Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debug
debug

debug

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25033
  • Znaleziska 12472
  • Mikroblog 12561
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
  • Dodane (306)
  • Komentowane (1607)
  • Plusowane (10648)
RiczardH
RiczardH
11.01.2026, 06:39:19
  • 5
#psy trochę popadało
RiczardH - #psy trochę popadało

źródło: 12701

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....a
N.....a
konto usunięte 11.01.2026, 07:06:18 via Wykop
  • 5
@RiczardH: idefix zrób stójkę
  • Odpowiedz
twojastarazapindala
twojastarazapindala
12.01.2026, 13:01:40
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwykly_szarak
zwykly_szarak
12.01.2026, 13:05:12 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Serendipity67
Serendipity67
12.01.2026, 13:09:45 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
11.01.2026, 10:58:23
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
Autor
11.01.2026, 12:06:29 via Wykop
  • 16
płacą podatki i składkę zdrowotną więc mają prawo korzystać z opieki zdrowotnej. Mając gdzieś co taki wielki pan jak ty sobie pomyśli


@pawelczixd: do niedawna wszyscy byli objęci ubezpieczeniem. Oczywiście jeśli płacą to mogą ale mogą też mówić do mnie w języku jaki ja rozumiem bo ja nie mam obowiązku znać ruskiego a póki co językiem urzędowym w tym kraju jest polski.
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
Autor
11.01.2026, 12:29:40 via Wykop
  • 11
wściekły ze nie zna polskiego?


@mleko3-2procent: tak, tak samo jak ja tam jadę do nich to nie oczekuje że ktoś będzie po polsku mówił.
  • Odpowiedz
Jakub-Jakubekus
Jakub-Jakubekus
11.01.2026, 09:15:49
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
11.01.2026, 09:19:41 via Android
  • 105
Nie znam większego kukloda w świecie celebrytów od Roberta Lewandowskiego, mieć taką babę, to kvrwa porażka na całego.
Jak muszą z niego śmieszkować na kadrze czy w Barcelonie, to nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.
  • Odpowiedz
Pilaf
Pilaf
11.01.2026, 11:07:31 via Wykop
  • 45
@Jakub-Jakubekus: Ona mówiła, że ich sprowadziła z zagranicy (kilka typków) i im cały czas płaci pensje xD
  • Odpowiedz
misiekss
misiekss
11.01.2026, 08:04:05
  • 178
Choć on zadowolony z tego białego gUwna
#pokazpsa
misiekss - Choć on zadowolony z tego białego gUwna 
#pokazpsa

źródło: 1000034752

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
11.01.2026, 08:04:44 via Android
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
11.01.2026, 08:19:10 via Wykop
  • 77
@misiekss: pan sie nie boi, on nie gryzie
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
11.01.2026, 07:00:29
  • 388
Hipnoza.

Lubisz jajecznicę na boczku, dajesz mi plusa.

Immunity dog przekupiony. Myślisz, że sam się tak spasł?

#gotujzwykopem #jedzenie
Krzewiciel_prawdy - Hipnoza.

Lubisz jajecznicę na boczku, dajesz mi plusa.

Immunity...

źródło: 193

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fikster
Fikster
11.01.2026, 08:31:22 via Wykop
  • 51
@Krzewiciel_prawdy: ale z płynnym zółtkiem a nie jakąś mameje
  • Odpowiedz
neib1
neib1
11.01.2026, 08:57:08 via Wypiek
  • 18
@Fikster widzę, że człowiek kultury. Co do dodatku, to moim faworytem jest chorizo z biedry. No i szczypiorek oczywiście.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
11.01.2026, 06:08:18
  • 80
Mega_Smieszek

źródło: 1000004933

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutokintumi
jutokintumi
11.01.2026, 06:15:41 via Wykop
  • 93
@EnderWiggin: rel, do tego hugo chyba dzwoniły tylko patusy, które później dostawały pasem na dupę za rachunek za telefon
  • Odpowiedz
markhausen
markhausen
markhausen
11.01.2026, 06:22:54 via Wykop
  • 54
Trzeba było dzwonić do jakiejś królowej z Grochowa, a nie do Hugo
1) szybciej odbierze telefon
2) sumaryczny koszt byłby mniejszy niż dzwonienie na jakiś płatny numer
3) raczej też można liczyć na ujeżdżanie ptaka
4) jak dopłacisz to może do ciebie mówić głosem Hugo typu "Bardzo się starałeś, lecz za szybko z gry wyleciałeś!"
  • Odpowiedz
Gatar
Gatar
Gatar
11.01.2026, 10:05:02
  • 587
Nie ma to jak hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Gatar - Nie ma to jak hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka

źródło: fb

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h.....t
konto usunięte 11.01.2026, 10:52:50 via Wykop
  • 330
@Gatar: hipokryzja hipokryzją ale ma mają rację, myślę że brak takiej stabilności psychicznie przez dłuższy czas powoduje że wiele osób się nie decyduje na dzieci, kiedy to "szef" jest panem twojego być albo nie być i nie chroni cię państwo.

Niestety są też inne zawody niż mityczne IT i nie każdy się będzie zabijać o grafika, kelnerkę, recepcjonistę, kogoś do obsługi hafciarki. To nie są też zawody w których możesz
  • Odpowiedz
haabero
haabero
11.01.2026, 10:59:46 via Wykop
  • 217
@Gatar: gdzie tu hipokryzja? Post dotyczy wymusznia b2b zeby janusz biznesu miał na swoją kolejną furę a nie zgodnie z prawem zatrudniał na umowe o prace
  • Odpowiedz
KasKro
KasKro
11.01.2026, 06:22:54
  • 613
#humorobrazkowy
KasKro - #humorobrazkowy

źródło: image

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
11.01.2026, 06:32:11 via Android
  • 53
@KasKro: To ma sens.
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
11.01.2026, 07:22:12 via Android
  • 603
@KasKro: to nie ma sensu. Linie nie mają trzeciego wymiaru
  • Odpowiedz
skrytek
skrytek
11.01.2026, 06:54:25
  • 894
O cholibka. Ale znalazłam zdjęcie z mojego pokoju z początku wieku. Pamiętam, jak ojciec przyniósł tego Baldura w premierę. 180 zł kosztował, gdy minimalna wynosiła 500 zł brutto. Przez resztę miesiąca żywiliśmy się tylko nienawiścią do Koverasa, bo na nic innego nie było kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #baldursgate #polskiedomy
skrytek - O cholibka. Ale znalazłam zdjęcie z mojego pokoju z początku wieku. Pamięta...

źródło: 1000041624

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

YaGo_
YaGo_
11.01.2026, 07:10:42 via Wykop
  • 480
@skrytek: kiedys to byly gierki fajnie sprzedawane w takich pudelkach a teraz jakies stimy nie wiem po co
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
11.01.2026, 07:15:10 via Android
  • 684
Do tego dodawali makpki, ksiazki, artbooki czasem plyte ze sciezka dzwiekowa(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
10.01.2026, 23:08:04
  • 27
Ja za Iran mogę walczyć A wiecie dlaczego? Bo uratowali moja babcię a babcia urodziła mi mamę a mama urodziła mnie a ja żyję dzięki Iranowi. Iranie dziękuję w imieniu Babci ze przyjęliście gdy babcia uciekła z Rosji z lagrów na Syberii. Dzięki wam żyje ja i moja rodzina . Dziękujemy niech żyje wolny Iran...
#iran
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grimhzr
grimhzr
10.01.2026, 23:10:07 via Wykop
  • 34
@PIAN--A_A--KTYWNA: Nie Iran, tylko brytole którzy okupowali w tym czasie Persję
  • Odpowiedz
mexxl
mexxl
10.01.2026, 23:18:42 via Wykop
  • 47
@grimhzr: brytole byli zaangażowani w logistykę przerzucenia Polaków do Iranu, ale Iran jako państwo i społeczeństwo przyjął tych uchodźców. Irańczycy zapewnili schronienie, posiłki, opiekę medyczną i podstawową pomoc humanitarną dla Polaków słabych i wyniszczonych po zesłaniu.
W wielu źródłach podkreśla się gościnność i pomoc Irańczyków, powstawanie szkół, działalność społeczna polskiej społeczności i ogólna sympatię lokalnej ludności wobec Polaków.
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
10.01.2026, 00:39:37
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....z
konto usunięte 10.01.2026, 00:43:40 via Wykop
  • 15
@LoginZajetyPrzezKomornika: Potwierdza to co po obejrzeniu tych nagrań wie każdy normalnie myślący człowiek z IQ wyższym niż temperatura pokojowa
  • Odpowiedz
PonuryBatyskaf
PonuryBatyskaf
22.04.2023, 13:26:13
  • 76
#heheszki #humorobrazkowy #seriale #indianie
PonuryBatyskaf - #heheszki #humorobrazkowy #seriale #indianie

źródło: 341315033_645974454007061_5435321668326677098_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_
Rain_
22.04.2023, 16:24:20 via iOS
  • 4
@PonuryBatyskaf Horacy miał żonę, naraska przegrywy ヽ(⌐■_■)ノ♪♬
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
22.04.2023, 17:11:11 via Wykop
  • 4
@Rain_: dziwkę bo dziwkę ale miał - to fakt. Nawet nie parszywa z twarzy.

Nadal lepiej niż przegrywy z wykopa.
  • Odpowiedz
freedomseeker
freedomseeker
25.09.2025, 05:35:18
  • 6
Musieli się nieźle zdziwić 🫠

#historia #ameryka #usa #indianie #demotywatory
freedomseeker - Musieli się nieźle zdziwić 🫠

#historia #ameryka #usa #indianie #dem...

źródło: temp_file120638712222710148

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
25.09.2025, 05:47:31 via Wykop
  • 9
@freedomseeker: raczej arystokracji na statku nie było, byli żołnierze
miszczu90 - @freedomseeker: raczej arystokracji na statku nie było, byli żołnierze

źródło: 0857a79bc04a408b9672c6b4b462a28defe305eb63607439bc9a033b1eedec15

Pobierz
  • Odpowiedz
DAISY128
DAISY128
DAISY128
25.09.2025, 14:04:45 via Wykop
  • 2
@miszczu90: No i druga kwestia, odkrycie Ameryki to koniec XV wieku. Moda na bielenie twarzy i noszenie przez arystokratycznych mężczyzn takich peruk to druga połowa XVIII, także osoba, która zrobiła tego mema nie zna się na historii.
  • Odpowiedz
puesmanana
puesmanana
puesmanana
10.01.2026, 18:52:33
  • 187
Czy naprawdę ktoś wierzy, że SUV spalający ponad 20 l benzyny, jest bardziej ekologiczny, niż małe autko, którego norma została sklasyfikowana o stopień niżej w tabeleczce?
A co ze śladem węglowym przy produkcji takiego samochodu?
Przestańcie robić z tego wojnę ideologiczną.
#sct #krakow #motoryzacja
puesmanana - Czy naprawdę ktoś wierzy, że SUV spalający ponad 20 l benzyny, jest bard...

źródło: 1000028909

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henk__
henk__
henk__
10.01.2026, 18:54:15 via Android
  • 237
@puesmanana:
Nie przetłumaczysz zielonym sekciarzom, reszta łącznie z politykami wie, że to strefa wolna od biedy.
  • Odpowiedz
D.....b
konto usunięte 10.01.2026, 19:08:22 via Wykop
  • 162
@puesmanana: stary. Właśnie o to chodzi. Inhalujesz to każdego dnia. I jeśli mam wybierać - ja wolę inhalować z nowych samochodów niż klekotów palących więcej oliwy niż paliwa.
  • Odpowiedz
gascoigne
gascoigne
08.01.2026, 23:22:29
  • 22
"Jeszcze nie"

Zabaw akrylem ciąg dalszy.
#gascoignemaluje #malujzwykopem #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
gascoigne - "Jeszcze nie"

Zabaw akrylem ciąg dalszy. 
#gascoignemaluje #malujzwykope...

źródło: 26.01 0 Duet

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
09.01.2026, 03:02:26 via Wykop
  • 2
@gascoigne: Nawet ok.👍
Tylko po co mu ten kaganiec?
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
09.01.2026, 11:16:11 via Wykop
  • 1
@gascoigne: Cośty..(✌ ゚ ∀ ゚)☞
Czasami pod pachami, a dla hecy to i plecy, raz do roku to i w kroku.
  • Odpowiedz
gascoigne
gascoigne
10.01.2026, 13:16:27
  • 18
Smarowania akrylami ciąg dalszy
Tym razem dla córeczki 5lvl
No co zrobię, takie chciała ;)

#gascoignemaluje #tworczoscwlasna #malujzwykopem #rysujzwykopem
gascoigne - Smarowania akrylami ciąg dalszy
Tym razem dla córeczki 5lvl
No co zrobię,...

źródło: 26.01 0 piesek

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieJanek
NieJanek
10.01.2026, 16:22:35
  • 11
Przeraża mnie to jak niewiele warte jest życie drugiego człowieka dla ludzi popierających MAGA.

#ice #usa #minneapolis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mexxl
mexxl
10.01.2026, 16:50:30 via Wykop
  • 2
@NieJanek: bądźmy szczerzy. Jedna i druga strona jest tak zradykalizowana, że wystarczy podpalona zapałka i beczka prochu wybuchnie.
Trump natomiast tak odleciał, że nie ma szans na złagodzenie nastrojów, wręcz przeciwnie, jego środowisko chce deportować obywateli USA, którzy go krytykują.
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
10.01.2026, 20:45:12 via Wykop
  • 3
@NieJanek: ale wiesz że dla kobiety co zginęła życie amerykanów jest nic nie warte, bo imigranci są najważniejsi? Po prosu jest ona oceniana tak samo jak ona sama widziała ludzi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 533
  • Strona 36 z 533
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking