Miałem dwie próbki z tego tagu, pierwsza kupiona za czasów C genialna. Druga kupiona gdzieś dwa lata temu jakby minimalnie gorsza, parametry niby dalej mocarne ale zapach wydawał mi się minimalnie inny, jakby mniej szlachetny o węższej gamie zapachu.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 16.12.2024, 23:55:19 via Wykop
  • 0
@tom1988: gdzie jest promka na beach huta?
  • Odpowiedz
AaBbCcDdEeFf
AaBbCcDdEeFf
16.12.2024, 23:35:44
  • 0
Mirasy, jakie macie zdanie o Nishane Fan Your Flames? Kupiłem sobie odlewke i dla mnie to pachnie jak pokój starszej osoby która pali i ma starą, skórzaną kanape ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
AaBbCcDdEeFf - Mirasy, jakie macie zdanie o Nishane Fan Your Flames? Kupiłem sobie od...

źródło: obraz_2024-12-17_003535327

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 16.12.2024, 23:53:03 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 29.11.2024, 17:17:52
  • 0
#perfumy Szło coś kupić na tej promce rossmanna 3 za 2 czy skalperzy wszystko wykupili w pół minuty?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
29.11.2024, 17:24:28 via Wykop
  • 4
@kaktus_doniczkowy: Te niszowe jak ktoś dorwał to cenowo wychodziło bardzo spoko.
  • Odpowiedz
ebeebe123123
ebeebe123123
ebeebe123123
29.11.2024, 13:59:00
  • 0
#perfumy szukam chętnych na ściepe, flakon xerjoffa 1888 Za 433+kw. Dwa do wzięcia.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 29.11.2024, 15:17:03 via Wykop
  • 0
@ebeebe123123: Gdzie taka dobra cena?
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 20.11.2024, 16:15:17
  • 0
#perfumy Sprzedawca Pinali na Allegro jest legit? Nie ma go na perfumehub, ale opinie ma dobre i ceny wydają się normalne.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokihar
gokihar
21.11.2024, 07:22:39 via Wykop
  • 0
@helloWisconsin: perfumehub nie ma wszystkich tylko te na których może zarobić, jeśli długo i opinie dobre można zaryzykować
  • Odpowiedz
ulver86
ulver86
13.11.2024, 22:57:37
  • 0
#perfumy jakiś klasyczny ale nowoczesny zapach kolonski w stylu np. Acqua di Parma o dobrych parametrach i uczciwej cenie to ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 14.11.2024, 16:24:20 via Wykop
  • 0
@ulver86: Nishane Colognise
  • Odpowiedz
schwarzstork
schwarzstork
schwarzstork
08.11.2024, 19:45:38
  • 3
#perfumy Jakby ktoś wam próbował wmówić że obecne wypusty Hacivata są słabe, to ich nie słuchajcie bo wróciłem właśnie do domu, global hacivata wleciał dobre parę godzin temu i mi to kazali zmyć bo rodzinę pokonał mszany dusiciel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin 09.11.2024, 01:42:45 via Wykop
  • 0
@schwarzstork: potwierdzam skurczybyk całe wesele trzymał się na garniaku.
  • Odpowiedz
helloWisconsin
helloWisconsin 04.11.2024, 17:47:59
  • 1
#perfumy Szukam flakonów ubytkowych, głównie niszy: Nishane, Amouage, PDM, Roja, Xerjoff, Nasomatto albo inne. Podzielcie się w komentarzach co macie na handel.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helloWisconsin
helloWisconsin
Autor
07.11.2024, 02:04:12 via Wykop
  • 0
@kmpttt: Papilefiko w jakiej cenie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking