płacą podatki i składkę zdrowotną więc mają prawo korzystać z opieki zdrowotnej. Mając gdzieś co taki wielki pan jak ty sobie pomyśli
@pawelczixd: do niedawna wszyscy byli objęci ubezpieczeniem. Oczywiście jeśli płacą to mogą ale mogą też mówić do mnie w języku jaki ja rozumiem bo ja nie mam obowiązku znać ruskiego a póki co językiem urzędowym w tym kraju jest polski.
Nie znam większego kukloda w świecie celebrytów od Roberta Lewandowskiego, mieć taką babę, to kvrwa porażka na całego. Jak muszą z niego śmieszkować na kadrze czy w Barcelonie, to nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.
Trzeba było dzwonić do jakiejś królowej z Grochowa, a nie do Hugo 1) szybciej odbierze telefon 2) sumaryczny koszt byłby mniejszy niż dzwonienie na jakiś płatny numer 3) raczej też można liczyć na ujeżdżanie ptaka 4) jak dopłacisz to może do ciebie mówić głosem Hugo typu "Bardzo się starałeś, lecz za szybko z gry wyleciałeś!"
@Gatar: hipokryzja hipokryzją ale ma mają rację, myślę że brak takiej stabilności psychicznie przez dłuższy czas powoduje że wiele osób się nie decyduje na dzieci, kiedy to "szef" jest panem twojego być albo nie być i nie chroni cię państwo.
Niestety są też inne zawody niż mityczne IT i nie każdy się będzie zabijać o grafika, kelnerkę, recepcjonistę, kogoś do obsługi hafciarki. To nie są też zawody w których możesz
@Gatar: gdzie tu hipokryzja? Post dotyczy wymusznia b2b zeby janusz biznesu miał na swoją kolejną furę a nie zgodnie z prawem zatrudniał na umowe o prace
O cholibka. Ale znalazłam zdjęcie z mojego pokoju z początku wieku. Pamiętam, jak ojciec przyniósł tego Baldura w premierę. 180 zł kosztował, gdy minimalna wynosiła 500 zł brutto. Przez resztę miesiąca żywiliśmy się tylko nienawiścią do Koverasa, bo na nic innego nie było kasy ( ͡°͜ʖ͡°)
Ja za Iran mogę walczyć A wiecie dlaczego? Bo uratowali moja babcię a babcia urodziła mi mamę a mama urodziła mnie a ja żyję dzięki Iranowi. Iranie dziękuję w imieniu Babci ze przyjęliście gdy babcia uciekła z Rosji z lagrów na Syberii. Dzięki wam żyje ja i moja rodzina . Dziękujemy niech żyje wolny Iran... #iran
@grimhzr: brytole byli zaangażowani w logistykę przerzucenia Polaków do Iranu, ale Iran jako państwo i społeczeństwo przyjął tych uchodźców. Irańczycy zapewnili schronienie, posiłki, opiekę medyczną i podstawową pomoc humanitarną dla Polaków słabych i wyniszczonych po zesłaniu. W wielu źródłach podkreśla się gościnność i pomoc Irańczyków, powstawanie szkół, działalność społeczna polskiej społeczności i ogólna sympatię lokalnej ludności wobec Polaków.
@miszczu90: No i druga kwestia, odkrycie Ameryki to koniec XV wieku. Moda na bielenie twarzy i noszenie przez arystokratycznych mężczyzn takich peruk to druga połowa XVIII, także osoba, która zrobiła tego mema nie zna się na historii.
Czy naprawdę ktoś wierzy, że SUV spalający ponad 20 l benzyny, jest bardziej ekologiczny, niż małe autko, którego norma została sklasyfikowana o stopień niżej w tabeleczce? A co ze śladem węglowym przy produkcji takiego samochodu? Przestańcie robić z tego wojnę ideologiczną. #sct #krakow #motoryzacja
@puesmanana: stary. Właśnie o to chodzi. Inhalujesz to każdego dnia. I jeśli mam wybierać - ja wolę inhalować z nowych samochodów niż klekotów palących więcej oliwy niż paliwa.
@NieJanek: bądźmy szczerzy. Jedna i druga strona jest tak zradykalizowana, że wystarczy podpalona zapałka i beczka prochu wybuchnie. Trump natomiast tak odleciał, że nie ma szans na złagodzenie nastrojów, wręcz przeciwnie, jego środowisko chce deportować obywateli USA, którzy go krytykują.
@NieJanek: ale wiesz że dla kobiety co zginęła życie amerykanów jest nic nie warte, bo imigranci są najważniejsi? Po prosu jest ona oceniana tak samo jak ona sama widziała ludzi.
źródło: 12701
Pobierz