Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
enclave2

enclave2

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17161
  • Znaleziska 16617
  • Mikroblog 544
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 6
bulba1605
bulba1605
bulba1605
20.09.2025, 05:22:10
  • 2644
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 20.09.2025, 10:07:47 via iOS
  • 1
@bulba1605 najlepszego na nowej drodze
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
Salido
Salido
01.09.2025, 15:59:46
  • 1809
Minął 66. (z 66) dzień wakacji.

KONIEC WAKACJI 2025!

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 5 wypadków śmiertelnych w których zginęło 6 osób.

286
Salido - Minął 66. (z 66) dzień wakacji. 

KONIEC WAKACJI 2025!

W ciągu ostatniej do...

źródło: 1-453841-51

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 02.09.2025, 11:29:14 via Wykop
  • 1
Wystarczy nam (Polakom) dać wódkę i samochód i wykończymy się sami ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
25.08.2025, 18:12:43
  • 222
Podajcie mi proszę przykłady gier z ciężkim/cięższym/przygnębiającym klimatem, które są przynajmniej choć trochę grywalne.

Jeśli chodzi o klimat to zawsze lubiłem gry Frictional Games jak Amnesia the Dark Descent, Penumbra, Soma. Z innych horrorów to Obcy Izolacja, Outlast, Darkwood, Limbo, Inside.

Ale polubiłem też Gothica, Call of Duty World at War właśnie za klimat. Mogą to też być gry tajemnicze, z niepokojącą fabułą.

#gry
Glimpse0fTheFuture - Podajcie mi proszę przykłady gier z ciężkim/cięższym/przygnębiaj...

źródło: image

Pobierz
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 26.08.2025, 06:50:24 via Wykop
  • 0
Soma jest super imo.
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
11.08.2025, 05:25:54
  • 2289
Szlag człowieka trafia. Roczniki 85-00 dostały od Polski tylko i wyłącznie wysokie ceny nieruchomości, wysokie stopy procentowe, zniszczona demografię, zerowe szanse na emeryturę, wysoka inflację i wojnę przy granicy. Jak ktoś jest zdrowy, uczył się za granicą lub prywatnie, pracuje na etacie i nie jest znajomym krolika to został tak wyruch w 4 litery jak nikt. Kiedy jakieś protesty?

I nie, roczniki po 00 jeszcze nie miały czasu wejść na rynek pracy
  • 489
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 11.08.2025, 18:49:31 via iOS
  • 1
@P4ncak3 ja wiem czy w tych latach 90tych to tak super było? Dzieciństwo szare i w zasadzie nudne. Starzy kasy nie mieli więc 99% podwórko i boisko i przeplatanka z patologią i kibolami. Różnie bywało. Ludzie jak mają głowę na karku i ambicje to żyją dobrze.
  • Odpowiedz
enclave2
enclave2 12.08.2025, 08:10:45 via Wykop
  • 1
@Qullion: nie ma co tak przez różowe okulary patrzeć bo to wcale jakiś mega wypas nie był. Będąc w latach 90 dzieckiem czy nastolatkiem nie patrzyło się na różne sprawy. Wiem, że moi starzy się spinali żeby w domu było dobrze a i tak całe dzieciństwo do 12 roku życia mieszkaliśmy z dziadkami w 2 pok z kuchnią. Tyle, że szkołą za oknem byłą i boisko ale nic więcej, rodos
  • Odpowiedz
phaxi
phaxi
07.08.2025, 11:41:00
  • 934
Tak, używam lewego kierunkowskazu na rondzie, aż tak widać?

#polskiedrogi #prawojazdy #samochody #prawo #drogi #przepisydrogowe
phaxi - Tak, używam lewego kierunkowskazu na rondzie, aż tak widać?

#polskiedrogi #p...

źródło: 3456356

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 08.08.2025, 05:37:28 via Wykop
  • 2
ja tak jeżdzę. IMO - łatwiej innym widzieć co zamirzam np. na następnym zjeździe.
  • Odpowiedz
szarytkarz
szarytkarz
05.08.2025, 21:13:28
  • 300
Szosa Karakorumska (ang. Karakoram Highway, KKH) to najwyżej położona utwardzona droga międzynarodowa na świecie, łącząca Pakistan i Chiny. Znana również jako "Autostrada Przyjaźni". KKH przecina pasmo górskie Karakorum, osiągając wysokość 4693 metrów na Przełęczy Khunjerab. Łączna długość wynosi ok. 1300 km. Budowa tej drogi to wspólny projekt Chin i Pakistanu, prace rozpoczęto w 1959, natomiast otwarcie nastąpiło w 1986.

