Wpis z mikrobloga

@ProstyKrzywy: XDD, puściłem sobie stan stron na daną godzinę, to w minutę przybywa 3 konta, i każde z nich obserwuje 3/4 tagi (a zwykle nie obserwuje się przecież żadnego jak tworzysz konto).

Oczywiście jakie te tagi, to nikt się nie dowie.

żenada i tyle, no ale mnie to nie dziwi patrząc na to jaka cenzura była za orlen,rosja,bekazpisu itp
  • Odpowiedz