Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
congrats
congrats

congrats

Dołączył 2 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 94
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 93
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
congrats
congrats
congrats 19 godz. i 16 min temu
  • 14
Proszę zrobić więcej miejsca bo grubas wchodzi na tag #gielda #orlen
congrats - Proszę zrobić więcej miejsca bo grubas wchodzi na tag #gielda #orlen

źródło: IMG-20260625-064313

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats
Autor
19 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@sprynek: wszędzie xD
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 22.06.2026, 20:14:27
  • 3
W 1977 roku Bill Gates został aresztowany za wykroczenie drogowe.

W 2010 kontur tego zdjęcia stał się domyślnym zdjęciem profilowym w Outlooku.

#ciekawostki #techologia #billgates #microsoft #outlook #internet
congrats - W 1977 roku Bill Gates został aresztowany za wykroczenie drogowe. 

W 2010...

źródło: HHGLt5jbsAEqwjD

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojciec_mlynarza
Ojciec_mlynarza
Ojciec_mlynarza
22.06.2026, 18:20:52
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats 22.06.2026, 20:06:28 via Wykop
  • 0
@Ojciec_mlynarza: Powodzenia z reklamowaniem tego. Poza tym nikt kto chce normalny suplement nie kupi tego w sklepie ero, tam same dziwne podejrzane wyroby.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
22.06.2026, 04:21:58
  • 276
Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.

https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow

Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
@tomasztomasz1234 645

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

więcej
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats 22.06.2026, 15:50:06 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: ciekawe która agencja odpowiada za tę nagonkę. Tak ja akcja z wilkami, raptem w całej Polsce się pojawiły.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 17.06.2026, 09:32:01
  • 0
#inpost zakończył testy beta i zaczął udostępniać wszystkim użytkownikom swój asystent #ai Von Halsky. Działo to dość przeciętnie. Od strony panelu sprzedawców strasznie toporne i mało rozbudowane. Szału nie ma #allegro na razie może spać spokojnie. Aby zachęcić do zakupów zapowiadają dużą akcję w mediach oraz zachęcają sprzedawców do ustawiania najniższych cen na rynku. Sami od siebie też dorzucają rabaty aby dorównać ceny do innych miejsc.
congrats - #inpost zakończył testy beta i zaczął udostępniać wszystkim użytkownikom s...

źródło: InPost-ai-Von-Halsky-Fot-InPost-materialy-prasowe

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats
Autor
17.06.2026, 09:44:05 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: Trochę tak. Mają już InPost Fresh i to była dobra baza aby rozwijać dalej. Stwierdzili że nie pobiją allegro i wybrali inną drogę. Czas pokaże
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
18.06.2026, 08:00:01 via Wykop
  • 0
@PrestoX: wielkiego ruchu nie ma więc po co utrzymywać skoro w apce będzie ai
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 15.06.2026, 09:48:13
  • 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.

#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
congrats - Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadioni...

źródło: images

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 10:09:22 via Wykop
  • 282
@KreZUSik: ludzie jeśli nie pamiętaj jak dokładnie wygląda logo marki to podświadomie kojarzą nawet takie obrazy. Nie bez przyczyny jesteśmy atakowani z każdej strony reklamami.

Co do prześcieradła, zrobili to sprytnie choć mógł to być też przypadek. Umieli to jednak wykorzystać i światowe media podają to dalej, docierają do milionów ludzi bez żadnych kosztów. Co ważne, tworzy się naturalna sympatia do marki bo wykiwała okrutną, skorumpowaną fife.
congrats - @KreZUSik: ludzie jeśli nie pamiętaj jak dokładnie wygląda logo marki to p...

źródło: 1-preview

Pobierz
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 10:10:34 via Wykop
  • 0
@AtlantyQ: Podejrzewam że dzięki tej akcji więcej osób przekona się o jakości ich produktów.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 11:33:26 via Wykop
  • 1
@Mexiii: Jak widać są takie wyjątki uwzględnione w umowach albo FIFA ma mocną siłę negocjacyjną i może wymusić na organizatorach mundialu takie kwestie
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 11:52:57 via Wykop
  • 1
@patrolez: ja napisałem, ty się dowiedziałeś i marketing działa
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 13:17:24 via Wykop
  • 0
@mixererek: tak ale do tej pory nikt tego nie wykorzystał na swoją korzyść
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 14:33:49 via Wykop
  • 1
@jednorazowka:
congrats - @jednorazowka:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 16:56:52 via Wykop
  • 0
@Stulejman_Wspanialy: hmmm co? Levis mi zapłacił? Tak kuponem na 5 zł xD
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 19:37:40 via Wykop
  • 0
@pawel_je: tak, biauek
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
16.06.2026, 06:22:49 via Wykop
  • 0
@sopel87: oni zmienili loga po tym jak akcja zaczęła być głośna co nie zmienia że aby ktoś się dowiedział trzeba nieco pomóc
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
16.06.2026, 06:24:25 via Wykop
  • 0
@pawel_je: bardzo panu dziękuję za te garść bezcennych informacji ale ja...
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 15.06.2026, 17:04:27
  • 3
Sprzedam lampkę LED, chu... słabo świeci.

#heheszki #humorobrazkowy
congrats - Sprzedam lampkę LED, chu... słabo świeci.

#heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG-20260615-190326

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FFFFUUUU
FFFFUUUU
15.06.2026, 17:13:21 via Wykop
  • 5
@congrats: to radziecki przyrząd do świecenia w dupie
  • Odpowiedz
Samilss
Samilss
Samilss
15.06.2026, 17:51:52 via Wykop
  • 2
@congrats: hehe beniz
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 15.06.2026, 06:58:26
  • 16
Tydzień zaczął się wyśmienicie xD

#gielda
congrats - Tydzień zaczął się wyśmienicie xD

#gielda

źródło: IMG_20260615_085728

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats
Autor
15.06.2026, 07:01:20 via Wykop
  • 1
@Dalegor_: Można się już zapisywać na mój kurs ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
sanchopansa
sanchopansa
13.06.2026, 09:27:09
  • 0
Co sądzicie o branży e-commerce, przyszłościowa? 10k netto na UoP realne w perspektywie kilku lat?

#praca #ecommerce #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats 13.06.2026, 10:54:14 via Wykop
  • 0
@sanchopansa: Jeden rabin powie tak, drugi nie.
E-commerce to dość szeroki temat. Czym chcesz się zajmować? Adsy, socjal media, e-mail marketing, copywriteing, analityka, seo, grafika (to już umiera), UX, kampanie promocyjne itd?
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 11.06.2026, 18:53:45
  • 3
Nie ma polskiej kadry ale naszego honoru broni Haiti #pdk Wyciągamy więc flagę i koniecznie czteropak piwa. A może tym razem inaczej śledzić #mundial ?

#mundialbezalkoholu

#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna
congrats - Nie ma polskiej kadry ale naszego honoru broni Haiti #pdk Wyciągamy więc f...

źródło: 23997264_151177

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frost_frank
frost_frank
11.06.2026, 20:07:05 via Wykop
  • 2
@congrats: i pomyśleć ze ludzie z tą reklamą jeżdżą na mecze.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 10.06.2026, 19:13:53
  • 1
Najlepsze chwile na świecie? Napij się aby pamiętać jak najmniej (-‸ლ)

#mundialbezalkoholu

#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial #mundial2026 #pilkanozna
congrats - Najlepsze chwile na świecie? Napij się aby pamiętać jak najmniej (-‸ლ)

#m...

źródło: Carlsberg-Smokowski-KV-1-z-podpisem-1086x1536

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats
Autor
10.06.2026, 19:35:25 via Wykop
  • 1
@DrJudym: tag chyba jest dość prosty do odczytania i mówi wszystko. Po prostu, mundial nie oznacza, że musimy w siebie wlewać a-----l.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
10.06.2026, 19:42:35 via Wykop
  • 1
@DrJudym: nie jest to żadna kampania, tak mi przyszło do głowy jakie to jest słabe że futbol = alko. Podczas igrzysk oczywiście tego nie ma.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 09.06.2026, 16:13:05
  • 3
Codzienne przypominam, że #mundial można śledzić bez alkoholu. Wasze zdrowie miraski!

#mundialbezalkoholu

#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna #mecz #p--o
congrats - Codzienne przypominam, że #mundial można śledzić bez alkoholu. Wasze zdrow...

źródło: Gemini-Generated-Image-1swpfb1swpfb1swp

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats
Autor
09.06.2026, 17:30:53 via Wykop
  • 0
@sberatel: myślę że jak na jedno krótkie zdanie dobrze sobie poradziło
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
09.06.2026, 19:55:22 via Wykop
  • 0
@makolem: tego nie przewidziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, można ale nie warto.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
10.06.2026, 07:57:21 via Wykop
  • 0
@makolem: Oczywiście że moja i nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
10.06.2026, 11:05:42 via Wykop
  • 0
@makolem: Oczekujesz że na kimś będę wymuszał zmianę swoich nawyków, poglądów? Mam się wydawać w kłótnie itd?

Jeśli kogoś zainteresuje to co piszę, postanowi odstawić alko choć raz to już sukces.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 09.06.2026, 19:54:20
  • 1
Japońska linia lotnicza wprowadziła mapę miejsc zajętych przez dzieci. Przy rezerwacji biletu można od razu wybrać miejsca z dala od bąbelka

#ciekawostki #podroze #samoloty #japonia
congrats - Japońska linia lotnicza wprowadziła mapę miejsc zajętych przez dzieci. Prz...

źródło: 18967394-7508153-image-m-22_1569506814079

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ramirezvaca
ramirezvaca
09.06.2026, 19:58:21 via Wykop
  • 1
@congrats: nie tylko japońska, większość szerokokadłubowców ma opisane, że to miejsca dla dzieci. :)
  • Odpowiedz
tajniak13
tajniak13
10.06.2026, 06:01:48 via Wykop
  • 1
@congrats: @ramirezvaca mają opisane bo pewnie to miejsca gdzie można zawiesić kołyskę dla niemowlaka.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 08.06.2026, 17:31:55
  • 5
Za chwilę rusza #mundial reklam alko pełno więc otwieram tag #mundialbezalkoholu a pijusy doopa cicho ( ͡º ͜ʖ͡º)

#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna #mecz
congrats - Za chwilę rusza #mundial reklam alko pełno więc otwieram tag #mundialbezal...

źródło: IMG-20260608-191920

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats
Autor
08.06.2026, 17:40:43 via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: no i elegancko
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
08.06.2026, 17:41:31 via Wykop
  • 0
@FerdekM: wiadomo że masz racje, a tak na prawdę jej nie masz 🙃
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
08.06.2026, 17:57:46 via Wykop
  • 0
@hurraoptymizm: jeśli kogoś nudzą bez używek mecze może ich nie oglądać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
08.06.2026, 19:36:04 via Wykop
  • 0
@fornson23: to też nie dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
08.06.2026, 19:37:17 via Wykop
  • 0
@astrodamus: nie można czasem zrezygnować alko i 3 cytryny wypić?
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
08.06.2026, 20:20:50 via Wykop
  • 0
@astrodamus: Brawo i gratki
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
09.06.2026, 05:27:30 via Wykop
  • 0
@fornson23: To nie jest żadna krucjata, nikogo do niczego nie zmuszam ani nie zakazuje. Nie podoba mi się jednak, że jedyny model oglądania meczu to wielopak piwa. W reklamach tv teraz tego pełno. Wydaje mi się że można śledzić mundial też w inny sposób.

Sam nie spożywam prawie wcale alko od 1.5 roku ale nie dlatego że mam z nim problem tylko odwrotnie. Ze względu na lepsze samopoczucie wolę odpuścić
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
Autor
09.06.2026, 08:33:39 via Wykop
  • 0
@fornson23: ja nie mam problemu ze ktoś na ochotę na alko. Problem jest taki że u nas każda okazja to zawsze picie - mecz, urodziny, spotkanie, koszenie trawy itd. Z drugiej strony jak przestałem pić to musiałem wszystkim się tłumaczyć bo to takie dziwne że ktoś postanowił nie pić.
  • Odpowiedz
danio_96
danio_96
08.06.2026, 19:32:32
  • 0
Cześć!
Czy mógłby mi ktoś udzielić wskazówki przy konfiguracji cookies na stronie internetowej?
Sklep stoi na Shoperze. Baner CookieYes wdrożyłem przez szablon w GTM.
W panelu CookieYes widzę, że ludzie klikają "akceptuję" (zbiera statystyki), ale w panelu GTM wisi pilny błąd: „W kilku regionach wykryliśmy odsetek użytkowników, którzy wyrazili zgodę, wynoszący 0%”. Wygląda na to, że Google widzi tylko odmowy, a akceptacja po kliknięciu baneru do niego nie dociera.
Gdzie szukać przyczyny?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats 08.06.2026, 19:40:26 via Wykop
  • 0
Nie znam shopera ale czy oni nie mają własnego narzędzia do obsługi zgód? Najlepiej zapytać na grupach FB shopera lub analityki, na pewno ludzie przez to przechodzili.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 08.06.2026, 20:05:10 via Wykop
  • 1
@danio_96: niestety nie znam ale na pewno są
Ja lata siedzę na Idosell i jednak zmieniłem z CookiesPro na ich narzędzie. Nie jest idealne ale dużo problemów odpada, czas i kasa zaoszczędzona.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 08.06.2026, 20:19:35 via Wykop
  • 1
@danio_96: Z shoperem nie miałem nigdy doczynienia. Ale saasy raczej oferują podobne rozwiązania więc obsługa cookies powinna być próbna.
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 07.06.2026, 15:15:53
  • 2
#f1 Hamilton będzie pierwszy, róbcie screeny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congrats
congrats
congrats 07.06.2026, 14:36:47
  • 3
#f1 Chwilę pospałem ale chyba nic mnie nie ominęło?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzepczak
Rzepczak
Rzepczak
07.06.2026, 14:37:57 via Wykop
  • 1
@congrats: absolutnie nic, klasyczne Monako
  • Odpowiedz
khaotic
khaotic
07.06.2026, 14:38:43 via iOS
  • 1
@congrats: nie, śpij dalej
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats 07.06.2026, 13:11:27
  • 2
#f1 Kara dla Dżordża. Oj jak mi szkoda xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
07.06.2026, 13:12:10 via Wykop
  • 1
@congrats: bryt= no further investigation....
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking