Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
domeal
domeal

domeal

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 240
  • Znaleziska 88
  • Mikroblog 152
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Wayner
Wayner
06.06.2026, 13:40:02
  • 0
#tenis granie takimi wysokimi piłkami to jakaś nowa meta?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 06.06.2026, 13:40:34 via Wykop
  • 0
@Wayner: nie, specjalność Mai
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
04.06.2026, 15:36:26
  • 1
#tenis czemu w sumie jak z serwisu piłka dotknie siatki, ale poleci dalej to jest powtórka? przecież to właśnie powinno być bonusowo punktowane zagranie xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 04.06.2026, 15:38:02 via Wykop
  • 0
@LuznaPusi: ciężkie do odebrania, niemożliwe do powtórzenia (czyt. byłby punkt za farta)
  • Odpowiedz
domeal
domeal
domeal 04.06.2026, 12:13:49
  • 12
k---a, zauważył

#gielda
domeal - k---a, zauważył

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
04.06.2026, 12:15:42 via Wykop
  • 0
@domeal: kurs był po 690 w momencie gdy to pisałeś (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
domeal
domeal
domeal 19.05.2026, 17:30:45
  • 2
Mam złe wieści, kupiłem Microna dzisiaj o 17:30 - grubas jeszcze się nie zorientował, ale ostrzegam

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
01.05.2026, 19:59:37
  • 3
Mam jeszcze z Lechem

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 01.05.2026, 19:59:56 via Wykop
  • 1
@Promilus: dawaj
  • Odpowiedz
Lilac
Lilac
26.04.2026, 09:58:03
  • 3
Inicjatywa spoko ale ktoś sprawdził tą fundację? Ilu mają podopiecznych itp bo ludzie wpłacają aby pomóc wszystkim a zaraz się okaże że fundacja ma 10 podopiecznych no i czy prezes tej fundacji był na livie i opowiadał co zrobili już oraz co planują? Bo zaraz się okaże że to kolega Bedosa ten wpłacił milion zł aby nakręcić spiralę a wyciagnie od kolegi 10mln.

#latwogang
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 26.04.2026, 10:08:47 via Wykop
  • 0
@Lilac: w sumie to sprawdzałem, ale prawdą jest że sprawozdania fundacji w Polsce są umiarkowanie treściwe. Opublikowane są dane za 2024, mieli ponad 600 podopiecznych. Zatrudnionych osób jest 10 osób, średnia pensja w okolicach minimalnej, dodatkowo 20 zleceniowek ale nie na jakieś wybitne kwoty. Najwyższe miesięczne wynagrodzenie prezesa 22k - nie najlepiej, ale też nie oburzająco, skala działalności spółki jest spora.
Dodatkowo problemem jest jej działalność, WOŚP jest prosty do
  • Odpowiedz
domeal
domeal
domeal 26.04.2026, 10:13:38 via Wykop
  • 0
@domeal: podsumowując, nie śmierdzi to jakoś wybitnie, ale nie ma co się spodziewać, że będzie miała efektywność porównywalną z WOŚP czy Caritas. Z uwagi na skalę akcji pewnie przygarnie ich pro bono jakiś poważniejszy audytor, trzeba zerknąć za rok jak będzie wyglądało sprawko.
  • Odpowiedz
Kielek96
Kielek96
12.04.2026, 22:09:48
  • 31
Przykry upadek człowieka, który niegdyś potrafił być charyzmatyczny, sprytny, elastyczny i umiał grać na kilku fortepianach i realizować swoje cele. Później jednak coś się z nim stało i zmienił swój kraj w kondominium rosyjsko-chińskie pod mafijnym zarządem powierniczym. Szkoda, zmarnował talenty, które niewątpliwie posiadał i nie wykorzystał ich by poprawić życie ludziom a wykorzystał je by stworzyć bandyckie państwo.

Dlaczego on z czasem skręcił w tak złą stronę?

#wegry #
Kielek96 - Przykry upadek człowieka, który niegdyś potrafił być charyzmatyczny, spryt...

źródło: Orban sam

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 12.04.2026, 22:18:02 via Wykop
  • 3
@Kielek96: Granie na kilku fortepianach ma tę wadę, że jeśli część z nich jest źle nastrojona to na koniec dnia sam tracisz wyczucie jak powinny brzmieć.
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99
14.12.2025, 21:00:03
  • 0
Jeszcze legia ma szanse na mistrzostwo?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 14.12.2025, 21:01:42 via Wykop
  • 0
@Exit99: teraz to już łatwo, po spokojnej sytuacji w LK mogą już skupić się na lidze
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
07.09.2025, 14:21:39
  • 34
#f1 Patrzcie jakie ja mam ogórki ( ͡º ͜ʖ͡º)
TickJackson - #f1 Patrzcie jakie ja mam ogórki ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: f1 ogury

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 07.09.2025, 14:24:05 via Wykop
  • 0
@Jailer: na Monzy
  • Odpowiedz
domeal
domeal
domeal 25.08.2025, 20:42:26
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

harcerz
harcerz
25.08.2025, 20:46:10 via Wykop
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
25.08.2025, 20:46:58 via Wykop
  • 32
Wspaniałe są te decyzje naszego prezydenta


@domeal: nieironicznie swietna decyzja, oby weszła. Mówisz że Niemcy też mają nam za złe tą penalizacje symboli nazistowskich?
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
10.07.2025, 09:10:30
  • 2
#gielda #evzchin #nio #samochodyelektryczne
Nowe Onvo L90.
gonzo91 - #gielda #evzchin #nio #samochodyelektryczne
Nowe Onvo L90.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
domeal
domeal
domeal 10.07.2025, 09:51:34 via Wykop
  • 1
@gonzo91: wygląda całkiem dobrze, czyli będzie spadać
  • Odpowiedz
Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
03.07.2025, 09:25:53
  • 5
Dywidendy to jest jakiś relikt przeszłości, czy skąd sie bierze ich fenomen? Pytam poważnie bo widze te nagłówki o tym ile to procent dywidendy wyplaci firma X, może 6% albo i 7%, tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie i nie czaje totalnie. Może kiedyś dużo ciężej było sprzedać samemu akcje, stąd dywidenda była takim wow¯\(ツ)/¯
#gielda
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 03.07.2025, 09:37:18 via Wykop
  • 46
@Jestem_robotem123: akcje u swoich podstaw (z pominięciem kwestii stricte właścicielskich, nie dostępnych dla ulicy) miały umożliwić partycypowanie w wynikach finansowych w zamian za kapitał. Generalnie tylko dzięki dywidendzie (jeśli nie tej wypłaconej) akcje mają jakąkolwiek wartość poza spekulacją - czyli jeśli spółka nie wypłaca dywidendy to z zamysłu powinna te środki tak zainwestować, żeby w przyszłości wypłacić ją większą. W dzisiejszych czasach to zanikło, bo handel jest prosty i spekuła
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
01.06.2025, 16:10:39
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 01.06.2025, 16:12:54 via Wykop
  • 0
@badreligion66: dobra, a jak to wygląda obecnie?
  • Odpowiedz
MajsterDioda
MajsterDioda
MajsterDioda
15.04.2025, 20:36:45
  • 0
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 15.04.2025, 20:57:59 via Wykop
  • 1
@gizmo1231: w końcu nie napisał, że to nie jest porada inwestycyjna, KNF lubi to
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
21.03.2025, 09:56:07
  • 849
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polityka
wredny_bombelek - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polityka

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 21.03.2025, 13:16:21 via Wykop
  • 1
@acpiorundc: 2.000.000 - 600.000 = 2.000.000
Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
natanyaach
natanyaach
18.03.2025, 06:16:10
  • 4
Uhuhu #nio #gielda
natanyaach - Uhuhu #nio #gielda

źródło: IMG_0109

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 18.03.2025, 07:31:28 via Wykop
  • 1
@natanyaach: to będzie spadać
  • Odpowiedz
domeal
domeal
domeal 13.02.2025, 13:16:46
  • 15
Najbardziej gnije z tego, że się tak obsrali narracją o dopłatach dla deweloperów i wywalili ich z programu - ale uzależnienie od pompowania betonu jest tak mocne, że i tak muszą coś przepychać.

Podsumowując, program wygląda jak próba pompowania powiatowych, gdzie i tak pierwotny jest średnio atrakcyjny a ceny mieszczą się w limitach, podobnie zarobki to taki Konin tier wg. progów xD

#nieruchomosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekolatka
Czekolatka
Czekolatka
13.02.2025, 13:17:56 via Wykop
  • 4
@domeal: deweloperom dali grunty rolne w miastach. Pewnie i tak są z tego zadowoleni.
  • Odpowiedz
domeal
domeal
domeal 09.02.2025, 09:48:28
  • 0
#nieruchomosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
09.02.2025, 12:37:34 via Wykop
  • 0
@domeal: nie wiem mordo, naprawdę. z jednej strony niby tak, ale jak się głębiej nad tym zastanowić to chyba jednak nie do końca
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
22.01.2025, 20:27:41
  • 429
I to mają być te przełomowe materiały które pogrążą Owsiaka? przecież to jakiś bełkot.

#kanalzero #wosp
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domeal
domeal
domeal 22.01.2025, 20:33:06 via Wykop
  • 650
@picasssss1: całkiem dobry wywiad, w ciągu nie całych 2h Wielgucki pokazał, że: nie rozumie wyroków sądów, nie umie czytać sprawozdań finansowych, nie rozumie jak funkcjonują firmy podwykonawcze oraz fundacje. A to wszystko po latach chadzania za Owsiakiem po sądach xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking