Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

taka 6/10 ale stulejarze nie maja wielkich wymagan jak widze


@hohohohoho: Protagoras powiedział "człowiek jest miarą wszechrzeczy". A to oznacza, że nie ma sensu kłócić się o takie rzeczy jak subiektywna ocena wyglądu drugiej osoby. To, że Tobie podoba się coś innego, nie oznacza, że osoba, której podoba się dziewczyna z powyższego zdjęcia, ma mniejsze wymagania. Inne owszem, ale nie mniejsze czy gorsze, po prostu inne :-)
  • Odpowiedz
Rozumiem, że tagi już naprawione, skoro jest czas na śmieszkowanie?


@alosha: Tak się akurat składa, że rano przeczytałam jeden podręcznik o programowaniu, więc zaraz po przyjściu do biura uzyskałam dostęp do kodu Wykopu i napisałam nowy system tagów. Jeszcze na produkcji, ale zaraz wypycham zmianę na serwis. A mówili, że programowanie takie trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Jestem na wykopie już od roku, i nadal nie rozumiem po co tu jesteś


@Magromo: Widocznie za mało się chwalę. Ale gdybym chciała ująć w jednym zdaniu czym dokładnie się zajmuję odpowiedziałabym, że Wykopem. Od spraw Społeczności, przez moderacyjne, aż po sprawy prawne (w tym też policja/prokuratura). Jesteśmy małym zespołem, w biurze pracuje raptem 9 osób, co powoduje, że każdy z nas musi umiejętnościami wykraczać poza swoją "działkę". Ale to jest
  • Odpowiedz
@alosha: Tak się akurat składa, że rano przeczytałam jeden podręcznik o programowaniu, więc zaraz po przyjściu do biura uzyskałam dostęp do kodu Wykopu i napisałam nowy system tagów. Jeszcze na produkcji, ale zaraz wypycham zmianę na serwis. A mówili, że programowanie takie trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@a__s: Gdybyś trochę uważniej czytała tę książkę zamiast zajmować się śmieszkowaniem to wiedziałabyś, że "produkcja" to potoczne określenie serwera
  • Odpowiedz