#ciekawostki #podroze #drogi #chiny #
szarytkarz - Szosa Karakorumska (ang. Karakoram Highway, KKH) to najwyżej położona ut...

źródło: temp_file5761476150275734975

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 06.08.2025, 21:08:04 via iOS
  • 0
@szarytkarz ciekawe co ile jest stacja i McDonald :p
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
26.07.2025, 14:50:32
  • 1873
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 26.07.2025, 21:11:46 via iOS
  • 8
@Nupharizar to była p------a akcja. Ten ksiądz na znał bo to była jego parafianka a on był tzw. przyjacielem rodziny. Jak mogli ją tak q--a po prostu zostawić. Potem ludzie widzieli ją przy śmietnikach gdzieś kolo domów itd. Nikt jej w ogóle nie pomógł.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
16.07.2025, 16:04:16
  • 5913
Jan Urban właśnie został trenerem reprezentacji Polski. Daj plusa a zawołam cię w dniu zwolnienia Jana Urbana. Poprzedni trener Michał Probierz pełnił funkcję trenera 1 rok, 8 miesięcy i 22 dni #mecz #reprezentacja
anoysath - Jan Urban właśnie został trenerem reprezentacji Polski. Daj plusa a zawoła...

źródło: temp_file671016449508254641

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 17.07.2025, 09:08:31 via Wykop
  • 0
Spox, może będzie się konsultował z Robercikiem to i jego wypopkowi "fanboje" będą zadowloeni (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
biesy
biesy
16.07.2025, 06:42:25
  • 4759
Kiedy byłem małym chłopcem, pojechałem do babci na wieś. Strasznie się nudziłem, grzebałem kijem w piasku i rzucałem kamieniami do stawu.

Nagle poczułem, że ktoś się na mnie patrzy. Moja babcia stała przed wejściem do obory i przywoływała mnie gestem dłoni. Kiedy do niej poszedłem, powiedziała:

- Anon, nadejdzie kiedyś dzień, kiedy napiszesz post na mirko, a setki osób stracą czas na przezytanie go do końca.

Dziś
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 16.07.2025, 15:02:03 via iOS
  • 1
@biesy musiałeś kaczki płoszyć w tym stawie?
  • Odpowiedz
Salido
Salido
11.07.2025, 14:35:53
  • 640
Minął 14. (z 66) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 4 wypadki śmiertelne w których zginęły 4 osoby.

58 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
59 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 14. (z 66) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 4 wyp...

źródło: 1-433025-38

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 12.07.2025, 09:00:10 via iOS
  • 1
@BreathDeath no i ma dosłownie to w ..uju bo zaraz wsiada za kółko kolejnego szrota no bo yebać sąd i zakazy. To już nawet nie dykta tylko mokry papier toaletowy.
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
07.07.2025, 03:39:14
  • 4049
Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad polskim morzem. #polska #heheszki
stuparevic - Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad p...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 376
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 07.07.2025, 21:03:13 via iOS
  • 0
@curiousboi been there done that. Not here.
  • Odpowiedz
Salido
Salido
28.06.2025, 09:15:03
  • 2208
Minął 1. (z 66) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 5 wypadków śmiertelnych w których zginęło 5 osób.

5 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
5 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 1. (z 66) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 5 wypa...

źródło: 1-433025-25

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 29.06.2025, 11:44:37 via iOS
  • 0
@Salido nieźle idzie 5 wypadków 5 śmierci, to K/D ratio 1:1
  • Odpowiedz
haakenn
haakenn
22.05.2025, 15:19:45
  • 202
Mirki jest inba na grupie klasowej. Dzieciaki miały egzamin na kartę rowerową i jest afera wśród rodziców o jeden obrazek. Z chęcią wysłucham opinii ekspertów. KTO MA TUTAJ PIERWSZEŃSTWO?

