Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dullboy

dullboy

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14081
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 14049
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 23
Eksagnem
Eksagnem
13.04.2026, 13:36:36
  • 19
Nazwijcie mnie fanboyem, ale ja po prostu uwielbiam tę jego serię. Chłop w jeden kwartał ogrywa więcej tytułów, niż ja zwykle jestem w stanie przez dwa lata. Równolegle potrafi grać w tyle gier, że już dawno pogubiłbym kontekst i nie wiedziałbym na czym właściwie skończyłem. Robi to wszystko mając żonę dziecko, zwykłą pracę, jeszcze pojedzie na siłownię, zrobi trening, nagra materiał i go zmontuje. Dla mnie ten człowiek jest jakimś k---a robotem,
Eksagnem - Nazwijcie mnie fanboyem, ale ja po prostu uwielbiam tę jego serię. Chłop w...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 13.04.2026, 13:43:09 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: też go bardzo lubię ale on już nie ma zwykłej pracy. Był szewcem nawet nie na cały etat chyba ale zrezygnował
  • Odpowiedz
dullboy
dullboy 13.04.2026, 13:52:24 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: także jak się siedzi cały dzień w domu z bombelkiem to trochę łatwiej. Zwłaszcza jak się nie ma kolegów irl o czym sam wspominał ani rodziny w Szwecji.
  • Odpowiedz
dullboy
dullboy 13.04.2026, 14:04:31 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: no nie. Ale jego dziewczyna chyba pracuje i chyba mówił że ze sprzedaży gierek coś ma i generalnie są oszczędni więc jakoś styka.
  • Odpowiedz
Bryk
Bryk
12.04.2026, 17:56:41
  • 304
Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsumowania pracy naszego „orła z Ukrainy” #konfitura z polskim dowodem, chciałbym przedstawić, dlaczego według mnie jego działalność „dla społeczeństwa” (oczywiście nie tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bo uznał, że #samochodoza zarabia na tym pieniądze i robi wyświetlenia, więc on też będzie) to czyste sku*wysyństwo.

Jestem przeciwny sytuacjom, gdy ktoś parkuje samochód na zakazie, gdy obok jest np. parking płatny.
Bryk - Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsu...

źródło: image

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 12.04.2026, 18:49:56 via Wykop
  • 11
idol wykopków obrażony
dullboy - idol wykopków obrażony

źródło: 6ljx43

Pobierz
  • Odpowiedz
Powiatowy_Posterunek_zNibiru
Powiatowy_Posterunek_zNibiru
12.04.2026, 12:04:02
  • 10
Dwaj najlepsi przyjaciele <3 #psy #koty
PowiatowyPosterunekzNibiru - Dwaj najlepsi przyjaciele <3 #psy #koty

źródło: 1000000679

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 12.04.2026, 13:00:11 via Wykop
  • 2
@Powiatowy_Posterunek_zNibiru: ale brzydki kundel
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
11.04.2026, 19:17:02
  • 1
Macie jakiś ciekawy film do polecenia na wieczór? Najlepiej jakbyście mieli coś w klimatach post apokaliptycznych, może być zombie lub bez, może jakiś bunkier, walka o przetrwanie - obejrzałbym chętnie coś w stylu "World War Z". Albo niekoniecznie post apo - ale z jakąś akcją, może jakąś tajemnicą, może jakiś thriller. Rzućcie co macie.

#szukamfilmu #film #kino #netflix #hbogo #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 11.04.2026, 19:59:12 via Wykop
  • 1
@Kenteris: cloverfield lane 10 jak nie widziałeś
  • Odpowiedz
Creed-Bratton
Creed-Bratton
10.04.2026, 15:43:36
  • 18
"NIE SŁYSZĘ BICIA SWEGO SERCA
W DOMU UPRAWIAM CZARNĄ MAGIĘ
NA SZYI NOSZĘ PROCHY BRATA
PRZEKLINAM ŻYCIE, ŚMIERCI PRAGNĘ
CZĘSTO GOŚCI MNIE SAM DIABEŁ
DYSKUTUJEMY O NICOŚCI
Creed-Bratton - "NIE SŁYSZĘ BICIA SWEGO SERCA
W DOMU UPRAWIAM CZARNĄ MAGIĘ
NA SZYI NO...

źródło: plaga

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 10.04.2026, 15:59:24 via Wykop
  • 7
@Creed-Bratton: ten dywan i kanapa xd #polskiedomy
dullboy - @Creed-Bratton: ten dywan i kanapa xd #polskiedomy

źródło: p

Pobierz
  • Odpowiedz
dullboy
dullboy 10.04.2026, 13:04:36
  • 5
ale to jest dobre. przepraszam że nie lajkowałem jak wrzucaliście (╥﹏╥) #blackmetal
dullboy - ale to jest dobre. przepraszam że nie lajkowałem jak wrzucaliście (╥﹏╥) #bl...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

erni13
erni13
06.04.2026, 08:59:43
  • 183
Lubię jeździć na wieś w Polsce C

#gownowpis #pokazpsa #smiesznypiesek #fotografia
erni13 - Lubię jeździć na wieś w Polsce C 

#gownowpis #pokazpsa #smiesznypiesek #fot...

źródło: IMG_8313

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 06.04.2026, 14:10:59 via Wykop
  • 1
@erni13: PINGWIN XDDD
dullboy - @erni13: PINGWIN XDDD
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
06.04.2026, 06:10:35
  • 19
#kiszak Kiszakowi zarzucają ludzie w komentarzach że c---a się zna o lolu i nie powinien się wypowiadać, więc on to porównuje do "nie lubisz gówna? itd (kto zna te jego tyradę ten wie co będzie dalej)". A dalej to czyta komentarze jakiegoś widza który RZEKOMO od pół roku pisze komentarze że kiszak to narcyzm itd i że mówi o jakimś usuwaniu komentarzy (przecież to nigdy się nie dzieje pod jego
MagicznyKarp - #kiszak Kiszakowi zarzucają ludzie w komentarzach że c---a się zna o l...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 06.04.2026, 13:29:02 via Wykop
  • 5
@MagicznyKarp: jak rozpoznać idiotę w internecie? Używanie porównań totalnie z d--y
dullboy - @MagicznyKarp: jak rozpoznać idiotę w internecie? Używanie porównań totalni...
  • Odpowiedz

899

Panu już podziękowano za jazdę w kurierce

Panu już podziękowano za jazdę w kurierce

A mógł przeprosić i tyle, a chłopu dresik się włączył. Na drogach nie ma miejsca dla niebezpiecznych i sfrustrowanych ludzi. Cofanie samochodem dostawczym po chodniku i przejściu dla pieszych jest skrajnie nieodpowiedzialne i

findi
z
youtube.com
dodany: 31.03.2026, 08:28:52
  • 294
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
dullboy
dullboy 31.03.2026, 14:25:49 via Wykop
  • 1
Swoją drogą to niezłe #pieklomezczyzn w tych komentarzach xD normalny szczupły co prawda agresywny Seba ale nie jakiś wysuszony a tu same pociski że suchoklates i szczur xD ładnie się ludziom p----------o w głowach od tego Instagrama.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prostymirek
prostymirek
30.03.2026, 16:20:11
  • 4
Henry Cavill przygotowywał się do roli Geralta w „Wiedźminie” poprzez
ekstremalny trening siłowy, intensywną naukę walki mieczem oraz restrykcyjną dietę obejmującą odwodnienie do scen rozbieranych. Cavill nie tylko przeczytał książki Andrzeja Sapkowskiego, ale także grał w gry, co pozwoliło mu dogłębnie zrozumieć postać Geralta.

Paapa Essiedu prawdopodobnie nie wie nic o postaci którą ma grać, a jak ci się to nie podoba, to jesteś rasistą ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 30.03.2026, 18:39:59 via Wykop
  • 2
Paapa Essiedu prawdopodobnie nie wie nic o postaci którą ma grać, a jak ci się to nie podoba, to jesteś rasistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@prostymirek: no ale skąd wiesz, że nie wie? Czytałeś jakiś wywiad czy coś i odniosłeś takie wrażenie? Czy 'JEST CZARNY TO PEWNIE NIE WIE'?
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
27.03.2026, 05:41:14
  • 29
Wąsaty spec od wszystkiego oglądał trailer nowego Pottera i gada po kilku sekundach zachwycony, że przepiękny color grading.
Serial co ma kolory jak każdy gówniany teraz od Netflixa, no faktycznie przepięknie xD.
Ino za chwilę znowu zmiana narracji i w sumie nie taki dobry ten color grading.

#kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 27.03.2026, 07:28:04 via Wykop
  • 11
@Dragnipurake: a ty książkę o kolorach czytałeś? No właśnie
  • Odpowiedz
waro
waro
25.03.2026, 19:54:31
  • 8
W sumie ten zwiastun Harry'ego Pottera wygląda lepiej, niż się spodziewałem (ale nie spodziewałem się za wiele) i nawet mógłbym go uznać za ładny. Nie mniej o 2 kwestiach trzeba wspomnieć:

1) DLACZEGO HOGWART NIE WYGLĄDA NA MAGICZNĄ SZKOŁĘ? Gdzie latające świeczki i czemu zamiast nich dali jakieś szpetne, elektryczne lampiony? Gdzie magicznie przesuwające się schody? Przecież Hogwart powinien ociekać magią na każdym kroku! Gdzie jest magia do cholery?!

I czemu tak jest tak
waro - W sumie ten zwiastun Harry'ego Pottera wygląda lepiej, niż się spodziewałem (a...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 25.03.2026, 20:07:43 via Wykop
  • 0
@waro: 1) jak czegos nie pokazali w trailerze to to nie istnieje?
  • Odpowiedz
dullboy
dullboy 25.03.2026, 20:40:58 via Wykop
  • 0
@waro: acha xD
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
25.03.2026, 11:06:12
  • 29
#kiszak youtube podpowiedział taki materiał, niesamowita wartość dodana przez kiszule, 1 minuta i 40 sekund XD
Bujak - #kiszak youtube podpowiedział taki materiał, niesamowita wartość dodana przez...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 25.03.2026, 13:17:32 via Wykop
  • 0
@Bujak:
dullboy - @Bujak:
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
24.03.2026, 10:14:14
  • 246
Zgłaszajcie filmiki konfitury na YT za dokuczanie i nękanie (podpada pod 107kw).
Polecam też uciąć mu finansowanie czyli przez formularz kontaktowy patronite skontaktować się z nimi. Pierwsze maile już poszły.
Mam nadzieje, że spadnie z rowerka

#konfitura
  • 265
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 24.03.2026, 20:16:34 via Wykop
  • 1
@congobongo: niczego nie będę zgłaszał bo w------e i niech sobie konfidentura nagrywa ale powodzenia w przekonywaniu wykopków do czegokolwiek w tej sprawie xD tu jest regularne walenie kołnika do tych przychlastów, którym zabierali kanapki w szkole i tego nie zmienisz
  • Odpowiedz
TheStrategist
TheStrategist
TheStrategist
23.03.2026, 05:39:34
  • 70
Shalom.

6:30. Tired of winning.

#rodzicielstwo #swobodnezycie #demografia
TheStrategist - Shalom.

6:30. Tired of winning.

#rodzicielstwo #swobodnezycie #demo...

źródło: 496

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 23.03.2026, 11:38:54 via Wykop
  • 2
#rodzicielstwo i #swobodnezycie ? K---a jak?


@Odki: typowy cope jest typowy
  • Odpowiedz
nocne_zwidy
nocne_zwidy
21.03.2026, 18:59:17
  • 17
Jestem ciekaw co działoby się gdyby podczas zdawania prawka, egzaminator nie wskazał miejsca, w którym zdający ma zaparkować tylko powiedziałby "proszę zaparkować prostopadle w najbliższym możliwym miejscu".
Wydaje mi się, że 50% nie zdałoby bo wpierdzielaliby się na chodniki albo parkowaliby na przejściach.
Wnioskuję to po tym, że większość ludzi na filmach u #konfitura lub #samochodoza jest wręcz w szoku gdy zwróci im się uwagę, że to miejsce
nocne_zwidy - Jestem ciekaw co działoby się gdyby podczas zdawania prawka, egzaminato...

źródło: 1000001910

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 22.03.2026, 12:57:24 via Wykop
  • 0
zaparkować prostopadle


@nocne_zwidy: zdjęcie niepowiązane
  • Odpowiedz
ArnoldLayne
ArnoldLayne
21.03.2026, 14:53:53
  • 8
#united
ArnoldLayne - #united

źródło: daac7b360e019045928d9cc3ad8151a3fcc58afe5458c0f993b4772649f3e982

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy 21.03.2026, 18:54:59 via Wykop
  • 1
@ArnoldLayne: wielki Everton z Panem Moyesem na czele też daje radę (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.03.2020

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking