#polskiyoutube Patrzcie, Mirasy. Da się próbować zarabiać na YouTube i nie traktować widzów jak bydła od nabijania wyświetleń #youtube #zarobki #quaz dam też #wonziu bo jest wzmianka w materiale
@MokrySuchar: nigdy nie lubiłem tego k----a, żałosne poczucie humoru i jeszcze gorsze zachowanie co nie oznacza że propsuje atora xD ale dobrze że ktoś się dobierze do gimpera
@ziobro2: piłem xd 40gr a potem podrożało o 5gr i trzeba było sobie pożałować jednego cukierka iryska;p ale u mnie jak trafiło się na celestynke to się celebrowało picie bo to było zajebiście dobre!
EJ, macie tak, że jesteście tak leniwi, że się czasem lenicie leniąc się. W sensie, nie chce wam się nawet wartościowo o--------ć. Nieefektywnie trwonicie czas. Nie obejrzycie filmu, nie pogracie w grę. Nie. Po prostu czas leci a wy 20 razy odświeżaliście Mirko, i wchodziliście na te same strony mimo, że macie rzeczy, które moglibyście w tym czasie porobić..
@Hadzi: Ja na to patrzę w ten sposób, że nie wypada mi zaczynać bezproduktywnych czynności, na przykład oglądać film czy serial bo wiadomo, że to wymaga poświęcenia konkretnego czasu, a tak to w każdej chwili mogę zająć się czymś produktywnym(ale zazwyczaj się nie zajmuję).
A tak wyglądała reklama queka III w roku 2000 w cda. Tęskne za tymi latami bez poprawności politycznej.
źródło: comment_VWAh9oR1BEkfZ2Px5e0Cw9fn1kkgG8wS.jpg
PobierzNie ma to jak wszędzie w--------ć politykę xD
@jarema87: pamiętam jak ściągałem pierwsze empetrójki przez kaaza
chodziłem z tytułami spisanymi z radia