#kiciochpyta #rower #samochody
haakenn - Mirki jest inba na grupie klasowej. Dzieciaki miały egzamin na kartę rowero...

źródło: 1000016705

Pobierz
  • 458
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 22.05.2025, 19:59:11 via iOS
  • 0
@haakenn rowerzysta - nie ma ustąp pierwszeństwa pod znakiem ronda. Czyli ci co na rondzie ustępują wjeżdżającym. W PL chyba nie ma zbyt wielu takich rond.
  • Odpowiedz
estemen
estemen
estemen
19.04.2025, 12:47:43
  • 2783
Cześć,

przygotowałem prostą stronkę MirkoProfil, która z pomocą AI generuje profil psychologiczny Mirków i Mirabelek na podstawie ich wpisów.

https://mirkoprofil.v990.net/

Strona
  • 620
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 05.05.2025, 22:14:11 via iOS
  • 0
@estemen całkiem fajne. Jest jakiś know how jak coś takiego zrobić?
  • Odpowiedz
s.....y
s.....y
konto usunięte 21.04.2025, 06:39:40
  • 360
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 22.04.2025, 07:07:53 via Wykop
  • 0
U mnie dzieciaki się leją wodą. Przed Wielkanocą w szkole się zgadują i jest meg bitwa na wodę.
  • Odpowiedz
cohh
cohh
cohh
25.03.2025, 08:51:58
  • 1513
Byłem dzisiaj w przychodni i postanowiłem skorzystać z prawa do pierwszeństwa w kolejce ze względu na posiadaną legitymacje honorowego dawcy krwi.

Pani w recepcji powiedziała, że mogę, ale pacjenci różnie reagują i się nie myliła.

Podszedłem pod gabinet lekarza, w kolejce było ~ 20 osób, spytałem się grzecznie kto teraz będzie wchodził i zacząłem wyjaśniać, że mam legitymację, jest takie prawo itd. przede mną była pani ~ 60 lat, powiedziała mi, że tu
  • 310
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 25.03.2025, 21:55:28 via Wykop
  • 0
Ja też oddaję krew i IMO to przychodnia powinna ogarniać a tym (w większości) rurom w rejestracjach się nie chce. Wchodzisz bo ci się należy i elo. Mogli też oddawać krew.
  • Odpowiedz
j.....a
j.....a
konto usunięte 26.02.2025, 14:27:22
  • 148
Jako że jutro tłusty czwartek to jak się u was na to mówi?
#gotujzwykopem
j.....a - Jako że jutro tłusty czwartek to jak się u was na to mówi? 
#gotujzwykopem

źródło: c0f753cb3067493a8fd362d2391df746

Pobierz

no jak

  • chrustnice 4.0% (422)
  • grzympoły 3.8% (395)
  • faworki 88.9% (9305)
  • midrosty 2.0% (209)
  • charaberki 1.2% (130)

Oddanych głosów: 10461

  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 26.02.2025, 19:54:04 via iOS
  • 1
@julia-kuterska faforki :)
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
28.01.2025, 12:47:15
  • 1594
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 29.01.2025, 08:09:28 via Wykop
  • 1
zdrowia!
  • Odpowiedz
wykop
wykop
19.12.2024, 16:53:35
  • 239
Roczne podsumowanie aktywności 2024 – sprawdź już dziś! 🚀

Wykopowicze, rok 2024 obfitował w emocje, dyskusje i odkrycia na Wykopie – teraz nadszedł czas, aby podsumować Waszą aktywność! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie, które pokazuje, jak wyglądał Wasz wykopowy rok. Sprawdźcie, ile komentarzy napisaliście, jakie treści zebrały najwięcej plusów i który dzień był Waszym najbardziej aktywnym dniem!

Jak zobaczyć swoje podsumowanie?
To proste! Wystarczy, że klikniecie w baner, który znajdziecie w swoim profilu. Podsumowanie dostępne
wykop - Roczne podsumowanie aktywności 2024 – sprawdź już dziś! 🚀

Wykopowicze, rok ...

źródło: Wykop (2)

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enclave2
enclave2 19.12.2024, 18:45:22 via iOS
  • 2
@qew12 tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 10 z 13
  • >
  • Łodzianin z dziada-pradziada xD
  • Łódź

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.01.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking