Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
deede

deede

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4008
  • Znaleziska 840
  • Mikroblog 3168
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 67
deede
deede 13.03.2025, 18:09:11
  • 0
Też tak macie, że jak widzicie mema lub jakoś obrazek to scrolujcie jak najszybciej?
#pytanie #kiciochpyta

tak, czy nie

  • tak 25.0% (2)
  • nie 75.0% (6)

Oddanych głosów: 8

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R2rro
R2rro
R2rro
13.03.2025, 18:10:41 via Wypiek
  • 0
@deede nie
  • Odpowiedz
deede
deede 12.03.2025, 19:06:12
  • 0
Jakie rozwiązanie najlepsze? Mam trochę drewnianego materiału i coś chce przyciąć na ukos i wzdłuż. Nie chce mi się kupować pilarki i ukośnicy. Jest coś, czyli jakiś stół co mi zastąpi oba rozwiązania? Do amatorskich prac. #stolarstwo #majsterkowanie ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede
Autor
12.03.2025, 19:16:31 via Android
  • 0
@gorzki99 to jasne, ale chciałbym mieć coś co sobie rozłożę i mogę mierzyć co i jak przyciąć.
  • Odpowiedz
deede
deede 14.02.2025, 14:23:15
  • 0
Szukam dobrych butów roboczych na zimę i drugich na cieplejsze dni. Praca 8h, w warunkach rolniczych i warsztatowych. Do gówna zakładam gumaki.
Problemem jest, że pocą mi się stopy i to mnie wkurza najmocniej. Moze jakiś zestaw butów, wkładek i skarpetek, który to zminimalizuje chociaż. #rolnictwo #warsztat #buty #obuwie #mechanikasamochodowa #stopy #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM
14.02.2025, 14:33:20 via Wykop
  • 0
@deede: spróbuj buty robocze VM Safety, Są ultralekkie i wygodne, do tego mają oddychającą powłokę. Tylko, że tanio nie będzie.
  • Odpowiedz
deede
deede 24.09.2024, 11:10:07
  • 0
Znacie jakies i moglibyscie polecić strony typu rocketjobs do poszukania pracy?
#praca #pracazdalna #kiciochpyta #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
24.09.2024, 11:16:55 via Wykop
  • 1
@deede:
justjoinit
nofluffjobs
pracuj.pl

wszędzie filtry na pracę zdalną są.
  • Odpowiedz
Oo-oO
Oo-oO
24.09.2024, 19:50:33 via Wykop
  • 1
@deede: https://github.com/O-ovo-O/wykop_faq/blob/main/prog/czy_ma_sens.md
  • Odpowiedz

5026

Polscy siatkarze wygrali z USA i są w finale Igrzysk 2024!!!

Polscy siatkarze wygrali z USA i są w finale Igrzysk 2024!!!

Mamy to! Zwroty akcji, wielki kryzys Polaków i genialny zryw, który dał zwycięstwo. Polscy siatkarze w dramatycznym półfinale igrzysk w Paryżu pokonali USA 3:2 (25:23, 25:27, 14:25, 25:23, 15:13). W sobotę zagramy o złoty medal olimpijski!

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 07.08.2024, 16:28:16
  • 410
  • #
    polska
  • #
    siatkowka
  • #
    paryz2024
deede
deede 07.08.2024, 16:39:53 via Android
  • 6
Nie wygrali, zobaczcie na podpis pod obrazem, to tak samo jak z lądowaniem na Ksieżycu, Amerykanie kręcą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
deede - Nie wygrali, zobaczcie na podpis pod obrazem, to tak samo jak z lądowaniem na...

źródło: temp_file2749056667895321852

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.07.2024, 17:13:43
  • 5
Mega_Smieszek

źródło: temp_file7985448630835151673

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 20.07.2024, 17:35:08 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Tylko dla odważnych (2017r.)
  • Odpowiedz
Salido
Salido
11.07.2024, 10:03:16
  • 403
Minął 20. (z 73) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 5 wypadków śmiertelnych w których zginęło 5 osób.

114 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
120 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 20. (z 73) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 5 wyp...

źródło: 1-411243-32

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 11.07.2024, 10:13:33 via Wykop
  • 8
@Salido: chyba WM poddało się -> https://gazetaolsztynska.pl/1070573,Tragiczny-wypadek-Ladowarka-wpadla-do-stawu-kierowca-nie-przezyl.html
  • Odpowiedz
deede
deede 11.07.2024, 12:33:17 via Wykop
  • 0
@Efremz: tu nie wiadomo jeszcze czy zgon nastąpił w związku z wypadkiem,
  • Odpowiedz
deede
deede 25.06.2024, 06:14:48
  • 0
Co za dodatkowe badanie? #medycyna #krew #laboratorium #lekarz
deede - Co za dodatkowe badanie? #medycyna #krew #laboratorium #lekarz

źródło: temp_file535215492437692080

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede
Autor
25.06.2024, 06:28:05 via Android
  • 0
@wuzeta nic takiego nie znajduję w necie, chyba że to z krwi tylko kwestionariusz wypalenia zawodowego, hm....
  • Odpowiedz
Pan_Ryba
Pan_Ryba
Pan_Ryba
21.06.2024, 17:09:50
  • 1
Ze względu na problemy ze stabilnością neta (głównie problemy z aplikacjami przewozowymi bolta i ubera) zmuszony będę chyba przenieść numer z OrangeFlex gdzieś indziej. Jestem w trakcie rozmów z supportem ale nie łudzę się że coś to da. Wstępnie przetestowałem sobie starter Playa i wszystko śmiga idealnie. Jest jakaś oferta na rynku zbliżona do flexa? Zależy mi głównie na dwóch kartach sim. Na jednej może być tylko internet. Obecnie płacę 35zł za
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 21.06.2024, 17:13:05 via Wykop
  • 2
@Pan_Ryba: https://mobilevikings.pl/pl/subskrypcja działa na pleju, masz 120Gb na miesiac i sie kumuluje,
  • Odpowiedz
deede
deede 21.06.2024, 18:49:28 via Android
  • 0
@Pan_Ryba

@deede: Nie widzę tu opcji z dwoma kartami a dwa numery to już 60zł/miesiąc

Nie doczytałem, że chodzi o 2. kartę. Ale może coś znajdziesz
  • Odpowiedz
deede
deede 07.05.2024, 10:49:39
  • 2
Laska w familiadzie przed chwilą. "Państwo nad Bałtykiem?"


Potem jeszcze przyszła jej kolej i:

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
07.05.2024, 11:12:44 via Wykop
  • 0
@deede: kurła norwegia rzeczywiście nie nad bałtykiem :D tam jeszcze jakaś dania jest :D
  • Odpowiedz
T.....9
T.....9
konto usunięte 07.05.2024, 10:37:22
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 07.05.2024, 10:46:03 via Wykop
  • 1
@Tygrys99: cześć Mateusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
hadrian3
hadrian3
06.05.2024, 07:27:59
  • 1
Też tak macie że otomoto wam nie działa? Cały czas wyrzuca mi komunikat "Wystąpił nieoczekiwany błąd Pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za niedogodności!". Na edge mi działa a na chrome lipa. #chrome #internet #przegladarki #edge #mozilla #otomoto
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 06.05.2024, 07:38:42 via Wykop
  • 1
@hadrian3: u mnie to samo
  • Odpowiedz

17

Mapy i inne dokumenty z całego świata

Mapy i inne dokumenty z całego świata

Warto wejść i poprzeglądać, dobre rozdzielczości. Można też zakupić lub sprzedać. ich opis: Zajmujemy się sprzedażą pięknych i rzadkich oryginalnych antycznych map i atlasów z okresu od XV do XX wieku. Nasz asortyment online obejmuje około 10 000 autentycznych, zabytkowych map, map mórz i atlasów.

deede
z
raremaps.com
dodany: 17.04.2024, 03:00:20
  • 4
  • #
    mapy
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiedza
  • #
    mapporn
  • #
    mapyboners
deede
deede
Autor
17.04.2024, 03:09:56 via Android
  • 1
O np taki smaczek
deede - O np taki smaczek

źródło: temp_file6598881879601130550

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

deede
deede
Autor
17.04.2024, 03:13:14 via Android
  • 0
Albo to "Earthrise" (The First Photo of the Earth from the Moon) cena 95k $
deede - Albo to "Earthrise" (The First Photo of the Earth from the Moon) cena 95k $

źródło: temp_file1588225441860442228

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zapyzialec
Zapyzialec
Zapyzialec
11.03.2024, 15:16:54
  • 0
#zdrowie #medycyna
Jak mi się często szczyć chce, nawet 3 razy w ciągu godziny to dolega mi co?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 11.03.2024, 15:18:08 via Wykop
  • 2
@Zapyzialec: zrób sobie wyniki na cukier
  • Odpowiedz
szychun
szychun
11.03.2024, 10:08:47
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 11.03.2024, 10:09:41 via Wykop
  • 0
@szychun: prawnik
  • Odpowiedz
deede
deede 08.03.2024, 21:17:24
  • 0
#bankmillenium działa Wam?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....k
f.....k
konto usunięte 08.03.2024, 21:18:29 via iOS
  • 0
@deede działa
  • Odpowiedz
NauczcieSiePisacPoPolsku
NauczcieSiePisacPoPolsku
05.03.2024, 12:20:45
  • 0
Mirki z #olsztyn, pewnie było, ale nie znalazłem - lepiej internet 600 Mb z Vectry czy światłowód T Mobile? Vectrę mam od kilku lat, ale właśnie kończy mi się umowa i podnoszą cenę, jakość łącza nie jest tragiczna, ale mogłaby być lepsza.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 05.03.2024, 16:12:58 via Android
  • 0
@NauczcieSiePisacPoPolsku a co jak zostaniesz z umową na czas nieokreślony, czyli bez przedłużania?
  • Odpowiedz
kseroboy
kseroboy
18.02.2024, 10:25:59
  • 0
Nie wspieram piractwa, ale kurde płace za milion platform a jak chce coś konkretnego kurde blaszka jak Chucky to nie ma. Istnieją jakieś strony gdzie obejrzę coś online? #seriale #netflix #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deede
deede 18.02.2024, 10:38:07 via Wykop
  • 0
@kseroboy: https://isdb.pl/
  • Odpowiedz
deede
deede 13.11.2023, 12:48:21
  • 0
Drewno się przypaliło?
deede - Drewno się przypaliło?

źródło: temp_file3612841407032442011

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wash-and-go
wash-and-go
13.11.2023, 12:48:59 via Android
  • 0
Ale musi mieć strupy w nosie po tej krajówie bezczelny.
  • Odpowiedz
wash-and-go
wash-and-go
13.11.2023, 12:49:09 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.11.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.09.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking